Aktuality

11.9.2017

Máme nového majstra a majsterku klubu!

MÁME NOVÉHO MAJSTRA A MAJSTERKU KLUBU!Gratulujeme ATTILA SULL a IVANA MANDÁKOVÁ!!!

Milí priatelia,

máme za sebou už tretie Majstrovstvá klubu v hre na rany u nás v Šuranoch. Počas dvoch dní ste sa mnohí zúčastnili aj vtedy, ak ste si mohli odohrať len jeden deň – ďakujeme, to nás teší, vieme, že to je náročné dva dni po sebe si nájsť čas na celodenný golf. Ale čo je skvelé, bol to naozaj súboj, ako sa patrí. Pretože nestačí si uhrať v jeden deň dobrý výsledok, ale dva dni sa sústrediť a nepokaziť to. V sobotu boli náročnejšie podmienky vzhľadom na vietor (ktorý bol asi všade na slovenských ihriskách) a pin pozície, ktoré neboli vôbec ľahké, a v nedeľu sa zase hralo pod tlakom (keďže hráči vedeli, kto ako skončil v prvý deň a koľko komu chýba, aby sa na dobrý výsledok dotiahol :) Muži si odohrali play off o tretie miesto na jamkách 1 a 4, keďže mali rovnaký súčet rán z oboch dní. Fotodokumentáciu nájdete na našej FB stránke. Víťazom srdečne gratulujeme!!!

V piatok je sviatok. U nás na ihrisku tiež, avšak spojili sme príjemné (koncert) s užitočným (hýbeme sa aj pre svoje zdravie). Takže čaká nás 5. ročník O putovný pohár primátora mesta Šurany. Žiaľ (ale aj veľká vďaka vám), turnaj je už plne obsadený. Ak by ste však chceli hrať, môžeme vás dať na „čakačku“ – možno sa niečo uvoľní, nikdy neviete. Prosím napíšte nám, pretože prihlásiť sa na serveri už nebude možné.
Jedna organizačná otázka: Predpokladáme, že všetci, čo ste sa prihlásili na turnaj, zostávate aj na koncerte Dominiky Titkovej and friends… Samozrejme však môžu prísť aj vaši priatelia a známi na podvečerný program, ale keďže je koncert spojený aj s rautom – poprosila by som o nahlásenie počtu osôb. Môže sa stať, že viacerí máte priateľov, ktorých by ste vzali so sebou, ale my sa to nemáme ako dozvedieť vopred, a vzhľadom na catering by to bolo dobré vedieť. Píšte, volajte – ďakujeme.

Týždeň pred turnajom mať plne obsadené je super – takže dávame do pozornosti ďalší z tých tradičných: O putovný pohár mesta Levice, a to v sobotu 30.09.2017. Prihlasovanie na www.skga.sk.

Ďalšie turnaje, ktoré nás čakajú: Nedeľa 17.09.2017 – posledný zo série Žitavské vinice HCP Tour. Prihlasovanie na www.skga.sk Štvrtok 21.09.2017 – 18. AMIBUS powered by OAKLEY so štartom o 15:00. Sobota 23.09.2017 – AFTER ZK by Slovakiapharm… pre HCP 37–54. Už dávno nebol, tak sa určite všetci tešíte. Je pre vás, čo ste práve ukončili „zelené karty“, alebo po dlhšom čase ste opäť chytili palice a vyvetrali ich na drivingu, alebo aj pre mnohých z vás, ktorým úplne postačí hrať 9 jamiek…

Viacerí ste sa pýtali na pripravovaný turnaj pre deti AGC JUNIOR Championship – sobota 23.09.2017: Turnaja sa môžu zúčastniť všetky deti, ktoré chcú „hrať ihrisko“ zo skrátených odpalísk (deti do veku cca 10 – 12 rokov). Pripravíme pre ne turnaj, kde ich vekovo zadelíme do skupín (závisí aj od počtu prihlásených), deti nemusia byť vedené v klube ako členovia, nemusia mať HCP (resp klubový 54). Keďže je to turnaj, ktorý organizujeme vôbec po prvýkrát, a nebude možné sa prihlásiť cez server SKGA, prosím nahlasujte svoje deti na náš mail info@airportgolf.sk, alebo t.č. 0905 744 694. Budeme sa tešiť! A aj deti sa budú určite tešiť, že idú na „veľký turnaj“. Už sa nevieme dočkať!

Čo sa týka detských tréningov: Piatok je zrušený tréning – vzhľadom na akciu prebiehajúcu na ihrisku počas celého dňa Najbližší termín bude v nedeľu 17.09.2017 o 10:00. Deti sú však vítané aj po iné dni – niektoré chodia poctivo na tréningy, takže už presne vedia, ako by mal tréning vyzerať – môžu prísť kedykoľvek aj mimo tréningových hodín :)

Majte pekný týždeň!

7.9.2017

Majstrovstvá klubu 9.-10.9.2017

Milí golfisti,

už pozajtra nás čakajú Majstrovstvá klubu. Dnes sme pripravili ihrisko tak, ako budete hrať v sobotu (odpaliská a navŕtané jamky). A vy, čo ešte rozmýšľate či ísť, alebo nie, môžete si odohrať aj len jeden deň  – je pravda, že v tom prípade nehráte o titul majstra klubu, ale svojou účasťou budete súčasťou klubového turnaja, ktorý je svojím spôsobom TOP počas sezóny. Ceny do turnaja pripravili naši partneri Žitavské vinice, ERB, Tvrdošovské zlato, MARSEN, Golf centrum, Emilove sady. Samozrejme krásne trofeje nesmú chýbať!

Tešíme sa na každého z vás a srdečne pozdravujeme!

4.9.2017

Majstrovstvá klubu už tento víkend!

Milí priatelia,

máme začiatok septembra – opäť sa mnohí dostávame do víru povinností a pracovných kolotočov, ale my sa tešíme, pretože nadchádzajúce obdobie bude plné golfu, stretnutí, turnajov a akcií, ktoré sú v septembri už takým tradičným programom v klube.

Čo sa týka tohto týždňa: V stredu 6.09.2017 bude ihrisko, ako aj tréningové plochy uzavreté z dôvodu súkromnej akcie. Veríme, že sme vám nijako neprekazili plány a vopred ďakujeme za trpezlivosť a pochopenie. Na oplátku, zato už vo štvrtok (7.09.2017) budú navŕtané jamky na ihrisku a odpaliská pripravené tak, ako tomu bude na Majstrovstvách klubu v sobotu. Počasie sa javí optimálne (zatiaľ) a veríme, že to tak aj vydrží. Kategória hráčov s HCP 37–54 má dokonca na výber, keďže sme doplnili turnaj na 9 jamiek (možnosť prihlasovať sa na www.skga.sk), či sa rozhodnú hrať len týchto 9 jamiek, alebo si trúfnu obidva dni na 18ku. Keďže 9-jamkový turnaj je len doplnkový, z tohto umiestnenia nevzíde majster klubu, ale zase ako alternatíva a motivačný začiatok do budúcich turnajov je to fajn – nemyslíte? A pokiaľ nie ste práve z okolia, vieme vám zabezpečiť ubytovanie blízko ihriska, aby ste sa po hre, a takisto aj ráno nemuseli naháňať :)

Opäť dávame do pozornosti turnaj primátora mesta Šurany, ktorý už v predstihu pripravujeme od Garden Golf party, nakoľko znova k nám zavíta kapela Dominiky Titkovej and friends. Nech sa páči, predbežný harmonogram dňa, aby ste sa mohli pripraviť, zavolať známych, príp. rezervovať si ubytovanie (v prípade záujmu zabezpečíme v blízkosti ihriska). 8:00 – 9:00 registrácia a welcome drink, raňajky 9:30 postupný štart z jamky č.1 a z jamky č.5 cca 14:30 Obed po hre Od 17:00 – hrá kapela Dominika Titková and friends + večerný raut

Na nedeľu 17.09.2017 by sme stanovili termín JAMKOVKY. V tento deň by sa odohrali semifinále aj finále mužov, ako aj finále žien. Prosím ohláste sa nám, že tento termín je v poriadku a viete prísť všetci, koho sa to týka. Pavúka s postupujúcimi dvojicami nájdete na webe.

Jeden ďalší termín do pozornosti: sobota 30.10.2017 „O pohár mesta Levice“ – áno, ešte je to ďaleko, ale už sa môžete prihlasovať na www.skga.sk

Ako iste viete, jedna z AMIBUS tours, ktoré prebiehajú na rôznych ihriskách prebieha aj u nás, nakoľko je to náš partner, radi by sme vám dali do pozornosti aj ich akcie a turnaje, ktoré organizujú v Turecku. V prípade záujmu ich prosím kontaktujte, určite si vyberiete…

Ozaj, a zaregistrovali ste, že náš člen a skvelý tanečník Filip Buránsky tancuje v Let ´s dance s Emou Drobnou? Držíme im palce, a keď viete, podporte ich sms…

Majte pekný týždeň!

28.8.2017

Blížiace sa Majstrovstvá klubu

Milí golfisti, priatelia,

máme pred sebou voľné dni – sviatky a my sme sa snažili využiť tento čas ako turnajové dni, preto si vám dovolíme dať do pozornosti nadchádzajúce akcie v klube.

Zajtra – utorok 29.8. 2017 – 17. AMIBUS powered by OAKLEY so štartom o 9:30. Určite ste si všimli, že priebežné hodnotenie nájdete na našom webe www.airportgolf.sk v sekcii TURNAJE. Pokročili sme aj v jamkovke, kde už boli odohrané všetky kolá, čakajú nás semifinále a finále – nech sa páči – môžete si pozrieť stav a postupujúcich na našom webe v sekcii Turnaje – Majstrovské.

Cez víkend nás čaká posledný zo série turnajov MARSEN – 2.9. 2017 so štartom od 9:00. Priebežné poradie nájdete tiež na webe.

Blížia sa nám Majstrovstvá klubu, ktoré sú OTVORENÉ. Dvojdňový turnaj je síce časovo náročnejší, ale veríme, že 1× do roka si ten čas určite nájdete, veď ktorý turnaj si už zahrať v klube, ak nie práve majstrovstvá – je to aj radosť, aj príslušnosť ku klubu :) Komu to však predsa len nevychádza – môže sa zúčastniť aj len jedného dňa (kola), avšak v tomto prípade ho nevieme zaradiť do boja o titul…

Ďalšia zo spoločensko – športových akcií je už tiež predo dvermi: 5. ročník o putovný pohár primátora mesta Šurany. Je to už tak dávno (dá sa povedať), a my organizujeme tento turnaj už po piatykrát, navyše s koncertom, ktorý bude určite skvelým spestrením dňa (večera). Nakoľko však potrebujeme pracovať s počtom osôb, aj vzhľadom na catering – prosím nahlasujte sa na na náš e-mail info@airportgolf.sk alebo na t.č. 0905 744 694. Ďakujeme a tešíme sa na vás!

A tiež ešte doplňujúca info k vyzbieraným „1E“ do akvária, ktoré plnohodnotne využijeme na našich juniorov: Jún 2017 / 350 Eur Júl 2017 / 396 Eur

Želáme vám krásny posledný prázdninový týždeň!

22.8.2017

Onedlho nás čakajú nielen Majstrovstvá AGC, ale i 5. ročník turnaja O putovný pohár primátora mesta Šurany

Milí golfisti, priatelia,

blíži sa čas golfových víkendov, veľké letné horúčavy sú preč, a čaká nás, dúfajme, príjemné obdobie s príjemnou klímou.

Keďže máme pomaly koniec prázdnin, aj HCP túry sa chýlia ku koncu, čakajú nás posledné kolá, finále, ale zároveň sa môžeme tešiť na mnoho turnajov, ktoré sa opakujú len raz ročne, a tým sú nielen vyhľadávané, ale aj vzácnejšie. Pripravili sme pre vás priebežné hodnotenie jednotlivých turnajov MARSEN, Žitavské vinice a AMIBUS powered by OAKLEY HCP Tour, ktoré si môžete stiahnuť v spodnej časti našej web stránky v sekcii Turnaje – HCP TOUR. Poradie sme ešte neurčovali, nakoľko chýbajú odohraté posledné kolá a finálové kolo, ktoré sa tiež započítava do výsledkov – to len aby ste si vedeli „spočítať“, ako ste na tom, kde máte šancu na výhru, kde treba viac zabojovať, alebo kde už je povedzme zbytočné mrhať silami :) a radšej sa sústrediť na iné.

Ale ešte máme pred sebou:

 • 16. AMIBUS powered by OAKLEY / štvrtok 24. august 2017 so štartom od 15:30 – už sa nám skôr stmieva…
 • 3. TIGGER HCP Tour / sobota 26. august 2017 so štartom od 9:00. Kto si zahral niektorý z týchto turnajov, vie, že sú krásne ceny nachystané (www.tigger.sk), dokonca sa hrá aj v kategórii 37–54 len na 9 jamiek, a doplnkové súťaže “longest drive“ a „nearest to pin“ nesmú chýbať.
 • 6. MARSEN HCP Tour – sobota 2. september 2017 so štartom od 9:00.

A čo pre vás chystáme z tých „neokukaných“ turnajov:

 • Majstrovstvá klubu sme spomínali už minule – ale je dobre rátať s termínom 9. – 10. september 2017 :)
 • O putovný pohár primátora mesta Šurany – 15. september (v piatok, ale je sviatok :) – možno ste už zaregistrovali na FB – okrem turnajového dňa sme pre vás pripravili aj prekvapenie vo forme kultúrneho večera – koncertu Dominiky Titkovej and Friends. Kto nevedel prísť na letnú party, možno si práve teraz nájde čas. Toto mini jubileum (5. ročník) sme vám chceli ozvláštniť, a už sme tak v spojení s kapelou, že ju inak ani nevieme nazvať len „klubová“. Prihlasovanie na turnaj je možné na www.skga.sk, kde nájdete aj propozície, popis k akcii a bližšie info. Pozvánku odošleme hneď ako to bude možné. Pre viac info nás neváhajte kontaktovať na info@airportgolf.sk alebo na t.č.0905 744 694.

Ešte jeden termín by sme dali do pozornosti – 23. september 2017 (sobota), kedy máme v pláne usporiadať tretie kolo „AFTER ZK by Slovakiapharm“. Len pre pripomenutie, je to turnaj určený pre kat. HCP 37–54, a hrá sa len 9 jamiek. Tento deň by sme radi spojili aj s turnajom pre deti, malých, mladých juniorov a pripravili im tak turnaj (na 9 jamiek), kde by si mohli vyskúšať a pomerať sily na ozajstnom ihrisku. Názov sme ešte nevymysleli, a čoskoro poskytneme aj viac informácií, len aby ste si vy, rodičia, vedeli spraviť čas a rátať so sobotou na ihrisku. Čo vieme ale určite – deti nemusia byť v klube, nemusia mať HCP, budú mať skrátené odpaliská, a mali by mať caddyho :) Všetko sa včas dozviete.

Pripomíname detské tréningy (stále aktuálne): Piatok 16:30 – 18:00 Nedeľa 10:00 – 11:30

ďalší z turnajov US Kids (semifinále) sa uskutoční tento piatok (25.08.2017) v Penati Golf resort.

Majte pekný týždeň!

16.8.2017

Čo nás čaká najbližšie a blížiace sa Majstrovstvá AGC v hre na rany

Milí priatelia,

pomaly sa nám blíži koniec leta, mnohí ešte dovolenkujú, ďalší vychutnávajú lúče slnka na greenoch, takže by sme radi pripomenuli kolotoč akcií, turnajov a dní na golfe, ktoré netreba premeškať.

Možno je ešte trochu skoro (sme „len“ v polke augusta), ale predsa by sme vás radi navnadili a pripomenuli, čo nás v klube čaká koncom prázdnin a začiatkom septembra, keď bude zrejme povinností viac než dosť, a preto je možno lepšie si naplánovať víkendy a golfový program o kúsok v predstihu. Takže veľmi stručne (a nezabudnite si otvoriť golfový kaledár) :) :

 • Štvrtok 17.08.2017 – 15. AMIBUS powered by OAKLEY. Turnaj už poznáte, takže pokračujeme v začatom… Štart sme posunuli na 15:30.
 • Nedeľa 20.08.2017 – 5. Žitavské vinice HCP TOUR – predposledné kolo z tejto série, keďže sa budú počítať 4 najlepšie výsledky stbl. bodov, je dobré mať nahratých čo najviac turnajov – nech je z čoho vyberať…
 • Štvrtok 24.08.2017 – začíname poslednú štvrtinu turnajov AMIBUS powered by OAKLEY (16-ty v poradí) – štart o 15:30.
 • Sobota 26.08.2017 – posledný pred finálovým kolom a teda tretí zo série turnajov TIGGER HCP TOUR – komu to nevyšlo na prvých dvoch, určite má čo ľutovať, ale zasa oplatí sa dobehnúť na ten posledný :) – hráte o krásne vecné ceny spoločnosti TIGGER (www.tigger.sk), Žitavských viníc a Tvrdošovského zlata.
 • Sobota 02.09.2017 – 6. MARSEN HCP TOUR – tradičný HCP turnaj s vyhodnotením prvých troch miest a ocenením produktmi spoločnosti MARSEN.
 • Štvrtok 07.09.2017 – 17. AMIBUS powered by OAKLEY – so štartom o 15:00. Poriadne sa skracujú dni, tak je treba začať skôr…

Víkend 09. – 10. 09. 2017 (sobota aj nedeľa) – OTVORENÉ MAJSTROVSTVÁ AGC – v mnohých kluboch vrchol sezóny, u nás tak isto – veď „Majster klubu“ to nie je len, že som vyhral(a) nejaký turnaj – to je „Som najlepší (šia)“. Majstrom klubu, Majsterkou klubu sa môžu stať hráči, ktorí sa zúčastnia oboch dní, teda oboch kôl – áno, je to časovo náročnejšie, ale aj súťaživejšie a spravodlivejšie… A pridali sme kategóriu pre HCP 37 – 54, ktorí hrajú len na 9 jamiek. Na všetkých sa veľmi tešíme!!!

Vyčerpali sme augustový, aj časť septembrového kalendára, všetko máte zaznačené, už len prísť hrať :)

Majte pekné slnečné dni!

9.8.2017

Novinky AGC

Milí golfisti,

Aj my dovolenkujeme, ale aspoň newslettrom na vás myslíme :)

Minulý týždeň sme ukončili aj tretí turnus táborov, myslím, že úspešne. Mali sme to spolu s deťmi celkom náročné v tých teplotách, ale predsa sme to zvládli. Mnoho detí je šikovných, a tak veríme, že sa s nimi ešte stretneme na našich juniorských tréningoch, ktoré budú odteraz každý piatok od 16:30 a nedele od 10:00 s PRO trénerom Danim.

Tento týždeň pre vás golfistov bude 14. AMIBUS powered by OAKLEY – vo štvrtok 10.08.2017 so štartom o 16:00. Opäť skvelé ceny, losované zo score kariet, takže šancu na výhru má naozaj každý.

Cez víkend, ale aj iné dni v týždni vás radi privítame na greenoch i v klube, hoci aj na letnom drinku.

Prajeme pekné dni!

1.8.2017

Novinky na prvý augustový týždeň

Milí golfisti,

znova sme v táborovom týždni, horúce leto však neodradilo ani deti, ani rodičov, ale ani vás golfistov! Sme nesmierne radi, že aj v týchto dňoch si nájdete k nám cestu, a ráno či podvečer strávite u nás.

Tento týždeň v skratke:

 • Štvrtok – 3. august 2017 – 13. AMIBUS powered by OAKLEY so štartom o 16:00. Opäť skvelé ceny od mnohých partnerov!
 • Sobota – 5. august 2017 – 5. MARSEN HCP Tour so štartom o 9:00 s vyhodnotením prvých troch miest cenami od produktového partnera MARSEN.

Pripomíname Majstrovstvá klubu v hre na rany (znie to neuveriteľne, ale september je za rohom), kde sme pridali kategóriu na 9 jamiek pre HCP 37–54 – určite atraktívne pre mnohých z vás :)

Nezabudnite, že detský tréning v tento piatok nebude (táborový deň), ale tešíme sa na vás opäť v nedeľu o 10:00.

Majte pekný letný týždeň!

26.7.2017

Novinky AGC

Milí golfisti,

sme v polčase prázdnin, ktoré ubiehajú ako voda – aj nám… Tábory, turnaje, tréningy…

Druhý tohtoročný tábor máme za sebou, pozrite si video z neho, deti to bavilo byť súčasťou nášho malého natáčania. SKGA vyhlásila súťaž o najlepšie prázdninové video, my sme sa zapojili už s prvým (bolo zverejnené na FB stránke SKGA) a aj toto posunieme ďalej. Prosíme o lajky :)

Tento týždeň, už zajtra vo štvrtok, máme opäť AMIBUS powered by OAKLEY – dvanásty v poradí. Ceny ako zvyčajne, ale aby ste nezabudli a možno sa aj inšpirovali, viete o čo hráte? Napríklad: Vínko od Žitavské vinice, produkty od Emilových sadov, produkty pivovaru ERB, pobyt v kaštieli Mojmírovce, vstupenky do Aquaparku Senec, vstupenky do wellness Palárikovo, vstupenky do wellness Podhájska, vouchre na hru do Golf Balaton a Kisorosi v Maďarsku, poukážky na zľavu vo vinotéke Gubran, ceny z golf shopu Golf centrum. Prihlasovanie na www.skga.sk a štartuje sa o 16:00.

V sobotu sa mal uskutočniť ďalší z turnajov AFTER ZK, ale po dohode s hlavným partnerom, aj z dôvodu, že sú letné prázdniny a dovolenky v plnom prúde, preložíme ho na september – budeme sa snažiť nájsť vhodný termín, aby to čo možno najviac hráčom vyhovovalo.

Opäť avizujeme prosbu o odohratie kôl jamkovky a v tejto súvislosti dávame do pozornosti Majstrovstvá klubu v hre na rany, ktoré budú dvojdňové v termíne 9.-10. september 2017. Pripravili sme aj kategóriu pre HCP 37–54, hráčov, ktorí budú hrať 9 jamiek. Motivujúce, nie? Všetko sa včas dozviete, turnaj je už k dispozícii pre prihlasovanie na www.skga.sk. Urobte si čas v golfovom kalendári, je to dá sa povedať najväčší turnaj klubu. Veď stať sa Majstrom, to sa nestáva každý deň, a poteší to na celý rok :)

Detské tréningy budú tento týždeň v piatok od 16:30 a v nedeľu od 10:00.

Budúci týždeň máme tretí táborový turnus pre deti – ďakujeme za trpezlivosť, pretože to vyzerá, že ihrisko patrí celé nám, ale nie je to tak, vítaní sú aj hráči aj nehráči, len je tam trošku hustejšie…

V nedeľu 30.07.2017 – Letná footgolfová tour – 2. kolo. Prihlasovanie na www.gscore.eu, na recepcii AGC alebo na našom maili.

Majte pekný týždeň aj blížiaci sa víkend!

18.7.2017

Novinky na tento týždeň

Milí golfoví priatelia,

týždeň sme nezačali len horúcim pondelkom, ale aj ďalším z golfových táborov. Opäť máme deti rôzneho veku, ktoré rady športujú v rozličných oblastiach, a chcú vyskúšať aj golf. Držme si palce, aby sme im voľný prázdninový čas urobili ešte zaujímavejším a golf atraktívnym. Cez víkend sa hral už druhý TIGGER HCP tour – fotodokumentáciu a výsledky si môžete pozrieť na našej FB stránke.

Tento letný pracovný týždeň je „bezturnajový“, avšak cez víkend nás čaká 4. kolo Žitavské vinice HCP Tour so štartom o 9:00  – rána na golfe voňajú letom a sú príjemne svieže. Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii AGC.

Ale predsa len, aby ste boli vopred informovaní a vedeli si zariadiť aj budúci týždeň – v skratke, čo nás čaká: Štvrtok 12. AMIBUS powered by OAKLEY so štartom o 16:00 Sobota 29.07.2017 – AFTER ZK by Slovakiapharm so štartom o 10:00 – hrá sa 9 jamiek Nedeľa 30.07.2017 – 2. kolo letnej footgolfovej tour

Informácia pre rodičov detí, ktoré chodia na tréningy: V piatok (21.07.2017) detský tréning nebude (vzhľadom na táborový deň) V nedeľu je riadne detský tréning o 10:00

A ešte jedna prosba k Jamkovke – prosíme o odohranie ďalšieho kola jamkovky do 6. augusta 2017.

Majte pekný týždeň!