Aktuality

23.9.2021

News - 23.9.2021 - Už túto sobotu sa môžete tešiť na veľký turnaj O pohár mesta Levice!

Milí golfoví priatelia,

aj keď to začiatkom tohto týždňa vyzeralo, že naplno udrela sychravá jeseň, my sme pre vás na sobotu opäť pripravili krásne slnečné bezoblačné počasie s príjemnými, skoro letnými teplotami. A to je dobrý dôvod na to, aby ste využili tento čas a zavítali k nám na ihrisko, aby ste si preverili svoje golfové schopnosti na dlho očakávanom veľkom turnaji O pohár mesta Levice. Aj tento rok ho opäť zastrešujú Tomi Krištof a Romčo Salinka.

Putovný pohár mesta Levice získa hráč s najmenším počtom zahraných rán, no uspieť môžete aj v doplnkových súťažiach Longest drive a Nearest to the pin. A ktovie, možno práve na vás sa usmeje šťastie a podarí sa vám zahrať „Hole in one“ na jamke č. 3, kde je hlavnou cenou klimatizácia od firmy Midea.

Na túto sobotu si teda nič neplánujte, o všetko, vrátane skvelého jedla, sa už postaráme my. Stačí, ak sa rozhodnete prísť a zasúťažiť si v príjemnej atmosfére poslednej septembrovej soboty.

Prihlasovať na turnaj sa môžete u dievčat na recepcii alebo na www.skga.sk a www.teetime.cz.

Tešíme sa na vás!

20.9.2021

News - 20.9.2021 - Najbližšie nás čaká turnaj O pohár mesta Levice!

Milí členovia, priatelia a priaznivci AGC!

v sviatočný deň 15. septembra sa odohral už 8. ročník turnaja O putovný pohár primátora mesta Šurany. Počasie sme opäť vybavili, o skvelé jedlo pod taktovkou primátora bolo postarané, a dobrá nálada a skvelé výsledky sa zasa postarali o ďalší krásny golfový deň. Víťazmi sa stali vo vedľajšej kategórii Jaro Polák a v hlavnej Laci Veres, ale na to, kto získa putovný pohár, sme museli ešte čakať na play off na jamkách č. 1 a 4, kde posledným patom rozhodol o víťazstve nad úradujúcim majstrom klubu Tomáš Krištof. Srdečná gratulácia a škoda, že sa nemohol zúčastniť klubových majstrovstiev, určite by miešal poradím na stupňoch víťazov.

Na 25. septembra sa chystá veľký turnaj O pohár mesta Levice, ktorý ako vždy zastrešujú Tomi Krištof a Romčo Salinka. Samozrejme, cena za „hole in one“ je stále aktuálna, ak nie na turnajoch ako hlavná cena v tombole na záverečnom turnaji O pohár prezídia AGC v nedeľu 10.10.2021. Na tento turnaj sme zasa pripravili skvelé jedlo priamo z grilu pod taktovkou chlapcov od Juriho Vyskoča, tak neváhajte a prihlasujte sa. Skvelé jedlo a bohatá tombola sú zárukou krásne prežitej októbrovej nedele. Prihlasovať sa môžete u dievčat na recepcii alebo na www.skga.sk a www.teetime.cz.

Veríme, že počasie bude priať po celý tento mesiac, teploty sú príjemné golfové, ihrisko je vo výbornom stave, tak stačí len prísť a užívať si pohodu na greenoch a teraske pri dobrej kávičke.

Ešte tu máme pár info na záver:

Jamkovkové súboje – muži semifinále – termín 26.9 – 1.10.

 • Finále muži aj ženy a súboje o 3. miesto spoločné, aby sme ich mohli prísť viacerí povzbudiť – 2. alebo 3. októbra podľa dohody všetkých aktérov týchto súbojov.

Ako sme avizovali, v termínoch 28.-30. septembra pripravujeme mini zájazd na skvelé ihriská v Česku – odchod 28.9. ráno o 5.00 hod., príchod 30.9. cca o 20.00 hod. Cena je 370 eur a zahŕňa:

 • 2-krát ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s raňajkami priamo na ihrisku Loreta Golf Club (príplatok za jednolôžkovú izbu 25 eur/noc/osoba),
 • 2-krát fee na Pyšeloch (utorok popoludní a v stredu), 1-krát fee na exkluzívnom PGA NATIONAL ihrisku OAKS (v stredu) a 1-krát fee Golf Telč,
 • cesta 8-miestnym autom zo Šurian a späť.

Ak máte záujem, stačí dať záväzné potvrdenie do štvrtku 23.9. zaplatením zálohy 150 eur.

12.-15. október sa uskutoční opäť mini zájazd (max 12 hráčov), tentokrát do západných Čiech (navrhované ihriská – Cihelny, Karštejn, Marianky, Karlovy Vary). Predpokladaná cena s ubytovaním, raňajkami, fee-čkami a cestou 8-miestnym autom cca 500–550 eur. Taktiež poprosíme, ak máte záujem, dajte vedieť a potvrďte svoju účasť záväzne do konca septembra.

Takisto, ak by ste mali záujem o golf v Turecku alebo v Portugalsku, sme schopní pripraviť týždenný pobyt v období:

 • 6.-13.11. Turecko (v cene max 1200 eur all inclusive s golfom bez letenky);
 • 27.11.-4.12. Portugalsko (v cene max 1000 eur s ubytovaním v súkromnej vile a golfom bez jedla a letenky)

 • Členskú schôdzu venovanú najmä rozvojovým aktivitám klubu plánujeme na 25. novembra 2021.
 • Na ihrisku plánujeme dosievať v 22.-24. týždni ferveje a rafy, aby na budúci rok bolo ihrisko zasa lepšie.
 • V sobotu 9. októbra je naplánované posledné kolo footgolfovej ligy, kedy je tiež ihrisko k dispozícii až v popoludňajších hodinách od 14.00 hod. Dúfame, že naši reprezentanti sa vrátia z Majstrovstiev Európy s medailou.

Na záver zopakujeme prosbu k návštevníkom areálu, aby rešpektovali pokyny recepcie, hráčov prosíme, aby sa po príchode vždy !!! nahlásili na recepcii, aby dievčatá o vás vedeli, a to aj keď idete len na driving, A ešte jedno zásadné upozornenie: je prísne zakázané hrať na ihrisku s drivingovými loptami pod hrozbou 100 eur pokuty a okamžitého opustenia areálu.

Ďakujeme a tešíme sa na spoločne strávené chvíle na greenoch.

Majte pekný týždeň!

13.9.2021

News - 13.9.2021 - Už zajtra nás čaká turnaj O putovný pohár primátora mesta Šurany

Milí členovia, priatelia a priaznivci AGC!

Uplynulý víkend 11.-12. septembra sme ustáli nápor Levičanov v singloch jamkovky a pohár tak zostal v rukách Šurian a ich kapitána Ivka. Boli to poväčšine úplne vyrovnané súboje až do poslednej jamky, ale predsa len širší káder domácich a ich skúsenosti mali kúsok navrch. O občerstvenie a dobré jedlo z dielne majstra klubu bolo postarané, ešte raz vďaka a tešíme sa už na ďalšie ročníky, keď by sme radi dali príležitosť všetkým, ktorí si chcú vychutnať atmosféru súbojov dvoch tímov v jamkovke.

Už zajtra v sviatočný deň 15. septembra je pripravený v poradí 8. ročník turnaja O putovný pohár primátora mesta Šurany, na ktorý Vás srdečne pozývame v mene primátora Šurian. O počasie sme sa zasa postarali, o jedlo nebude núdza a krásne trofeje sú už pripravené… Stačí dobrá nálada a trošku vyladiť švih a máme postarané o ďalší krásny golfový deň.

25. septembra sa chystá veľký turnaj O pohár mesta Levice, ktorý ako vždy zastrešujú Tomi Krištof a Romčo Salinka. Samozrejme, cena za „hole in one“ je stále aktuálna, ak nie na turnajoch ako hlavná cena v tombole na záverečnom turnaji O pohár prezídia AGC v nedeľu 10.10.2021. Prihlasovať sa môžete u dievčat na recepcii alebo na www.skga.sk a www.teetime.cz.

Veríme, že počasie bude priať po celý tento mesiac, teploty sú príjemné golfové, ihrisko je vo výbornom stave, tak stačí len prísť a užívať si pohodu na greenoch a teraske pri dobrej kávičke.

Ešte tu máme pár info na záver:

Jamkovkové súboje – muži semifinále – termín 26.9 – 1.10. Finále muži aj ženy a súboje o 3. miesto spoločné, aby sme ich mohli prísť viacerí povzbudiť – 2. alebo 3. októbra podľa dohody všetkých aktérov týchto súbojov.

_______________________________

Ako sme avizovali, v termínoch 28.-30. septembra pripravujeme mini zájazd /max v počte 12 hráčov/ na skvelé ihriská v Česku – odchod 28.9. ráno o 5.00 hod., príchod 30.9. cca o 20.00 hod.

Cena je 370 eur a zahŕňa:

 • 2-krát ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s raňajkami priamo na ihrisku Loreta Golf Club (príplatok za jednolôžkovú izbu 25 eur/noc/osoba),
 • 2-krát fee na Pyšeloch (utorok popoludní a v stredu), 1-krát fee na exkluzívnom PGA NATIONAL ihrisku OAKS (v stredu) a 1-krát fee Golf Telč,
 • cesta 8-miestnym autom zo Šurian a späť.

Poprosíme o záväzné potvrdenie zaplatením zálohy do 19. septembra vo výške 150 eur.

12.-15. októbra sa uskutoční opäť mini zájazd (max 12 hráčov), tentokrát do západných Čiech (navrhované ihriská – Cihelny, Karštejn, Marianky, Karlovy Vary). Predpokladaná cena s ubytovaním, raňajkami, fee-čkami a cestou 8-miestnym autom cca 500–550 eur. Taktiež poprosíme, ak máte záujem, dajte vedieť a potvrďte svoju účasť záväzne do konca septembra.

Takisto, ak by ste mali záujem o golf v Turecku alebo v Portugalsku, sme schopní pripraviť týždenný pobyt v období:

 • 6.-13. novembra Turecko (v cene max 1200 eur all inclusive s golfom bez letenky);
 • 27.11.-4.12. Portugalsko (v cene max 1000 eur s ubytovaním v súkromnej vile a golfom bez jedla a letenky)

Ak máte záujem, prosím dajte nám vedieť a urobíme vám krásnu golfovú jeseň.

_______________________________

Členskú schôdzu venovanú najmä rozvojovým aktivitám klubu plánujeme na 25. novembra 2021.

Na ihrisku plánujeme dosievať v 22.-24. týždni ferveje a rafy, aby na budúci rok bolo ihrisko zasa lepšie.

Zajtra 14. septembra je naplánovaná súkromná akcia, kedy bude ihrisko cca od 11.00 hod. až do 16.00 – 17.00 hod. obsadené, k dispozícii bude v tom čase len driving. Ďakujeme za pochopenie.

V sobotu 9. októbra je naplánované posledné kolo footgolfovej ligy, kedy je tiež ihrisko k dispozícii až v popoludňajších hodinách od 14.00 hod. Dúfame, že naši reprezentanti sa vrátia z Majstrovstiev Európy s medailou, keďže včera u nás v príprave porazili našich maďarských priateľov.

Na záver poprosíme všetkých návštevníkov nášho areálu, aby rešpektovali pokyny recepcie, hráčov prosíme, aby sa po príchode vždy !!! nahlásili na recepcii, aby dievčatá o vás vedeli, a to aj keď idete len na driving, A ešte jedno zásadné upozornenie: je prísne zakázané hrať na ihrisku s drivingovými loptami pod hrozbou 100 eur pokuty a okamžitého opustenia areálu.

Majte pekný týždeň!

7.9.2021

News - 7.9.2021 - Majstri klubu sú už po napínavom víkende známi

Milí členovia, priatelia a priaznivci AGC!

Tak a máme to za sebou, ďalší víkend o titul majstra a majsterky klubu sme úspešne zvládli. Za úžasného počasia na skvelých greenoch prebiehali dva dni urputné boje so skvelými výsledkami, s vynikajúcou atmosférou, aj keď pri nižšom počte účastníkov, ako sme rátali. Kto je teda majstrom?

Staronovou majsterkou klubu sa po tretíkrát za sebou stala Ivanka Mandáková, a keďže tretí raz vyhrala putovný pohár, ostáva jej už navždy a na budúci rok sa hrá o nový. Na ďalších miestach sa po dvoch skvelých dňoch umiestnila Monika Kašová a treťou v poradí po patovacom rozstrele je Ruženka Olvecká.

Aj v mužskej kategórii sa očakával veľký súboj, v hre bolo približne 10 adeptov na titul, ale jednoznačne najlepší výsledok zahral a novým majstrom klubu sa stal Juri Vyskoč, ktorý zahral plus 8 rán za dva dni, čo je doteraz jednoznačne najlepší výsledok majstrovstiev na našom ihrisku Green Love Golf Course. Na druhé miesto sa zo zadných pozícií pretlačil Braňo Kašo a tretie miesto ustál herne aj psychicky asi najväčšie prekvapenie Milan Benko.

V doplnkových kategóriách stbf zvíťazila Monika Kašová a v senioroch Karol Tomasch. Všetkým hráčom patrí obrovská vďaka za účasť a za férové súboje s ihriskom a niekedy sami so sebou. Opäť sa stretneme o rok, už sa tešíme a ďakujeme aj partnerom za skvelé ceny – Tvrdošovské Zlato, Marsen, Slovakiapharm, Henrich Bleho, TB Coffee, Mercedes Nové Zámky.

Už tento víkend 11. a 12 septembra to vypukne! Psychologická vojna už prebieha, tímy zbroja na frontoch, kujú svoju taktiku, ale my veríme, že pohár zostane zasa v Šuranoch. Áno, ide už o avizovaný veľký súboj medzi Levičanmi a Šurancami 2 týždne pred ozajstným Ryder Cupom. Tí, ktorí nehrajú, môžu prísť povzbudiť svojich favoritov, prípadne si len zahrať priateľskú rundu golfu a trošku nasať atmosféru jamkového súboja.

Na sviatočný deň 15. septembra je pripravený už 8. ročník turnaja O putovný pohár primátora mesta Šurany a 25. septembra zasa veľký turnaj O pohár mesta Levice, na ktorý vás spoločne s primátormi Marekom Oremusom a Jánom Krtíkom srdečne pozývame! Prihlasovať sa môžete u dievčat na recepcii alebo na www.skga.sk či www.teetime.cz. Veríme, že počasie bude priať po celý tento mesiac, teploty sú príjemné, golfové ihrisko je vo výbornom stave, tak stačí len prísť a užívať si pohodu na greenoch a teraske pri dobrej kávičke.

Ešte pár info na záver:

 • V termínoch 28.-30. september 2021 a 12.-15. október 2021 pripravujeme mini zájazd /max. v počte 12 hráčov/ do Čiech na skvelé ihriská v okolí Prahy. Bližšie informácie pošleme čoskoro.
 • Takisto ak by ste mali záujem o golf v Turecku alebo v Portugalsku, sme schopní pripraviť týždenný pobyt, a to 6.-13. novembra 2021 Turecko a 27. november 2021 – 4. december 2021 Portugalsko. Ak máte záujem, prosím, dajte nám vedieť a my vám urobíme krásnu golfovú jeseň.
 • Členskú schôdzu, venovanú najmä rozvojovým aktivitám klubu, plánujeme na 25. novembra 2021.
 • Tréner Michal Štefík bude z osobných dôvodov pre vás k dispozícii už len do konca októbra, a to každú nedeľu. Preto ak máte záujem sa pri ňom ešte niečomu priučiť, môžete si vybrať z týchto termínov: 12.9., 19.9., 26.9., 3.10., 10.10., 17.10., 24.10. a 31.10.2021.
 • Detské tréningy budú prebiehať každú nedeľu od 10.30 do 11.30 hod.
 • A na záver ešte jedna smutná správa. Práve včera, keď som mal rozpísaný tento news, mi prišla info, že zomrel jeden z podporovateľov nášho klubu, spolumajiteľ LKŠ, p. Štefan Zadrabaj, človek, ktorý vždy hľadal riešenie a mal neortodoxný, ale pritom úprimný záujem o rozvoj vecí v Šuranoch. Nech mu letecké nebo pripraví mnoho príležitostí v ďalších životoch. Česť jeho pamiatke.

Majte pekný týždeň!

2.9.2021

2.9.2021 - Otvorené majstrovstvá klubu sú za rohom!

Milí golfoví priatelia,

blížia sa Otvorené majstrovstvá klubu v hre na rany a tie sú vo väčšine klubov vnímané ako vrchol sezóny – takisto ako aj v tom našom. Spravte si preto cez víkend čas a príďte nasať skvelú športovú atmosféru tohto výnimočného podujatia! Čaká na vás kopec kategórií, kde môžete okúsiť šťastie. A ktovie, možno sa tento rok usmeje práve na vás a vy si budete domov odnášať jednu z našich krásnych trofejí či vecných cien od našich partnerov. Alebo sa stanete držiteľom samotného putovného pohára majstra / majsterky klubu! Určite bude napínavé sledovať, kto si ho vybojuje tento rok. Pevne veríme, že im to neuľahčíme a bude nás čo najviac, aby sme sa stretli na najdôležitejšom športovom turnaji roka. Predsa len – byť majstrom je akési zadosťučinenie celoročnej práce a tréningov.

Tí z vás, ktorým z nejakých dôvodov nevyhovuje zúčastniť sa oboch dní, môžu prísť takisto a vybrať si len jeden deň, kedy sa rozhodnú zasúťažiť si.

Zabojujte teda o čo najlepšie výsledky a my za vás vybavíme počasie a dobré jedlo. Vidíme sa tento víkend 4. a 5. septembra!

Prajeme vám vydarenú hru a školákom, okrem iného, veľa chuti do učenia! Tešíme sa na vás!

30.8.2021

News - 30.8.2021 - Otvorené majstrovstvá klubu v hre na rany už tento víkend!

Milí členovia, priatelia a priaznivci AGC!

Nový týždeň, nový mesiac, ďalší školský rok… Leto nám ubehlo – ako zvyčajne „ako voda“, a my sme pripravení na jesenné mesiace…

Už tento víkend 4. – 5. septembra začíname „Otvorené majstrovstvá klubu v hre na rany“ a my vás srdečne pozývame!

Čo vás čaká?

Krásne bezveterné počasie, príjemné teploty ako stvorené pre golf, seniorská kategória od 55+ pre tých, ktorí si netrúfajú hrať z tých dlhých, vedľajšia kategória stbf, vložené súťaže – longest, nearest -len v sobotu, a putovný pohár pre Majstra a Majsterku klubu a opäť krásne trofeje a vecné ceny od partnerov pre víťazov – tradične a rovnako, ako minulé roky.

Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii klubu.

Tešíme sa na každého, pretože Majstrovstvá klubu nie sú len o víťazoch, ale aj o družných stretnutiach vás, nás, jednoducho všetkých členov pri vrchole sezóny. Je to o lojalite, úcte k nášmu klubu, o priateľských debatách, čo kto kedy a ako zahral, o spomienkach na najlepšie rany a aj tie, na ktoré chceme rýchlo zabudnúť. Jednoducho príďte zažiť atmosféru pravého športového turnaja a, ako sa hovorí aj na olympiáde, dôležité je zúčastniť sa a tým, ktorí vyhrajú, úprimne zablahoželáme a pokúsime sa v budúcnosti niečo napodobniť. Skrátka treba prísť, lebo sú aj kategórie pre seniorov a aj pre tých, ktorí na rany nemajú šancu, ale s počtom stbf bodov môžu získať taktiež trofeje. A ešte výzva k ženám – nebojte sa prísť, nechajte víkendové upratovanie a varenie tak a hrajte. O jedlo sa postaráme a ostatné už si dokážete zariadiť, však riadite svet predsa…

Kto berie teda pohár tento rok?

A ešte pár info na záver:

O týždeň 11. a 12 septembra je avizovaný veľký súboj medzi Levičanmi a Šurancami, potom na sviatočný deň 15. septembra je pripravený už 8. ročník turnaja O putovný pohár primátora mesta Šurany a 25. septembra si nenechajte ujsť veľký turnaj O pohár mesta Levice.

Majte pekný týždeň!

24.8.2021

News - 24.8.2021 - Turnajový program na najbližšie týždne

Milí členovia, priatelia a priaznivci AGC!

Leto nám pomaly, ale isto končí, aspoň čo sa týka teplôt – tie sa vracajú na príjemné golfové hodnoty. Mnohí z nás si zahrali nové ihriská (pokiaľ ide o mňa, tak ihrisko OAKS – PGA NATIONAL PRAGUE je moja absolútna topka, teda čo sa týka ihrísk, ktoré som hral v Strednej Európe), ďalší boli čo-to obkukať od PRO hráčov na European Tour a povzbudiť Roryho, niektorí ako dobrovoľníci pomáhali pri tomto najväčšom golfovom podujatí u našich susedov, všetci získali skúsenosti, ktoré, dúfam, zúročia počas nadchádzajúcich týždňov na našom domovskom ihrisku, či už v priateľských rundách, alebo, a v to pevne veríme, že na blížiacich sa „Otvorených majstrovstvách klubu" (4.-5. septembra) sa väčšina z nás stretne a spoločne zatlieskame majstrom. Trofeje sú už pripravené, dobré jedlo je samozrejmosťou a počasie bude vybavené. Príďte si všetci zahrať a vychutnať si atmosféru bojov o majstra! Pripravená je aj kategória na stbf, takže všetci môžu vyhrať pri dobrej konštelácii. Je pravda, že majster a majsterka môžu byť len jeden a jedna, a tento rok opäť sľubuje napínavé boje do posledného patu!!! Takisto je možnosť zúčastniť sa aj jedného dňa, samozrejme, že bez možnosti byť Majstrom.

Ďalší víkend (11.-12. september) nasleduje obrovský boj v Ryder cupe medzi priateľmi z Levíc a Šurian, kde sa čaká množstvo súbojov v klasických jamkovkových formátoch (fourball, foursome,single) a veríme, že sa nám podarí natiahnuť víťaznú sériu, aj keď Levičania zbroja na všetkých poliach.

V sviatočný septembrový deň (15.9.2021) sa stretneme opäť na 8. ročníku O putový pohár primátora mesta Šurany, kde aspoň trochu spoločensky pookrejeme.

O program pre golfistov je teda postarané a tí, ktorí ešte nehrajú, sa môžu prísť pozrieť na najkrajšiu a zároveň asi aj najťažšiu hru na svete a vyskúšať si ju pod dozorom trénerov (Michal bude od septembra po zaslúženom oddychu zasa k dispozícii v klasických termínoch a takisto opäť budú prebiehať detské tréningy). Na našej webovej stránke budú zverejnené termíny v sekcii tréner a Michal.

Pre tých z vás, ktorí plánujú nejaké menšie oslavy s priateľmi alebo rodinou, príp. oslavu pre deti spojenú s aktívnym pohybom u nás na ihrisku, vieme takisto k maximálnej spokojnosti pripraviť niečo na ich želanie. Rovnako pre firmy môžeme pripraviť skvelý aktívny teambuilding alebo turnaj podľa želania, či už v golfe alebo footgolfe, príp. aj discgolfe.

Tu vám ponúkame v krátkosti turnajový program na najbližšie týždne:

 • 29. augusta HCP Šurany
 • 4.-5. septembra Majstrovstvá klubu v hre na rany /otvorené/
 • 11.-12. septembra RYDER CUP Levice-Šurany
 • 15. septembra Turnaj O putovný pohár primátora Šurian
 • 25. septembra O pohár mesta Levice

Na všetky turnaje sa už môžete prihlasovať na recepcii u dievčat, na webe www.skga.sk alebo prostredníctvom aplikácie „teetime“. Ešte jedna info: na všetkých týchto turnajoch je na jamke č. 3 „Hole in one“ – klimatizácia od firmy MIDEA a ak nepadne, tak je to jedna z hlavných cien tomboly na poslednom veľkom turnaji O Pohár Prezídia AGC.

Ešte pár krátkych správ na záver:

 • Detské golfové kempy síce skončili, ale my sa už tešíme na ďalší rok, kedy pod vedením Michala a Majka pripravíme ešte zaujímavejší program plný zábavy, aktivít a súťaží (ak má niekto podnety či rady, radi ich zapracujeme a ak je potrebné niečo vylepšiť, radi to vylepšíme.)
 • Nové driving lopty sú už k dispozícii od tohto týždňa.
 • Rovnako nová fervejovka (kosačka) má prvé ferveje za sebou a práve preto, že sa snažíme, aby boli čo najlepšie podmienky pre vás na hru, by sme boli radi, aby tí, ktorí môžu, podporili klub formou, ktorú si zvolia oni – vyjdeme im maximálne v ústrety, aby sa im podpora vrátila, či už marketingovo, alebo pocitom, že podporili dobrú vec pre rozvoj klubu.
 • Takisto je k dispozícii 8-miestne nové vozidlo Toyota Proace Verso – napríklad na požičanie alebo transfery na letiská /BTS-WIE-BUD/. Samozrejme, pre členov klubu so zvýhodnenými podmienkami. Viac informácií nájdete na našom webe.
 • Jamkovka 2021 – Podľa vašich odohraných výsledkov sme doplnili nasledovného pavúka. Do 19. septembra je potrebné odohrať štvrťfinále, aby sa potom určil deň, kedy bude semifinále a finále mužov a zároveň aj boj o 3. miesto, a rovnako tiež finálové súboje žien.