Aktuality

18.9.2019

Novinky AGC

Milí golfoví priatelia,

máme nových majstrov klubu! Tomáš Krištof a Ivana Mandáková si vybojovali tento titul pre ďalší rok počas našich dvojdňových majstrovstiev. Nedá nám nespomenúť, že aj vo vedľajších kategóriách sa umiestnili najlepší z najlepších, a víťazom seniorov sa stal Jozef Kulich, a malým majstrom (kat 37–54) sa stal František Jašík. Veríme, že aj pridaním nových kategórií sme vám spríjemnili tento turnaj a spravili ho pre vás zaujímavejším! Srdečne gratulujeme víťazom!

A čo nás čaká tento týždeň a víkend?

– Na ihrisku bude počas týždňa väčší pohyb footgolfistov – chodia k nám školy, futbalisti, amatéri, ktorým sa tento šport zapáčil (alebo zapáči), preto poprosíme o trpezlivosť, keby ste sa stretali na odpaliskách :)
- Z organizačných dôvodov sme zrušili turnaj 9. HCP – resp. presunieme ho na nový dátum, o ktorom vás včas budeme informovať.

– Nedeľa bude venovaná deťom a začiatočníkom… Čaká nás regionálna TON / Túra olympijských nádejí, so štartom o 10:00. Budeme radi, ak sa turnaja vie zúčastniť čo najviac detí. Počasie nám má vydržať – pevne veríme, že naozaj…

– Tiež sme zaradili aj turnaj AFTER ZK – pre kat. HCP 37–54, resp. pre tých z vás, ktorí si tento rok spravili osvedčenia na golf, príp. po dlhšom čase s golfom opäť začínajú, alebo ešte nie sú „vyhratí“. Štartuje sa 9:30.
- Na oba turnaje sa viete prihlásiť na www.skga.sk, na recepcii klubu alebo i na našom e-maile. Odporúčame hrať – je to tá najlepšia skúsenosť, pretože nikde inde si pravidlá neprecvičíte lepšie ako priamo na ihrisku, a najlepšie hneď naostro.

Detský tréning bude v piatok o 16:30, v nedeľu detský turnaj (namiesto tréningu).

Tešíme sa na vás, majte pekný týždeň!

10.9.2019

Otvorené MAJSTROVSTVÁ AGC už tento víkend!

Milí golfoví priatelia,

teší nás záujem o naše turnaje, a čo je skvelé, hrajú aj tí, čo mali zatiaľ „turnajové predsudky“ :)

Máme za sebou aj juniorský turnaj – AGC Junior Championship, a chystáme ešte regionálnu TON-ku. O všetkom budeme informovať včas.

Cez víkend tiež prebehlo ôsme kolo OPEN HCP Šurany pod taktovkou Žitavských viníc, a víťazi sa mohli tešiť skvelým vínkam od partnera turnaja.

Tento týždeň sa cez pracovné dni vyprší, a my sa už tešíme na „Otvorené MAJSTROVSTVÁ KLUBU AGC V HRE NA RANY“. Nedá mi nepovedať bližšie k turnaju, k jeho priebehu, a hlavne k otázke PREČO HRAŤ, resp. prečo si urobiť čas…

PREČO „otvorené“: Turnaj je určený pre všetkých hráčov, t. j. aj tých, ktorí nie sú členmi klubu AGC… Je síce pravda, že „majstrom“ sa môže stať iba riadny člen klubu, avšak prečo by nás nemohli potrápiť aj iní hráči, navyše dáme tak priestor všetkým, ktorý majú cez víkend čas a chuť na turnaj.

PREČO „dvojdňové“: pre vyrovnanosť a spravodlivosť, možnosť opravy, resp. zahrať po dva dni dobrý výsledok je určite ťažšie ako to dať na jedenkrát…

PREČO hrať: turnaj, zábava, stretnutie s priateľmi, športové podujatie, príslušnosť ku klubu… Všetko dokopy, ale najmä – TOP športové podujatie roka v klube…

Máme dve hlavné kategórie – muži a ženy, ktorí hrajú na počet rán – bez vyrovnania, ale keďže chceme, aby mali možnosť aj ostatní hráči hrať „tú svoju hru“ – pridali sme vedľajšie kategórie:

 • Seniori
 • Stablefordy
 • Malý majster: hra na 9 jamiek – ideálne pre hráčov, ktorí napríklad začali s golfom tento rok, resp. pre vyššie HCP – 9 jamiek sa hrá po oba dva dni, t. j. v sobotu aj v nedeľu. Ideálne napríklad aj pre juniorov, ktorí si trúfajú – vekovo je táto kategória neobmedzená :)

Veríme, že si každý nájde to svoje, ale najmä – tešíme sa na vás, trofeje, putovné poháre, vecné ceny od partnerov sú nachystané…

A priebeh dňa? V sobotu aj v nedeľu vás čakajú: raňajky, welcome drink, občerstvenie počas hry, obed po hre. V sobotu vyhodnotíme doplnkové súťaže – longest a nearest – tie sa hrajú iba v prvý deň. V nedeľu vyhodnotíme výsledky oboch dní a predpokladaný záver je o 14:30. Samozrejme viete hrať aj len jeden z týchto dní, avšak v tomto prípade nebojujete o „majstra klubu“. Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii klubu.

Ďalšie info do pozornosti, ktoré sa vás môžu týkať, a zaujímať vás:

 • Detský tréning v piatok o 16:30, ako aj v nedeľu o 10:00
 • Regionálna TON naplánovaná na nedeľu 22. septembra 2019
 • Turnaj „O pohár mesta Levice“ je preložený na sobotu 5. októbra 2019 (pôvodne z 29.9.2019).

Prečítajte si „naše leto“ v najnovšom GOLF reporte… Inak všetky časopisy, brožúrky, ktoré sú na recepcii, sú vám voľne k dispozícii a môžete si ich vziať so sebou na domáce čítanie…

Majte pekný týždeň!

2.9.2019

Otvorené MAJSTROVSTVÁ AGC už čoskoro!

Milí golfoví priatelia,

opäť je tu čas, keď sa vám budeme prihovárať každý týždeň, leto a čas prázdnin ubehlo a nás čakajú septembrové turnaje…

Čo by ste si mohli naplánovať a s čím rátať na ihrisku počas najbližších dní:

 • Sobota 7. september 2019 / AGC junior championship so štartom o 10:00 – hra na 9 jamiek pre všetky deti a juniorov. Hráči hrajú v kategóriách podľa veku z riadnych, ale aj zo skrátených odpalísk – kto sa na čo cíti… Keďže trénovať sme mohli celé leto, aj počas táborov, už je načase dať si match :) Tešíme sa na každého juniora!!!
 • Nedeľa 8. september 2019 / 8. OPEN HCP Šurany powered by Žitavské vinice, s cannon štartom o 9:30. Samozrejme, že sa o vás postaráme pred turnajom aj po turnaji, a keďže k dobrému vínku sa hodí kvalitné a chutné jedlo, tak pre vás pripravíme, čo tu ešte nebolo – halászlé. Iste nebudete sklamaní! Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii klubu.

Zároveň si vás dovolíme pozvať na OTVORENÉ MAJSTROVSTVÁ AGC, ktoré sa budú konať cez víkend 14.-15. septembra 2019 so štartom od 9,00 hod z jamky č. 1. Hrá sa na rany v dvoch kategóriách muži a ženy, avšak aby sme tento turnaj zatraktívnili aj pre hráčov, ktorí ešte Majstrovstvá nehrali, prípadne im príde tento názov príliš „profesionálny“ – máme aj kategóriu „Malý majster“ – hra na 9 jamiek, kategóriu seniori, a tiež vedľajšiu kat.– kedy hráte na stbl. Prvý deň sú v hre aj atraktívne doplnkové súťaže – longest drive, nearest to pin, ktoré prebiehajú len v sobotu a v tento deň budú aj vyhodnotené. Majstrom a majsterke to dúfam neuľahčíme a bude nás čo najviac, aby sme sa zároveň aj stretli na dá sa povedať našom najdôležitejšom športovom turnaji v roku. Predsa len byť majstrom – je akési zadosťučinenie celoročnej práci a tréningu.

Organizačné informácie k začiatku týždňa:

 • vo štvrtok 5. septembra budeme mať uzatvorené ihrisko z dôvodu konania firemnej akcie. Ďakujeme za pochopenie!
 • v piatok začíname s detským tréningom. Na všetkých juniorov sa tešíme o 16:30, a potom aj v nedeľu o 10:00.

Nech sa vašim deťom v škole dobre darí a nech tam chodia s úsmevom. Majte pekný týždeň!

28.8.2019

7. OPEN HCP Šurany powered by FARMFOODS už túto sobotu!

Milí golfoví priatelia,

po dlhšom čase konečne turnajová sobota… 7. OPEN HCP Šurany powered by FARMFOODS so štartom o 9:30. Skvelé raňajky v podaní výnimočných potravín od partnera FARMFOODS, po hre grilovanie z tých najkvalitnejších surovín z farmy v podaní skvelého grillmajstra, jednoducho určite budete mať gastrozážitok, a snáď aj pekný výsledok! Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii klubu.

A keďže sa nezadržateľne blíži jeseň, chceli sme vám predĺžiť slnečné dni na golfe a pripravili sme vám golfový pobyt v golfovom raji – v Tureckom Beleku. PRO tréner Aleš sa už teraz teší na vašu skvelú spoločnosť!Pekný deň vám všetkým!

23.8.2019

Blížiace sa Majstrovstvá AGC v hre na rany

Milí naši golfoví priaznivci,

augustom síce končia letné prázdniny, ale golfu bude u nás práve viac…

Opäť sú tu turnaje OPEN, ako aj majstrovstvá klubu, a tiež naša práca s deťmi… Takže pekne postupne, pár informácií – kedy, kde a s kým :)

Sobota 31. 08.2019 – 7. OPEN HCP Šurany powered by FARMFOODS so štartom o 9:30. Pod taktovkou partnera FARMFOODS sa niesol aj prvý z turnajov OPEN, a teda viete, že vás čakajú doslova delikatesy podniku – ako na raňajky, tak aj na raute po hre. Nebudú chýbať skvelé šunky, nátierky, klobásy a párky, ako aj mliečne výrobky na turnajové raňajky priamo od výrobcu. Navyše, keďže ste z okolia, viete, že predajňa FARMFOODS je priamo v Nových Zámkoch, takže ak vám zachutí – viete sa pohodlne dostať k skvelým domácim výrobkom. Každý z hráčov samozrejme obdrží nákupnú poukážku so zľavou. Nehovoriac o tom, že produkty sú aj v cenách pre víťazov.

Nedeľa 08.09.2019 – 8. OPEN HCP Šurany powered by Žitavské vinice so štartom o 9:30. Vinárstvo Žitavské vinice poznáte od nás už z minulých rokov, ich Cabernet sauvignon, rosé, Dunaj alebo dezertné vína zrejme vôbec netreba predstavovať, a kto je znalcom, vie, že vyhrali niekoľko svetových súťaží so svojimi TOP vínami… Takže víťazi, skutočne sa máte na čo tešiť! K vínku prirodzene doladíme aj raut po hre…

V polovici septembra (14. – 15. 09.2019 ) nás čakajú dvojdňové Majstrovstvá klubu v hre na rany. Minuloroční víťazi sa dúfajme popasujú s obhajobou svojich prvenstiev a my ostatní im to snáď neuľahčíme :) Pridali sme kategóriu „seniori“, ako aj kategóriu hry na stablefordy – na základe vašich požiadaviek. Pre tých, ktorí si netrúfajú hrať, alebo začínajú hrať, alebo vy, čo ste ukončili v tomto roku „zelené karty“ a radi by ste si vyskúšali turnajovú atmosféru  – doplnili sme pre vás kategóriu „ Malý majster“ – v hre na 9 jamiek. Netreba sa toho báť, turnaj predsa nie je strašiakom – a skutočne sa z ničoho nestrieľa :)

Prihlasovanie na každý z turnajov nájdete na www.skga.sk alebo na recepcii klubu.

Čo sa týka plánov a ďalších info:

 • S detskými tréningami začíname v piatok 6. septembra 2019 o 16:30, a následne v nedeľu o 10:00
 • Plánujeme detský turnaj „AGC junior championship“ / pravdepodobne v sobotu 07.09.2019 „odložená“, resp. kvôli zlému počasiu neustále presúvaná TON-ka (Túra olympijských nádejí) sa snáď zorganizuje v nedeľu 22.09.2019
 • Medzitým nás čakajú teambuildingy / počas pracovných dní, takže na ihrisku bude naozaj rušno… a teda dávame do pozornosti, že pokiaľ by ste radi zorganizovali teambuilding pre svojich zamestnancov, prípadne oslavu – máme na to priestory, aktivity (škola golfu, putovací turnaj, footgolf, discgolf, lukostreľba) a viete, že catering zabezpečíme podľa vašich požiadaviek – neváhajte nás kontaktovať. September aj október je na takéto aktivity ako stvorený…
 • V nedeľu 25.08.2019 bude na ihrisku prebiehať footgolfový turnaj dvojíc Slovensko vs. Maďarsko. Poprosíme preto o strpenie, nakoľko footgolfisti budú štartovať od 10:00 do cca 11:00, a potom popoludní od cca 13:00 do 14:00. Inak je ihrisko plne k dispozícii.

Majte ešte pekné augustové dni!

12.8.2019

NIGHT GOLF už tento piatok 16.8.!

Milí priatelia,

chystáme pre vás „NOČNÝ TURNAJ“ – v tento piatok 16.08.2019. Spln mesiaca je úžasná vec, a my už po niekoľko rokov hráme za svitu mesiaca NIGHT GOLF!

Dvojice hrajú funny Texas na 2×6 jamiek (môže sa to zdať veľa, ale uvidíte, je to sranda a bude vás to baviť). Hrá sa so svietiacou loptičkou a čelovkou, resp. lampášom (čelovky u nás k zakúpeniu). Príchod a rozdelenie dvojíc: 19:00. Samozrejme welcome drink nesmie chýbať a občerstvíte sa ešte pred hrou – bude sa grilovať.

Začiatok turnaja: 21:00 – po zotmení Všetci, čo to poznáte, viete, že je to FUN a tí, čo ste to ešte nezažili – príďte, neoľutujete, nejde o výsledok, ale o zábavu. Hráte len s troma palicami, svietiacu loptičku dostanete pri registrácii. Gríny budú osvetlené – minimálne mesiacom :) Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii AGC.

Majte pekný slnečný týždeň!

6.8.2019

Novinky AGC

Milí golfoví priatelia,

leto je dovolenkové – a pre nás táborové. Ukončili sme posledný turnus detských golfových táborov, a skutočne sme prežili skvelé týždne v spoločnosti malých športovcov… Všetky fotky nájdete na našom FB profile.

Teší nás, že chodíte na ihrisko, trénujete, hráte – na tento týždeň sme pripravili pre vás letný HCP turnaj v sobotu 10. augusta 2019 so štartom o 9:30. Raňajky, welcome drink, grilovanie po turnaji… Prihlásiť sa môžete na www.skga.sk alebo na recepcii klubu.

S predstihom dávame tiež do pozornosti už tradičný funny NOČNÝ turnaj dvojíc, ktorý sme naplánovali na 16.8. piatok večer. Pre tých, ktorí ho už poznajú, vedia, čo ich čaká – dobré jedlo, pitie, zábava na golfe, a tí, ktorí ešte nezažili atmosféru nočného golfu, neváhajte, prihláste sa u nás na recepcii. Tešíme sa na vás!

Zdravíme z našich grínov! Majte pekné dni!

11.7.2019

Golfové ihrisko bude aj budúci týždeň patriť deťom

Milí golfoví priatelia,

máme prázdniny, leto v plnom prúde, a niežeby sme negolfovali, ale turnajov je pomenej… Zato detí na ihrisku o kúsok viac. Prvý golfový tábor máme za sebou – a fotky si môžete pozrieť na našom FB profile.

Tiež nás boli pozrieť a celý deň u nás strávili futbalisti z letného futbalového tábora KŠ a tímovými súťažami a zahratím si celého ihriska dokázali, že footgolf je aj hra pre deti, navyše mali vskutku krásne výsledky :)

Celý budúci týždeň budeme mať druhý turnus tábora, a už sa tešíme nielen na nové deti, ale aj na stálych golfistov, pretože záverom sme zaradili tzv. „Táborový turnaj“, kedy si juniori zahrajú 9 jamiek. Skvelá príležitosť, ako si zmerať sily po intenzívnom týždňovom tréningu.

Počas júla sme mali mať jeden HCP turnaj (víkendový), avšak z organizačných dôvodov ho presunieme na augustový termín – a to 10. august 2019 – bude to jeden z OPEN série so štartom o 9:30.

Nezabudnite, že stále je v platnosti celodenné fee za 10 eur počas pracovných dní. Vezmite priateľov, kolegov, partnerov, a strávte čas na príjemnej deviatke. Počas leta – ideálne prostredie, nenachodíte sa po kopcoch, pokecáte počas hry, a s dobrým pocitom posedíte na skvelej zmrzline :)

Prajeme vám pekné letné dni a tešíme sa na vás!

25.6.2019

Aktuálne novinky a blížiaci sa OPEN HCP Šurany pod taktovkou Motor-Car Nové Zámky

Milí golfoví priatelia,

víkend nebol zrovna slnečný, ale nám sa už leto začalo vo veľkom štýle… Turnaj „powered by Piritovská alej“ zakončený diskotékou bol jeden z tých TOP, a na druhý deň si zahrali deti regionálnu TON-ku. Fotky z víkendu si nájdete na našom FB profile.

Potešíme vás, že ďalší zo série OPEN HCP Šurany bude už túto sobotu, a to pod taktovkou „Motor – Car, Nové Zámky“ autorizovanému predajcovi Mercedes Benz. Štartujeme opäť o 9:30 canon štartom, a tentokrát vám po hre grill majster pripraví „domáce hamburgery“ a ryby. Samozrejme, hodnotné ceny s logom „Mercedes“ nebudú chýbať… A ani autá na vyskúšanie :) Tešíme sa na vás!

Pomaly nám končí mesiac jún, preto dávame do pozornosti, že ešte vám (vašim známym a priateľom) zostáva týždeň, kedy je možné využiť akciu k 10. výročiu ihriska… Oprávnenie na hru a členstvo v jednom? Jedinečná ponuka, iba v tomto roku…

Prvý júlový týždeň začíname detským golfovým táborom… Na každom termíne máme voľné miesta, takže ak chcete, aby vaše deti boli v prírode, hýbali sa, a aj sa niečo nové naučili, budeme sa im tešiť v našich táboroch…

Detský tréning bude ešte tento týždeň:

 • v piatok o 16:30
 • v nedeľu o 10:00

Majte pekný týždeň!

18.6.2019

Novinky AGC

Milí golfoví priatelia,

horúci víkend za nami, ale tráva bude krajšia a zelenšia po výdatnej búrke… ROTARY golf cup dopadol na výbornú! Celkovým víťazom a držiteľom putovného pohára sa stal Ivan Kočkovič – srdečne gratulujeme, a takisto blahoželáme všetkým zúčastneným, že to v tom teple dali. Na Regionálne sociálno-pedagogické centrum v Nových Zámkoch sa vyzbieralo 360 eur – za čo vám ďakujeme! Fotky z akcie nájdete čoskoro na našej FB stránke.

Tento týždeň nás čaká turnaj so super PARTY – funky disko… Ak by ste ešte nevedeli, 4. OPEN HCP Tour powered by Piritovská alej. V sobotu 22.6.2019 s cannon štartom o 9:30.

Prihlasovanie na www.skga.sk DJ Laci Kotlár sa na vás už teší, pretože od 19:00 to roztočíte u nás na trávnikoch – zaslúžená odmena aj po turnaji :)

Týždeň na to – v sobotu 29.6.2019 Vás srdečne pozývame na 5. OPEN HCP Šurany powered by Motor-car, MERCEDES Nové Zámky… Predvádzacie autá, a parádne a hodnotné vecné ceny  – určite sa je na čo tešiť – veď aj minulý rok bol tento turnaj jeden z TOP :) Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii klubu.

Pár drobných info:

 • Za mesiace marec, apríl, máj sa v aquariu vyzbieralo – 173 eur, 223 eur a 201 eur
 • Detský tréning v piatok 21.6.2019 o 16:30
 • V nedeľu 23.6.2019 sa bude konať regionálna TON túra / túra olympijských nádejí. Rodičia, prosím, hláste sa, ktoré deti vedia hrať turnaj. Štart od 10:00. Detský tréning v tento deň nebude.

Majte pekný týždeň!