Aktuality

14.4.2021

News 14.04.2021 - Prvý tréning detí bude v piatok o 17:00!

Milí členovia, priatelia a priaznivci!

Počasie sa vrátilo do typicky aprílovo-novembrového módu, takže len pár informácií na tento týždeň.

Clubhouse bude z dôvodu nepriaznivého počasia zavretý v utorok, stredu aj štvrtok, a piatok nabehneme zasa na víkendovy režim. S trénerom Michalom sme sa dohodli, že tréningy detí budú v piatok o 17:00 hod. a potom v sobotu a v nedeľu podľa dohody s Michalom a rozpisu na webstránke s tým, že obmedzená kapacita detí na jednu tréningovú hodinu bude 5 detí. Podľa záujmu tiež rozšírime počet hodín, aby sa dosiahla kvalita tréningu, aby to malo efektivitu a aby ste si vedeli naplánovať program s deťmi. Takisto v sobotu bude k dispozícii Veronika, preto sa prihlasujte priamo u nej a zdokonaľte svoj švih.

V nedeľu sme chceli pripraviť prvé individuálne testovanie výkonnosti hráčov, ale rozhodli sme sa to presunúť na krajšie a príjemnejšie obdobie – určite sa to včas dozviete, lebo tie formáty sú funny a iné. Pre všetkých, čo si chcú trošku zmerať sily medzi sebou – ak chcete vedieť viac, pýtajte sa Michala, je to jeho parketa a know-how. Snáď sa bude dať neskôr aj príjemne stráviť čas po hre. Dúfajme, že dáždik pomôže pohnojenému ihrisku /fervejám a greenom/ dostať sa do jarnej kondície čo najskôr, stromy zakvitnú kvetmi a vy si prídete oddýchnuť, poprechádzať sa v prírode a zrelaxovať postpandemicky.

Takisto vzišla iniciatíva od majstra klubu, že by sa mali kúpiť nové driving lopty /12-tisíc lôpt/ ešte tento rok na jar, preto sme sa rozhodli, že sa urobí partnerská zbierka /bude treba cca 5-tisíc eur -presná cena bude oznámená, hneď ako nám prídu ponuky/. Majster klubu pridal prvých 500 eur, ja som dal k dispozícii 1 500 eur a veľmi by sme boli radi, keby sa k tejto iniciatíve pridali aj niektorí ďalší, aby ste už v máji mohli trénovať s novými loptami. Ďakujeme veľmi pekne.

Dúfajme, že dáždik pomôže pohnojenému ihrisku /fervejám a greenom/ dostať sa do jarnej kondície čo najskôr, stromy zakvitnú kvetmi a vy si prídete oddýchnuť, poprechádzať sa v prírode a zrelaxovať postpandemicky.

7.4.2021

News 7.4.2021 - Príďte si k nám individuálne zašportovať!

Milí členovia, priatelia a priaznivci AGC!

Máme za sebou sviatky jari, ktoré k nám neboli naklonené celkom jarným počasím, čo sa má však zmeniť tento víkend, a preto vás pozývame individuálne si zašportovať, prípadne zatrénovať pod kuratelou či už p. Michala Štefíka počas štvrtka, piatka a soboty, alebo Veroniky Nedelickej v sobotu. Tí z vás, ktorí o tréning majú záujem, poprosíme nahlásiť sa priamo u trénerov na ich číslach, príp. na recepcii, aby si vedeli zadeliť svoj čas. Ďakujeme. Kontakty na trénerov nájdete na našej webstránke www.airportgolf.sk v hornom menu GOLF – GOLFOVÝ TRÉNER.

A info pre rodičov a deti!!! Prvý tréning a zoznámenie sa bude v PIATOK o 16.30 hod., tak vás poprosíme prísť, aby ste mohli podebatovať o tom, čo očakávate od tréningov a čo vás bude čakať počas tohto roka.

Majte pekný zvyšok týždňa a vidíme sa na greenoch!

31.3.2021

News 31.03.2021 - Jar a ihrisko sú už v plnej paráde!

Milí členovia, golfoví priatelia, priaznivci AGC!

Tak sme sa konečne dočkali, jar je v plnej paráde, počasie priam stvorené na vybehnutie do prírody, na zelené greeny a ferveje. To už bude čoskoro – greenkeeperi pracujú na plné obrátky, spúšťame závlahy, bunkre dostali nový piesok, greeny a ferveje čaká jarné hnojenie a stromčeky sa pripravujú na kvitnutie. A dúfajme, že sa aj vy pripravujete stráviť sviatky jari pohybom v prírode a individuálnym športom. Všetci ste, samozrejme, srdečne vítaní, od zajtra bude k dispozícii p. Michal Štefík a v sobotu aj Veronika Nedelická, takže tí, ktorí chcú vyskúšať svoje zručnosti pod dohľadom trénerov, hláste sa, či už na recepcii, alebo priamo na telefónnych číslach trénerov.

Na recepcii vám bude od 1. apríla k dispozícii Renatka, milá a ochotná baba, ktorá spolu s Mirkou vytvoria tandem na túto sezónu. Takisto sa budeme snažiť ponúknuť vám čím skôr aj sortiment občerstvenia a malých pochutín, len čo to situácia dovolí, a to nielen výdajom cez okienko! Tak na prvý aprílový víkend teda asi len toľko – prídťe, zavolajte priateľov, nech sa zoznámia s najkrajším športom pre nás, čo sa už nejakú sezónu snažíme napodobňovať hviezdy typu JT, DJ, TIGER, RORY a iní.

A ešte pre rodičov našich detí, členov – príďte v sobotu, prípadne aj vo štvrtok či piatok podebatovať s Michalom a Veronikou, ako vaše deti zaradiť do tréningov, v ktorých chceme pokračovať aj túto sezónu, a, samozrejme, aj v letných detských kempoch, a tiež o podmienkach, metodike aj o tom, čo by ste radi vy ako rodičia očakávali od týchto tréningov, pretože ich chceme posunúť kvalitatívne na vyššiu úroveň.

A ak ste sa ešte nerozhodli, komu prispieť "2 percentami“, budeme radi, ak to bude pre náš klub. ĎAKUJEME!

Takisto ešte veľa stromčekov nemá tzv. Donorov ich rastu, preto sa určite potešia, ak si nájdu svojich nových majiteľov – ďakujeme.

A tí z vás, ktorí ešte pozabudli na členské poplatky, prosíme o nápravu, pretože ihrisko je k dispozícii všetkým členom rovnako a takisto všetci členovia očakávajú adekvátne podmienky na hranie a to bez ich podpory nedokážeme – ďakujeme tiež za pochopenie.

Majte krásny prvý aprílový sviatočný víkend na greenoch!

16.3.2021

News 16.03.2021

Milí členovia, priatelia a priaznivci AGC!

Po čase sa k vám znovu prihovárame s niekoľkými informáciami o dianí v klube. Zima ešte stále vystrkuje pazúriky, ale veríme, že už počas Veľkej noci sa jar ukáže vo svojej kráse a slniečko rozzelená ihrisko, korona odíde do zabudnutia a vy vo väčšom počte (niektorí „pacienti“ už majú odohraných aj 30 kôl) s radosťou a odhodlaním prídete po zime oprášiť palice a poprechádzať sa po fervejách a nejaké to birdie aj premeniť.

Pre tých z vás, ktorí by chceli pomôcť s tréningom, máme dobré správy – od Veľkej noci bude k dispozícii Miško Štefík, a to takmer každý týždeň od štvrtku do soboty, niekedy aj v nedeľu. Skoro každú sobotu vám bude k dispozícii aj PRO trénerka Veronika Nedelická. Možno si tam dámy nájdu svoju kliniku a aj tí lepší hráči prídu vyskúšať trénerské schopnosti jednej našej najlepšej trénerky (viď náš majster v jamkovke Karol Pipta).

V klube nájdete aj krásne tričká – dámske aj pánske rôznych značiek s naším klubovým logom, tak nech sa páči, vyberte si. Tí z vás, ktorí zaplatili poplatky do konca januára, majú sľúbenú 30% zľavu. Takisto aj pre footgolfistov v spolupráci Footbalshop Levice sme pripravili klubovú kolekciu nádherného súťažného aj vychádzkového oblečenia a doplnkov, stačí kliknúť na ich stránku www.errea.sk a vybrať si.

Čo sa týka prevádzky clubhousu, recepcia je otvorená cez víkend (piatok –nedeľa) podľa otváracích hodín a cez týždeň bude počas nasledujúcich marcových týždňov otvorená od 13,00 hod., potom od 1. apríla normálne podľa otváracích hodín. Od apríla takisto budeme mať novú peknú šikovnú posilu k Mirke na recepcii, a keďže vás ešte nepozná, prosíme z vašej strany o trpezlivosť a zoznámenie sa.

Pokiaľ ide o deti a detské tréningy, prosíme rodičov, ktorí chcú, aby ich deti pokračovali v trénovaní, aby nám dali vedieť a prišli pravdepodobne počas veľkonočného víkendu na ihrisko a zoznámili sa s trénermi a s tréningovými možnosťami a časovým priestorom pre naše talenty.

Takisto od Veľkej noci chceme trošku „refreshnúť“ občerstvenie, ponúknuť niečo na zahryznutie, aby ste mohli tráviť na ihrisku viac času. V spolupráci s reštauráciou SOARÉ chceme cez víkendy (min. 2-krát do mesiaca a počas turnajov) ponúknuť čerstvo pripravené jedlá priamo na ihrisku, z tzv. mobilného grillauta. Raz do mesiaca v piatkové večery by sme radi ponúkli spestrenie klubového života či už nejakým hudobným vystúpením, alebo ochutnávkou nejakých drinkov, príp. vín spolu s dobrým jedlom. Všetky tieto novinky úzko súvisia s možnosťami, ktoré budú vyplývať z opatrení na základe rozhodnutia príslušných orgánov. Dúfajme, že čoskoro táto pandemická doba skončí a my sa vrátime opäť do normálu.

Ešte by sme sa radi poďakovali všetkým, ktorí si splnili svoje členské povinnosti zaplatením poplatkov. Našťastie je to väčšina, ale, bohužiaľ, je ešte veľa takých, ktorí na to pri svojom zaneprázdnení a v návale iných povinností asi pozabudli. Preto by sme vás radi poprosili napraviť to, aby tí, ktorí si plnia svoje povinnosti, nedoplácali na tých, ktorí zabudli, prípadne kalkulujú, či sa im to oplatí, alebo nie. Členstvo však nie je o tom, či si prídete zahrať 1-krát alebo 100-krát. Sú členovia, ktorí hrali 150-krát na ihrisku, a sú členovia, ktorí možno ani neboli na ihrisku a zaplatili si svoje poplatky, pretože vedia, že fungovanie a údržba klubu a ihriska stojí a padá na členoch, ktorí sú radi v klube a ktorí chápu, ako klub funguje. Jednoducho my všetci musíme prispieť k tomu, aby sme mohli ihrisko a klub udržať v stave, ktorý bude kvalitou spĺňať nároky zodpovedajúce aj náročným návštevníkom nášho areálu.

Keďže sa blíži aj neobľúbené podávanie daňových priznaní, chceme vás poprosiť o Vaše 2%, ktoré tiež pomôžu, a zároveň aj vy si môžete odpočítať polovicu z budúcich členských poplatkov. Ďakujeme vopred!

Ďakujeme a tešíme sa na vás na greenoch alebo pri kávičke, majte krásny týždeň!

28.2.2021

News február 2021

Milí priatelia, členovia, priaznivci golfu!

Tak sme sa konečne dočkali, bohužiaľ, ešte nie konca „pandémie“, ale skoro jarného počasia, ktoré nás láka do prírody individuálne si zašportovať. Ihrisko by malo byť k dispozícii tak, ako semafor hlási, ale od víkendu by malo byť už aj trošku pripravené na začiatok sezóny a k dispozícii všetkým hráčom, či už golfu alebo footgolfu.

Recepcia klubu vám bude takisto k dispozícii, a to zatiaľ počas nasledujúcich dvoch víkendov (v ostatné dni prosíme postupovať podľa pokynov na schránke pri vstupe do clubhousu) a potom zrejme od 13. marca v otváracích hodinách podľa sezóny.

Prosíme všetkých, ktorí si prídu individuálne zašportovať, o prísne dodržiavanie pokynov a nariadení, ktoré sú v aktuálnom období v platnosti.

Členov, ktorí si potrebujú načipovať žetóny čo najskôr na novú sezónu, prosíme, nech tak urobia počas víkendov. Tých, ktorí sa rozhodli, že driving kartu nepotrebujú, zdvorilo žiadame vrátiť ju na recepciu, prípadne vhodiť ju do schránky aj s označením mena.

Ešte informácia pre tých, ktorí pozabudli na členské, prosíme, nech tak urobia ešte tento týždeň, pretože potom budeme musieť postupovať podľa prijatých uznesení predchádzajúcich členských schôdzí. (Tá tohtoročná sa uskutoční až vtedy, keď to súčasná situácia dovolí. Aj celoslovenská schôdza je zatiaľ presunutá na 26.4.)

Všetkým ostatným, ktorí si splnili svoje povinnosti, veľmi pekne ďakujeme a budeme sa snažiť sezónu pripraviť čo najlepšie. Pevne dúfame, že budú aj turnaje, letné tábory, a že všetky akcie, ktoré by ste radi absolvovali u nás, budeme schopní zrealizovať k vašej spokojnosti a spokojnosti „všetkých pandemických odborných komisií“. Pardon, ale trošku chcem odľahčiť túto, takmer rok dlhú, nič neriešiacu situáciu, ktorá, dúfam, že onedlho skončí a my všetci si budeme môcť v zdraví vychutnávať tento nádherný šport, ktorý si snáď aj v tomto roku nájde nových nadšencov z radov vašich kamarátov či blízkych. Pretože golf a, samozrejme, nezabúdajme ani na footgolf, sú športy, kedy môžeme individuálne a bez nejakých obmedzení športovať, zabávať sa a pozdvihovať svoju úroveň, či už športovú, mentálnu alebo zdravotnú.

Veríme, že sa budeme môcť po celú nasledujúcu sezónu stretávať ako jedna rodina, navzájom sa podporovať a posúvať svoje osobné kvality vyššie. Ďakujeme, želáme veľa zdravia a čoskoro na greenoch!

Majte ešte pekný týždeň!

10.2.2021

News - 10.2.2021

Milí členovia, priatelia a priaznivci najťažšieho a najkrajšieho športu, ako hovoria na istom TV kanáli!

Dúfajme, že sezóna za chvíľu začne a my budeme pohybom v prírode individuálne bojovať s vírusmi, či už s tými korona alebo tými, ako sú sokit, hook, fat, krátky pat a podobne. Ale na to budeme mať snáď celý rok, aby sme to odstraňovali, a to buď s pomocou priateľov na greenoch, alebo pomocou trénerov na drivingu a ihrisku.

Určite viete, že momentálne „riadi“ ihrisko tzv. semafor, ktorý oznamuje, ako sa môžeme pohybovať v prírode.

Clubhouse otvárame, ak to počasie dovolí, pravdepodobne v polovici marca, a možno aj skôr, keď to bude možné. Areál a recepcia sú vám k dispozícii od 9:00 hod. do zotmenia a cez víkendy od 8.00 hod.

Pred hrou sa informujte na recepcii klubu (+421 918 555 550), najmä z dôvodu nepriazne počasia (ranný mráz alebo hmla) a rešpektujte prosím pokyny personálu.

Informácia k členstvu v klube a k platbám

Do pozornosti dávame, že sme nemenili ceny ročných členských poplatkov.

Termín uhradenia členských poplatkov je do 20.02.2021. Pokiaľ ste svoje členstvo uhradili – považujte prosím túto správu za informatívnu. Pokiaľ nie – prosíme o dodržanie termínu, nakoľko ku dňu 28.02.2021 bude Vaše členstvo v klube zrušené (uznesenia z členskej schôdze k nahliadnutiu na vyžiadanie).

Pokiaľ by ste si po termíne 28.02.2021 chceli obnoviť riadne členstvo v klube – prosím o vzatie na vedomie, že je to možné za dodatočný poplatok 30 eur (uznesenie z čl. schôdze zo dňa 3.12.2019).

V prípade, že ste našimi riadnymi členmi a zaplatili ste si na tento rok aj drivingovú kartu – prosíme vás pri vašej prvej návšteve, aby ste si vašu pôvodnú priniesli so sebou – na recepcii vám budú načipované lopty na novú sezónu.

Sme netrpezliví, kedy sa zima vyšantí a s ňou aj deti, ktoré túto situáciu asi tiež nie vždy zvládali, a prvé jarné slniečko (a s ním aj hlavný hygienik) bude natoľko zhovievavé, aby sme si aj posedeli na terase pri kafíčku.

Majte pekný týždeň!

17.12.2020

Zimná sezóna 18.11.2020 – 28.2.2021

Clubhouse – zatvorený

Ihrisko – otvorené

  • Pre riadnych golfových členov/ ročných footgolfových permanentiek = hra zadarmo do 31.12.2020. Od 1.1.2021, až po zaplatení členského poplatku / zakúpení permanentky.
  • Pre nečlenov platí cenník:

Golf: jednorazový poplatok – 20 € /osoba/ deň seniori/ deti do 18 rokov – 15 € /osoba/ deň

Footgolf: jednorazový poplatok – 10 € /osoba/ deň

Discgolf: jednorazový poplatok – 10 € /osoba/ deň

Poplatok je možné uhradiť v hotovosti, vhodením do schránky, ALEBO prevodom na účet IBAN SK5011110000001047163004UNCRSKBX.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0918 555 550.

Ďakujeme a prajeme peknú hru :)