Aktuality

15.7.2020

News - 15.07.2020

Milí golfoví priatelia,

táborový týždeň nám ubehol ako voda – golfu sme mali trošku menej ako po minulé roky, zato juniori si pochvaľovali zmenu programu a „pešovýlety“ do okolia… Už teraz sa tešíme na nových táborníkov počas druhého turnusu.

Zároveň ĎAKUJEME za podporu NOVOFRUCT Nové Zámky a FARMFOODS za chutné a zdravé desiate – veľmi si to vážime!

Ďalší turnus začíname od pondelka 20.07. – takže opäť ožije ihrisko energiou detí :)

Najbližší turnaj HCP ŠURANY plánujeme na sobotu – 25.07.2020… Budeme grilovať, pripravíme vám chutný obed, a najmä – hrať a trénovať, aby sme leto nestrávili len dovolenkami, ale aj vyzvali ihrisko na súboj :)

Majte pekný týždeň a slnečné dni!

8.7.2020

News - 08.07.2020

Milí priatelia, golfisti,

leto, prázdniny, dovolenky, voda, deti… Vy sa máte ako? U nás táborový týždeň v plnom prúde… :)

A pár informácií k prebiehajúcemu týždňu:

V sobotu 11.07.2020 turnaj HCP Šurany – už piaty v poradí – so štartom o 9:30. Opäť grilujeme, pripravíme pre vás chutné pohostenie po hre, ale aj pre neturnajových hráčov :) To len aby ste vedeli, že v sobotu u nás nezostanete hladní! Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii klubu.

Informácia pre rodičov, ktorí nosia deti na detské tréningy: Pokiaľ neavizujem na FB stránke, že sa tréning uskutoční, tak počas leta tréningy nebudú (aj z dôvodu konania táborov). Prosím sledujte stránku a naše udalosti. Ďakujem za porozumenie.

Majte pekný týždeň!

29.6.2020

News - 29.06.2020

Milí golfoví priatelia,

víkend bol v znamení letného počasia, u nás aj turnaja a grilovania…

Tento víkend klasický turnaj vynecháme, ALE zároveň vám ponúkneme FUNNY alternatívu… Cez víkend je SPLN mesiaca a my sme vám naplánovali NOČNÝ funny TURNAJ. Už túto sobotu – od 19:00 grilujeme, drinkujeme (tentokrát GINtonic), a hráme za nočnej oblohy (od 21:00). Je to funny turnaj, nejde o výsledok, nejde o počet rán, ide o zábavu – pretože, hrali ste už golf s čelovkou na hlave, za svitu mesiaca, so svietiacou loptičkou? No vidíte, načase vyskúšať. A kto to pozná, veríme, že rád príde aj tentokrát. Málokedy je tá príležitosť :) Poprosíme vás – prihlasujte sa na www.skga.sk, aby sme vedeli organizačne zabezpečiť všetko, čo s turnajom súvisí – nie je to klasický turnaj, takže „jamky“ nám stačiť nebudú. Prípadne volajte na recepciu. Hrá sa vo dvojiciach, avšak ak nemáte sparing partnera, my vás do dvojíc pospájame.

Klasický program detských tréningov zostáva ešte tento týždeň zachovaný:

 • V piatok o 17:00
 • V nedeľu o 10:00

Tréningy povediem ja – Monika, nakoľko Aleš bude odcestovaný na Morave :)

A v pondelok začíname s letným kempom pre deti… Bude nás tam na ihrisku trošku viac, ale ako každý rok, aj tento rok to zvládneme :)

Majte pekný týždeň!

23.6.2020

News - 23.06.2020

Milí golfoví priatelia,

cez víkend si naši juniori zahrali TON-ku by Rory Sabbatini, vydržalo nám nepršať, avšak do letného ideálu to malo ďaleko. Veríme však, že všetci nabrali nové skúsenosti a možno aj priateľstvá. Gratulujeme víťazom aj zúčastneným hráčom! Celkové výsledky na www.skga.sk.

A čo nás čaká nasledujúce dni?

V nedeľu by sme radi odštartovali ďalší z turnajov Šurany HCP – so štartom o 9:30. Ako ste si už stihli zvyknúť, tieto víkendové turnaje sú spojené s grilovačkou a vždy vám prinášame nové menu. Ale hlavne, keďže toto je už štvrtý v poradí – a celkovo ich bude 9 – nezabudnite, že najlepších 5 výsledkov sa vám ráta a víťaz získa golfový pobyt v Západných Čechách. Ďalší z ocenených získajú hodnotné ceny od produktových partnerov. Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii klubu 0918 555 550.

Už nasledujúci týždeň tu vraj máme leto, prázdniny, a my tradične cez prázdniny – počas splnu, zvykneme organizovať funny Texas turnaj pod nočnou oblohou. S troma palicami, s čelovkou na hlave alebo lampášom a so svietiacou loptičkou. Nebude chýbať dobré jedlo, a keďže je to funny, tak snáď ani dobrá zábava.

KEDY? V sobotu 4. júla 2020.

ZAHÁJENIE A ŠTART: od 19:00 schádzanie sa hráčov, podelenie do dvojíc a do flajtov – Cannon štart o 21:00. Hrá sa 2×6 jamiek (aby sme sa úplne nestratili…)

Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii klubu. Stačí zavolať.

Pokračujeme detskými tréningami:

 • V piatok o 17:00
 • V nedeľu o 10:00

Tešíme sa na vás, majte pekný týždeň!

PS: Už nech sa nám počasie umúdri :)

16.6.2020

News - 16.06.2020

Milí priatelia,

RYDER cupový pohár je doma!!! Teda, v Šuranoch :) Po naozaj ťažkom súboji (v teple a sparne počas oboch dní) hrali chalani do poslednej jamky, takže ťažko bolo tipovať víťaza. O jeden bod zvíťazil tím Šurany, ale teda Levičania vás potrápili – zostáva naďalej trénovať a hrať s radosťou, tak ako tomu bolo cez víkend. Chlapci ďakujeme a gratulujeme kapitánom oboch tímov, aj víťazom! Každý je víťazom toho svojho „zápasu“.

V nedeľu nás čaká „Regionálna TON by Rory Sabbatini“, ktorá je určená pre juniorov do 16 rokov. Štartovať budú deti od 10:00 – postupným štartom, a budeme radi, ak ich bude čo najviac. Je to jedinečná príležitosť, že si vedia „zmerať sily“ v domácich podmienkach aj s hráčmi z iných klubov. Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii klubu.

Pripravili sme si aj turnaj pre kategóriu hráčov s HCP 37 – 54. Ak ste si práve dokončili „zelenú kartu“, alebo už ju máte nejaké to obdobie, ale ešte ste sa na turnaj akosi neodvážili – máte možnosť zahrať si, ako keby na skúšku. Nič náročné, nič stresujúce. Hrali by ste 9 jamiek a precvičili by ste si pravidlá aj hru „v priamom prenose". Hlavne sa nebojte slova „turnaj“. :) Prihlasujte sa na www.skga.sk alebo na recepcii klubu, alebo sa prihláste priamo Alešovi.

Pokiaľ ide o detské tréningy na tento víkend:

 • V piatok sa tréning posúva na 17:00 hod.
 • V nedeľu tréning NEBUDE (z dôvodu konania TON turnaja).

Majte pekný týždeň a tešíme sa na vás na grínoch!

9.6.2020

News - 09.06.2020

Milí priatelia,

veľmi rýchlo sme si zvykli, že poobedia trávime na golfe, víkendy turnajom, alebo na grínoch, či s deťmi na tréningoch…

Opäť sa vám „hlásime“ s programom na tento týždeň, a aj nasledujúce dni…

Počas víkendu 13. – 14. júna sa bude hrať už šiesty ročník RYDER cup. Na víťazný tím čaká parádny nový pohár, tak do toho chalani!!! V sobotu sa odohrajú foursomy a fourbaly (hrá sa doobeda aj popoludní) a v nedeľu hry jednotlivcov. Pre vás ostatných je dôležitá správa, že hrať, trénovať môžete prísť bez obmedzenia, navyše budete svedkami skvelej atmosféry (ako aj po minulé roky), prípadne si povzbudíte „svojich“, a tiež – v sobotu popoludní až do podvečera budeme grilovať – pripravovať nielen pre tímy, ale aj pre vás – a tak sa môžete pripraviť, že doma si dáte už len „druhú večeru“.

Vo štvrtok popoludní (11.06.2020) majú na ihrisku footgolfisti svoj „miniturnaj“. Footgolfové flajty odštartujú do cca jednej hodinky so začiatkom od cca 15:00 hod.

Najbližší HCP turnaj sme vypísali až na sobotu 27. júna, nakoľko nás čaká regionálna TONka (v nedeľu 21.06.2020), a tiež na tento deň zvažujeme aj turnaj pre „začiatočníkov“ – tzv. „AFTER ZK“. Mnohí máte zelené karty, trénujete, chodíte si zahrať ihrisko, ale turnaj akosi zvažujete, či je to vôbec dobrý nápad. Ako aj v minulých rokoch bolo zvykom, že ste si to „vyskúšali“ práve na takomto turnaji, presvedčíte samých seba – že na turnaji naozaj nič stresujúce nie je. Navyše, hrali by ste len 9 jamiek. Takže? Prihlasovanie na www.skga.sk :)

Deti, juniori, trénujeme aj tento týždeň:

 • V piatok o 16:30
 • V nedeľu o 10:00

Majte pekný týždeň!

4.6.2020

News - 03.06.2020

Milí priatelia, golfisti,

s novým mesiacom ďalšie turnaje na pláne:

Športové podujatie Šurany – 3: v sobotu 6. júna 2020 s postupným štartom o 9:30 – štandardne grilovačka po turnaji… Opäť vám vymyslíme niečo chutné priamo z grilu, aby ste domov nešli hladní… Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii klubu.

Blíži sa nám termín už šiesteho ročníka “RYDER cupu” Šurany vs. Levice – a to cez víkend 13.-14.06.2020. Tímy sú nachystané, hráči zladení v tímových tričkách, tak kto bude tento rok odchádzať s pohárom? Po minulom ročníku v Tate, kde skoro vyhrali Levice, ale víťazný titul nakoniec brali Šurany – tento rok sa stretnú tímy na domovskom ihrisku v Šuranoch. Ak nehráte – poďte povzbudzovať…. Je to fakt super atmosféra!

Už vieme, že letné tábory budeme môcť zorganizovať. Ak ešte nemáte program pre deti, alebo by ste radi športom zabavili deti počas letných prázdnin, aj u nás máte túto možnosť…

Blíži sa nám prvý juniorský turnaj sezóny – regionálna TON / túra olympijských nádejí. V nedeľu 21.06.2020 so štartom o 10:00. Prihlasovanie možné na www.skga.sk, prípadne volajte, píšte. Zatiaľ tréningy – v piatok o 16:30 a v nedeľu o 10:00.

Pekný týždeň všetkým!

25.5.2020

News - 25.05.2020

Milí priatelia, golfisti,

po prvom športovom podujatí tohto roku sme si povedali, že ideme na to :) Nič veľkolepé, nič extra, bez cien, bez vyhodnotenia – zatiaľ takto… Ale – výsledky sa vám budú rátať do „celoročnej“ HCP túry (keď nám to situácia dovolí) – a my budeme vedieť vyhodnocovať a oceniť tých najlepších. Ďalšie športové podujatie opäť v sobotu: 30.05.2020 – so štartom o 9:30, a opäť sa môžete tešiť na skvelé špecialitky z grilu. Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii klubu.

Veľmi opatrne, ale plánujeme ďalej:

 • Pre juniorov: regionálna TON (túra olympijských nádejí) je naplánovaná na nedeľu 21.06.2020. Zatiaľ deti noste na tréningy – každý piatok o 16:30 a v nedele o 10:00.

A trénovať je najlepšie s trénerom, či už začínate, alebo sa chcete „napraviť“: 0904 888 098 – PRO Aleš.

Pekný týždeň prajem všetkým!

18.5.2020

Novinky AGC - 18.5.

Milí priatelia, golfisti,

je to tu, a my organizujeme prvý turnaj už v túto sobotu…

1. HCP Šurany 2020 – v sobotu 23.05.2020  – postupný štart od 9:30 z jamiek č. 1 a 5

Hrá sa v dvoch kategóriách, a je to celoročná tour – jednotlivé kolá budú prebiehať bez odovzdávania trofejí. Celkoví víťazi budú odmenení pobytom v Západných Čechách (v sezóne 2021), a ostatné umiestnenia získajú ceny od produktových partnerov. Welcome drink a obed priamo z grilu od grillmajstra Borisa… Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na teetime.cz

V súvislosti s povolením turnajov, poprosíme o dodržiavanie nasledovných odporúčaní:

 • Na recepciu vstupujú hráči po jednom, registrujú sa a dostanú kartu.
 • Hráčom odporúčame prísť na registráciu v dostatočnom predstihu.
 • Buďte ohľaduplní.
 • Buďte na štarte včas a nespájajte sa s inými skupinami. Dodržiavajte odstup.
 • Každému hráčovi odporúčame mať v bagu dezinfekčný prostriedok a po výmene kariet ho použiť.
 • Až po výmenu kariet a odstúpenia od spoluhráčov v skupine sú hráči povinní mať rúško, to platí aj na recepcii pri registrácii a celkovo v interiéri.
 • Hráči sa následne zdržiavajú na terase v súlade s pokynmi personálu a podľa platných hygienických nariadení.
 • Turnaje nebudú až do odvolania vyhodnocované a nebudú odovzdávané trofeje. Ocenení dostanú trofeje pri podujatiach v budúcnosti, pokiaľ to situácia umožní.
 • Výsledky budú dostupné online na ww.skga.sk
 • Nezhromažďujte sa a zachovajte odstup od ostatných osôb.

Majte sa pekne, vidíme sa v sobotu!

14.5.2020

Jamkovka - pavúk

Milí golfisti, jamkovku – pavúka, podľa vašich odohraných výsledkov, si môžete pozrieť na našom webe v sekcii Golf – Rozpis turnajov: http://www.airportgolf.sk/sk/turnaje