Aktuality

20.5.2019

Národný deň golfu, Fitting day a blížiace sa 10. výročie ihriska

Milí priatelia,

skvelá spoločensko-športová udalosť za nami… Krásne ceny rozdané na turnaji 4. ročníka „O pohár primátora mesta Nové Zámky“. Celkovým víťazom sa stal Juraj Vyskoč, ktorý si odniesol putovnú trofej, ako aj nádhernú prácu z rúk p. umelkyne Gordany Turuk. Celkové výsledky si môžete pozrieť na www.skga.sk, ako aj na našom FB profile. Všetkým srdečne gratulujeme a mestu Nové Zámky, p. primátorovi Otokarovi Kleinovi ďakujeme za spoločnosť a skvelú organizáciu jeho tímu.

Tento týždeň nás čaká piatkový turnaj 3. OPEN HCP powered by ARTINIT. Keďže je to piatok (malý víkend) – štartujeme o 12:00 – cannon štartom… Verím, že si viacerí viete nájsť voľné popoludnie, veď práca počká :) Postaráme sa o vás – občerstvenie pred hrou, po hre, a to ostatné už aj poznáte, a viete, s čím môžete počítať… Hladní a smädní nebudete. Nezabudnite, že je to tretie kolo z deviatich, a teda aj tento výsledok sa vám ráta…

V sobotu tu máme „Národný deň golfu“ – pozvite priateľov, známych, kolegov nech si prídu vyskúšať tento krásny šport… Srdečne pozývame!

V nedeľu je u nás na ihrisku od 10,00 do 16,00 „fitting“ – takže nabaliť palice (všetky) a vyraziť porovnávať a vyskúšať nové… Ktovie, možno vás niektorá osloví… Môžete si aj rezervovať svoju hodinku.

Blíži sa nám výročie – 10 rokov na našom golfe – 10 rokov s vami… Srdečne pozývame na turnaj a na večer v našej spoločnosti už 31. mája!

Oslavujeme, a zároveň rozdávame – vo forme akcie… Oplatí sa, vy golfisti viete, že áno – tak oslovte svojich známych:

Na všetky turnaje sa viete prihlásiť na recepcii klubu alebo na www.skga.sk.

Majte pekný týždeň!

13.5.2019

Turnaj "O pohár primátora mesta Nové Zámky" už túto sobotu!

Milí priatelia,

už túto sobotu budeme mať opäť príležitosť stretnúť sa na turnaji „O pohár primátora mesta Nové Zámky“. Ide už o štvrtý ročník, kedy sa zídeme na veľmi príjemnom spoločenskom, ale aj športovom podujatí…

Dovolíme si dať vám golfistom do povedomia, že pri príležitosti 10. výročia otvorenia ihriska sme spustili akciu pre nových golfistov, začínajúcich, uvažujúcich, resp. koketujúcich s myšlienkou, že by si možno tento krásny šport aj vyskúšali… Jedinečná príležitosť spojená už aj s členstvom v klube za skutočne výhodných podmienok. Prečo? Pretože máme 10 rokov a chceme, aby nás milovníkov golfu bolo viac. Takže – priateľ, známy, rodič, junior, family, spolupracovník či šéf – podajte ďalej – akcia je platná do konca júna…

6.5.2019

Turnaj O pohár primátora mesta Nové Zámky už čoskoro!

Milí golfoví priatelia,

víkend golfu veľmi neprial, ale snáď to počas mája dobehneme na grínoch…

Už túto stredu nás čakajú Majstrovstvá klubu v hre na jamky (kvalifikácia). Ide o čisto športové podujatie, a kto nepozná „jamkovku“ – nech vie, že každý (naozaj aj s vyšším HCP) sa môže pekne posunúť v pavúku a bojovať o pekné umiestnenie. Jamkovka je vraj psychologická hra a hrá sa počas celého leta – dokonca si ju môžete naplánovať podľa vašich časových možností. Čo tým chcem povedať – netreba sa báť názvu „Majstrovstvá“, a časovo je to jeden z turnajov, kde máte možnosť hrať viac krát počas teplých mesiacov sezóny. Štartujeme od 9:00 postupným štartom. Pred hrou sa posilníte raňajkami, drinkom na privítanie, a po hre vás čaká obed. Pokiaľ práve v tento deň nemáte voľno, resp. neviete si odohrať kvalifikáciu v tento deň – je možné, že sa dohodnete s parťákom a odohráte si kvalifikáciu kedykoľvek až do 20. mája 2019. Stačí sa vopred nahlásiť na recepcii, kde obdržíte score karty. Štartovné sa platí iba jednorazovo a platí na všetky kolá jamkovky.

Sobota bude patriť druhému kolu OPEN HCP Šurany – powered by PREMIUM Insurance… Welcome drink, raňajky, Canon štart o 10:00, vyhodnotenie (trofeje a vecné ceny od partnera nachystané), raut vo forme grilovačky po hre – v skratke program, a samozrejme počasie je vybavené :) Tretí víkend snáď už ani štatistika dobré/zlé počasie – nepustí :) A nezabudnite – štyri najlepšie výsledky sa vám rátajú do finále :) Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii klubu 0918 555 550.

Dovolíme si avizovať májový turnaj „O pohár primátora mesta Nové Zámky“ – nech sa páči, pozývame vás naň v sobotu 8. mája 2019. Prihlasovanie je otvorené na www.skga.sk. Počet miest je obmedzený…

V máji nás čaká ešte fitting deň na ihrisku s Callaway 26. mája od 10,00 do 16,00… Máte staré palice? Radi by ste niektorú vymenili? Alebo si len tak vyskúšali niečo nové… Chýba vám hybrid? Nechcete hrať so svojim drajvrom? Príďte, dajte tomu šancu, možno zistíte, že len v palici je chyba :) (samozrejme, to bol vtip)… Rezervujte si svoj čas – nech sa páči…

Koncom mesiaca oslavujeme! Napíšem to trošku osobnejšie, aby ste sa dostali do obrazu… Od otvorenia ihriska nám ubehlo 10 rokov… Nezačínali sme hneď deviatkou… Malo to svoj vývoj, a tak ako aj s deťmi – rastú vám pod rukami, formujete ich, zahŕňate láskou, tešíte sa z ich úspechov a robí vám radosť, keď napredujú… Nuž, výstižné prirovnanie, svojím spôsobom to je naše dieťa  – a my by sme sa radi podelili o túto radosť s vami 31. mája 2019.

Turnaj sme poňali funny – ide predsa o zábavu – takže hráme texas dvojíc :) Prihlasovanie na turnaj je otvorené na www.skga.sk.

Majte pekný týždeň!

30.4.2019

Máj v znamení turnajov

Milí golfoví priatelia,

máme tu koniec apríla, čaká nás turnajový máj, ktorý začneme hneď veľkolepo…

Sviatočná streda  – 1. máj 2019 – „O putovný pohár primátora mesta Šurany“ – 7. ročník. Privítame vás welcome drinkom, posilníte sa raňajkami, aby ste v plnom nasadení mohli zabojovať o krásny putovný pohár pre celkového víťaza, a aj o trofeje, ktoré určite potešia každého športového ducha… Ešte máme pár miest voľných – vieme vás zaradiť do štartovky :) Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii klubu 0918 555 550.

Spomeniem májový program, ktorý je viac než nabitý…

 • 8. mája sa bude hrať kvalifikácia „Majstrovstiev klubu v hre na jamky“… Keďže dobre vieme, že na turnaje si treba nájsť takmer celý deň, a nie vždy sa to podarí zrovna na ten turnaj, ktorý by ste si radi zahrali, dávame vám možnosť odohrať si kvalifikáciu buď v predstihu, alebo po tomto termíne. Keďže je to jeden z turnajov s prívlastkom klubový, majstrovský – ide nám najmä o to, aby sa vás zúčastnilo čo najviac, a teda aby to fakt bolo športové podujatie s cieľom výsledku… Takže – MAJSTROVSTVÁ KLUBU V HRE NA JAMKY (KVALIFIKÁCIU) – buď si ich zahráte dňa 8. mája, alebo s parťákom, či už tento týždeň, alebo až do 20. mája 2019 – po nahlásení na recepcii klubu. Nezabudnite, že šancu má každý – jamkovka je úplne iná hra ako klasický turnaj :)
 • 11. mája 2019 – druhý OPEN HCP Šurany Tour powered by PREMIUM INSURANCE – ako sme naznačili už na prvom turnaji, každý jeden bude pod záštitou partnera, tešíme sa, že tentokrát sa o vás opäť postaráme najlepšie ako vieme :) Nezabúdajte, že každý turnaj môžete zahrať výnimočne, a výsledok sa vám bude rátať do celkového skóre (teda najlepšie 4 výsledky z deviatich turnajov, resp. koľko si ch zahráte). Prihlasovanie na www.skga.sk.
 • 18. mája 2019 – opäť jedna z TOP akcií sezóny – 4. ročník turnaja „O putovný pohár primátora mesta Nové Zámky“ – čo viac k tomu dodať – budeme sa na vás tešiť :) Prihlasovanie je otvorené na www.skga.sk.
 • Piatok 24. mája 2019 – tretí z turnajov OPEN HCP Šurany powered by ARTINIT – ďalší z turnajov pod taktovkou partnera ARTINIT. Pozor! Je to v piatok so štartom o 13:00!
 • A keďže celá sezóna je v znamení 10. výročia ihriska – radi by sme ho oslávili spolu s vami… Takže máj ukončíme slávnostne – turnajom, hudbou a veríme, že skvelou zábavou – nechajte sa inšpirovať… Detaily celého dňa ešte upresníme, ale určite si tento deň zapíšte do kalendára :)

Májový program pre deti a juniorov:

 • tréningy každý piatok od 16:30, a nedele od 10:00
 • regionálna TON túra olympijských nádejí – v nedeľu 5. mája 2019 so štartom o 10:00 / u nás na ihrisku
 • do pozornosti dávame dátum 18.5.2019 – kedy je regionálna TON na ihrisku v Trnave / prihlasovanie na www.skga.sk – vybehnite, zahrajte, skúste – nie je to len o jednom ihrisku :)

Veríme, že sa v máji vidíme na našich grínoch čo najčastejšie… Majte pekný týždeň!

24.4.2019

Blížiaci sa 7. ročník turnaja "O pohár primátora mesta Šurany"

Milí golfoví priatelia,

mnohí z vás mali sviatky okrem iného aj golfové a strávili ste ich na zelených trávnikoch… Tento víkend nám už počasie tak nepraje, takže sme v predstihu presunuli aj termín regionálnej TON…

Avšak sviatočný deň prvomájový vás srdečne pozývame na už 7. ročník „O pohár primátora mesta Šurany“. Čakajú vás hodnotné trofeje, a samozrejme putovný pohár pre celkového víťaza… Ceny od partnerov sú nachystané, ak ste boli na prvom HCP turnaji, tak viete, že grill raut bude stáť za to, a pohostíme vás chutnými špecialitkami, a budeme aj nalievať :) Tešíme sa na vás! Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii klubu +421918 555 550.

Info pre deti a juniorov a ich rodičov:

 • Detský tréning v piatok o 16:30 a v nedeľu o 10:00.
 • Regionálna TON / túra olympijských nádejí je preložená na nedeľu 5. mája 2019 so štartom o 10:00.

Jedna praktická informácia a prosba zároveň – máme tu koniec apríla, ako aj poslednú možnosť o pridelenie 2 %… Ak by ste ešte váhali alebo nemali kam posunúť… Hlavne nenechajte prepadnúť :) Budeme vám veľmi vďační!

Majte pekné dni!

16.4.2019

Novinky na tento týždeň

Milí golfoví priatelia,

blížia sa dni sviatkov, určite máte v pláne oddýchnuť si, stráviť voľné dni príjemne, možno aj hrať…

Dovoľte jeden vinš… „Preveselé sviatky jari, slnko v každej jednej tvári. Bystré nohy, svižný korbáč, šunka, chlebík, ba aj koláč. Trošku kriku, šťastia moc, skrátka krásnu Veľkú noc!“

Práve na tie voľné dni by ste možno privítali stráviť ich aktívne napríklad aj na našom ihrisku:

 • Pribudla nám nová aktivita – Disc golf – na 18 jamiek. Koše, ktoré tam vidíte, sú určené na hod diskami z odhodiska. Tak ako aj pri footgolfe, aj tu platia golfové pravidlá :) akurát teda nekopete, nehráte palicou a loptou, ale hádžete disk. Aj toto môže byť práve aktivita pre celú rodinu. Disky máme k zapožičaniu na recepcii klubu, kde dostanete aj inštrukcie…Určite ste si aj vy v minulosti radi zahádzali lietajúcimi taniermi, či už ako deti, alebo práve s nimi… Možno zľahčujem, áno je to šport, ale porovnávať to môžeme :) Na všetky aktivity pre našich členov platí zľava 50% z cenníkových cien – vrátane footgolfu aj lukostreľby.

Čo nás čaká nasledujúce dni / týždne:

 • Detský tréning v piatok o 16:30 a v nedeľu o 10:00
 • Štvrtok 18.4.2019 – AFTER WORK turnaj / HCP deň – so začiatkom o 16:30 – pre všetkých golfistov, ktorí si po práci nájdu čas zahrať si proti ihrisku. Hrá sa 9 jamiek. Prihlasovanie na recepcii klubu alebo na www.skga.sk
 • Štvrtok 26.4.2019 – SENIOR HCP day určený pre súťaživých seniorov a pre HCP kat. 4,5 – 54. Štartovať môžete aj 3 hodinky pred zotmením, hráte 9 jamiek.
 • V sobotu 27.4.2019 – regionálna TON na našom ihrisku – prihlasovanie otvorené na www.skga.sk. Všetkých rodičov budeme ešte informovať… Turnaj je určený pre deti do 14 rokov, s úpravou, aj bez úpravy HCP (zo skrátených odpalísk) a tiež aj pre deti, ktoré nie sú vedené v klube.
 • Sviatočná streda 1.5.2019 – 7. ročník o putovný pohár primátora mesta Šurany. Prihlasovanie je možné na recepcii klubu +421 918 555 550 alebo na www.skga.sk.
 • Sobota 11. mája 2019 bude patriť 2. OPEN HCP Šurany powered by PREMIUM Insurance. Ak ste boli svedkami nášho „prvého OPEN“, tak určite viete, že latka je veľmi vysoko :) Čakajú vás krásne trofeje, ceny od partnera túry a skvelé turnajové zabezpečenie.

Na všetky naše turnaje sa viete prihlásiť cez recepciu klubu 0918 555 550, na info@airportgolf.sk alebo na www.skga.sk.

Majte pekný týždeň, tešíme sa na vás na golfe!!!

9.4.2019

Aktuálne novinky a čo nás najbližšie čaká

Milí priatelia,

ubehol nám prvý aprílový týždeň, a zdá sa, že jar sa hlási v tom najkrajšom šate…

Dokonca aj sobota nám ubehla za pekného počasia, napriek tomu, že sme rátali s dažďom. OPEN HCP Šurany powered by FARMFOODS  – výsledky, ako aj fotografie z turnaja nájdete na našej FB stránke. Partner turnaja FARMFOODS sa postaral o všetkých hráčov v zmysle hesla – výnimočné potraviny, naozaj výnimočne. Ďakujeme!

Zároveň ďakujeme za trpezlivosť golfistov počas nedeľňajšieho turnaja footgolfistov, kedy sa 1. kola SFGA Tour zúčastnilo 86 hráčov. Sme potešení, že aj naše ihrisko je súčasťou takýchto veľkých podujatí.

Čo nás / vás čaká tento týždeň – víkend:

 • v piatok 12.4. – detský tréning o 16:30.
 • nedeľa 14.4. – „AFTER ZK“ – turnaj pre HCP 54, t. j. v doslovnom preklade pre všetkých tých, ktorí ukončili „osvedčenia na golf“ a radi by si vyskúšali hru na ihrisku turnajovo, dali šancu tomu zvládnuť a odohrať pár jamiek, trúfnuť si na pravidlá, a vôbec skúsiť to :) Krátke propozície: štart o 10:00, hrá sa na 9!!! jamiek, s úpravou HCP, pred hrou welcome drink na posilnenie, po hre vás čaká obed a vyhodnotenie. Turnaj je určený pre kategóriu HCP 37 – 54. Takže nie je to „len“ pre práve ukončené zelené karty :)
 • v nedeľu 14.4. detský tréning o 10:00

Počas piatka a soboty sa budú na ihrisku pohybovať aj footgolfisti, prebieha u nás „súťaž tímov“, ihrisko je dostupné a hrateľné bez obmedzení, resp. prispôsobíme časy flajtov podľa štartu footgolfistov. Netreba mať obavy, zvládneme to ľavou zadnou… Samozrejme bez ohľaduplnosti to nepôjde…

Avizujeme ďalšie podujatia:

 • 2. OPEN HCP Šurany pravdepodobne prehodíme na iný termín (keďže sme ho vypísali na veľkonočnú nedeľu), treba nás sledovať, budeme včas informovať o druhom kole.
 • Už teraz dávame do povedomia, že sa blíži turnaj „O pohár primátora mesta Šurany“ – keďže september bol vždy „nabitým“ mesiacom, po dohode s organizátorom sme zvolili takýto skorší termín, a teda presunuli „primátorský“ turnaj na máj. Takže 7. ročník turnaja sa bude konať už 1. mája 2019 – v stredu (ale je to sviatok :) Prihlasovanie je otvorené na www.skga.sk alebo sa môžete prihlásiť na recepcii klubu 0918 555 550.

Rodičom našich juniorov dávame do povedomia, že sa blíži regionálna TON túra – v sobotu 27. apríla 2019, a bude to prvý tohtoročný juniorský turnaj.

Budeme sa na vás tešiť na grínoch.

Majte pekný týždeň!

3.4.2019

Novinky na tento týždeň a blížiaca sa 1. OPEN HCP TOUR powered by FARMFOODS

Milí golfoví priatelia,

blíži sa nám víkend a spolu s ním aj pár pekných chvíľ na golfe…

V sobotu:

 • 1. OPEN HCP ŠURANY powered by FARMFOODS

Začíname welcome drinkom, bufetovými raňajkami – nájdete u nás kulinárske výnimočné potraviny, turnaj bude sprevádzať ochutnávka vína TERRA WYLAK … Po hre sa môžete tešiť na gurmánsky zážitok… Štartujeme o 9:30 CANON štartom, hráte v dvoch kategóriách, trofeje a ceny pripravené :) Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii klubu 0918 555 550. Informácia k počasiu: čo je podstatné – nemá pršať, bezvetrie a 16˚C – myslím, že na začiatok apríla celkom fajn…

V nedeľu:

Keďže na ihrisku sa koná turnaj 1. kola Slovenskej footgolfovej asociácie so štartom od 10:00 – poprosíme golfistov o trpezlivosť, nakoľko štartovať a hrať na jamkách bude možné cca od 11:30. Tréningové plochy je samozrejme možné využiť bez obmedzení.

Detské tréningy:

 • V piatok 16:30 – 18:00
 • V nedeľu od 10:00 – 11:00

Tešíme sa na vás!

26.3.2019

Milí priatelia,

víkendové počasie nám praje! Nech to takto vydrží…

Nasledujúce dni a víkend máme tiež našliapnuté, tak aby ste vedeli, čo vás čaká, pár info k dobru:

 • Počas tohto týždňa začneme pracovať na prístavbe terasy.
 • V nedeľu 31.3.2019 začíname s detskými tréningami / ráno o 10:00 vás všetkých netrpezlivo čakáme!
 • Na stránku sme pridali letné golfové tábory – viac informácií a prihlasovanie na našom webe v sekcii Golf – Golfové tábory
 • Už sme aj na instagrame :) nájdete si nás pod #airportgolfsurany#agcsurany#airportgolf a sledujte naše aktuálne príspevky a buďte in v dianí na ihrisku.
 • Za necelé dva týždne (v sobotu 6. apríla 2019) tu máme náš prvý OPEN turnaj… prihlasovanie spustené na www.skga.sk
 • Stále platí, že ak klubu venujete svoje 2% – my vám odrátame 50% tejto sumy z vášho ročného poplatku… Nám to pomôže v rozvoji, vy menej zaplatíte… http://www.airportgolf.sk/sk/vyhlasenie Ďakujeme!

Tešíme sa na vás! Majte pekný týždeň!.

20.3.2019

Novinky AGC

Milí golfoví priatelia,

nedeľa žila golfom! Viac takýchto dní, veď už ide jar…

Pár info z tohto týždňa, ale aj čo už pripravujeme a čo vás čaká:

 • Na ihrisku sa potiahli závlahy na ferveji jamky č. 5, a tiež – v najbližších dňoch sa bude pristavovať terasa – preto sa ospravedlňujeme za menší diskomfort v klube a aj na ihrisku.
 • Počas nasledujúceho víkendu – v nedeľu bude na ihrisku prebiehať footgolfový turnaj so začiatkom o 10:00, takže cca do 11:30 by sme poprosili o strpenie, nakoľko budú footgolfisti štartovať a ihrisko bude obsadené. Pred a po tomto čase je vám plne k dispozícii.
 • Náš prvý turnaj k 10. výročiu ihriska pod názvom 1. OPEN HCP Šurany Tour štartuje už v sobotu 6. apríla 2019 a ako sme avizovali, každý z týchto turnajov bude pod záštitou jedného z partnerov… A na tento prvý v sérii sa môžete tešiť na podporu „FARMFOODS“ www.farmfoods.sk. Raňajky a poturnajový raut sa budú niesť vo vynikajúcich chutiach týchto skvelých slovenských výrobkov, a samozrejme neodídete naprázdno, pretože pre každého hráča máme pripravený darček, ako aj ceny pre prvých troch víťazov v oboch kategóriách. Za ich výrobkami nemusíte cestovať ďaleko – predajňu majú hneď tu v Nových Zámkoch :) Prihlasovať sa môžete na www.skga.sk. Budeme sa na vás tešiť na turnaji!
 • Už si môžete prísť zahrať aj „AFTERWORK“ turnaje, ktoré budú každý druhý štvrtok so začiatkom o 16:30 – na 9 jamiek! To po práci stíhate dozaista…

Majte pekný týždeň, vo štvrtok má byť zasa slnečno :)