Aktuality

25.9.2018

Turnaj O pohár mesta Levice už túto sobotu!

Milí priatelia,

leto nám skončilo – akoby šibnutím čarovného prútika… V sobotu to na golf neťahalo snáď nikoho, ale snáď nás čaká pekné babie leto a užijeme si ešte jesennú sezónu na golfe… Mrzí nás, že sme museli zrušiť 8. HCP Šurany „by Piritovská alej a Oliva Indoor golf“ (vzhľadom na poveternostné podmienky a aj váš komfort :) – hľadáme pre vás vhodný termín tak, aby sme záverečný turnaj (20.10.2018) z tejto série nemuseli posúvať. Včas budeme informovať.

Už tento týždeň nás čaká 5. ročník „ O pohár mesta Levice“  – srdečne vás pozývame!

Už štandardne, ako takéto turnaje začíname – privítame vás welcome drinkom, pred hrou sa posilníte raňajkami, a po hre pripravíme skvelý divinový guláš. Počas hry nebudú chýbať vložené súťaže, hrá sa v dvoch kategóriách (na stbl. aj na rany), a vyhodnotíme prvé tri miesta, avšak putovný pohár získa hráč s najnižším počtom zahraných rán. Tak, Levice – do toho!!! Ukážte sa, aká ste partia :) Prihlasovanie na www.skga.sk. No a Ryder cup určite stíhate – dovtedy to budete mať nielen odohraté, ale si aj stihnete oddýchnuť.

Nezabudnite – že sa blíži aj finále TIGGER a MERCEDES HCP Tour. Priebežné poradie zverejníme čoskoro na našom webe.

Klasika cez týždeň zostáva nezmenená:

 • After work v stredu o 16:00
 • Detské tréningy v piatok o 16:30 a v nedeľu o 10:00

Pre juniorov sme vymysleli nový koncept turnaja: „AFTER SCHOOL“ Stretávame vás – rodičov, starých rodičov aj deti na ihrisku, ako si idete zahrať pár jamiek, možno aj deviatku. Tak prečo nie turnajovo – keď máte chuť… Takže odteraz, kedykoľvek si budete chcieť zahrať turnaj so svojimi deťmi – nech sa páči, nahlásite sa na recepcii klubu, obdržíte score karty, ktoré vyplnené po hre odovzdáte na recepcii klubu. Výsledok vám dodatočne nahodím. A prečo kedykoľvek? – nechceme vás obmedzovať – sama viem ako mama, že krúžkov a povinností do školy je viac než dosť, preto je ťažké nájsť jeden vyhovujúci termín, ktorý sa bude opakovať (napr. ako „after work stredy“). Takže ako na turnaj? – stačí 1 dospelá osoba + 1 dieťa…Score karty na recepcii… a šup na deviatku. Juniori samozrejme hrajú z červených odpalísk…

Majte pekný týždeň

13.9.2018

6. ročník turnaja O pohár primátora mesta Šurany už túto sobotu 15.9.

Priatelia,

v sobotu sa na vás tešíme na turnaji „O pohár primátora mesta Šurany“. Šiesty ročník by sme radi zahájili v príjemnej spoločnosti golfistov, ale aj negolfistov, ktorí budú môcť okúsiť golf na tréningových plochách.

Časový harmonogram akcie: 8:00 – 9:00: registrácia hráčov, raňajky, welcome drink a privítanie hráčov 9:30 – postupný štart z jamky č.1 Občerstvenie počas turnaja 14:00 bohatý bufet po turnaji 15:00 vyhodnotenie Pripravené sú vecné ceny pre víťazov, ako aj doplnkové súťaže – longest a nearest – a samozrejme putovný pohár, ktorý čaká na celkového víťaza. Prihlasovanie na www.skga.sk, alebo na recepcii klubu. Majte pekný deň!

11.9.2018

Čo nás čaká najbližšie

Milí golfoví priatelia,

opäť máme za sebou jeden golfový víkend, kedy turnajovo žili nielen dospelí, ale aj deti… Posledné kolo MERCEDES HCP Tour, ako aj 3. AGC Junior Championship dopadol na výbornú – oba turnaje majú svojich víťazov, a krásne fotky od FOTOMAGMA – Ladislav Kuštek nájdete aj na našom FB profile. Navyše, deti mali plnú hlavu skákacieho hradu, ktorý bol pripravený po turnaji – ďakujeme Peter Varga, myslím, že to nemalo chybu!!! Taktiež ďakujeme Jurajovi Vyskočovi za skvelú pizzu, ktorá juniorom vždy chutí! Jednoducho to bola párty ako sa patrí!

V sobotu sa tešíme na všetkých vás, ktorí si prídete zahrať už 6. ročník „O putovný pohár primátora mesta Šurany“.

Prihlasovanie je možné na www.skga.sk alebo na recepcii klubu. Štartujeme od 9:30, predtým vás však privítame a pohostíme.

Štandardný program,

 • v stredu „After work“ o 16:00,
 • detský tréning v piatok o 16:30 a v nedeľu o 10:00,

zostáva zachovaný.

PRO Aleš je vám k dispozícii až do stredy tohto týždňa (detský tréning napriek tomu bude :) ).

Majte pekný týždeň!

4.9.2018

Aktuálne novinky

Milí golfoví priatelia,

po dvojdňových majstrovstvách klubu máme nového majstra aj majsterku klubu, sú nimi Igor Foltín a Martina Ploigová! Srdečne gratulujeme a zároveň všetkým ďakujeme za účasť a snahu zabojovať… Najbližší turnaj, ktorý nás čaká, je v sobotu – 08. septembra 2018 – 3. MERCEDES HCP Tour, a radi by sme vás týmto srdečne pozvali. Produktovým partnerom túry je MARSEN – môžete sa tešiť na destiláty, ktoré partner poskytol víťazom aj do tohto kola.

Onedlho tu máme už 6. ročník turnaja „O putovný pohár primátora mesta Šurany“. Na každý turnaj sa môžete prihlásiť na serveri www.skga.sk alebo na recepcii klubu. Budeme sa na vás tešiť!!!

V rámci partnerskej spolupráce by sme radi poďakovali fi. TECHNIA s.r.o., poskytli klubu „fungl“ nový grill a v spolupráci s profi kuchárom pripravíme pre vás „nedeľný brunch“ – dúfajme, že čoskoro… Nechajme(te) sa prekvapiť!

Pár info k prebiehajúcemu týždňu:

 • PRO Aleš bude na ihrisku od stredy 05.09.2018 – do stredy 12.09.2018
 • Stále platí „after work“ streda
 • Vo štvrtok (06.09.2018) sme avizovali, že z dôvodu súkromnej akcie budú jamky uzatvorené, ale veľmi radi vás privítame na tréningových plochách, ktoré sú vám k dispozícii.
 • V piatok (07.09.2018) platí detský tréning od 16:30
 • V nedeľu sa tešíme na všetkých juniorských golfistov – plánujeme 3. Junior AGC championship

Prajeme vám pekný týždeň, ako aj úspešný štart do nového školského roka!

27.8.2018

Otvorené MAJSTROVSTVÁ KLUBU AGC už tento víkend!

Milí golfoví priatelia,

máme pred sebou posledný prázdninový týždeň, leto sa nám chýli ku koncu – ideálny čas, ako stráviť víkendy na turnajoch, na golfe…

Avizovaný spojený turnaj „by Piritovská alej“ a 3. TIGGER HCP je už v túto stredu so štartom o 9:30… Určite sa potešíte aj doplnkovým súťažiam – „longest drive“ a „nearest to pin“, ktoré budú ocenené krásnymi vecnými cenami. Stále sa môžete prihlásiť na www.skga.sk

Cez víkend vás pozývame na Otvorené MAJSTROVSTVÁ KLUBU AGC… Keďže „otvorené“, turnaj je určený nielen členom klubu – aj keď „majstrom/ majsterkou“, a teda celkovým víťazom turnaja sa môže stať iba člen AGC. Avšak, budeme súťažiť iba medzi sebou? Môžu nás predsa potrápiť aj iní hráči :) Zatiaľ nás je veľmi málo, verím, že sa to počas týždňa zmení a turnaj sa naplní… Ja viem, veľa rôznych turnajov je aj všade inde, avšak klubové majstrovstvá sú len raz v roku, a keďže je to „športová“ udalosť – nájdime v sebe súťaživého ducha a dajme zo seba čo vieme – veď podľa olympijského hesla: „Nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa“ :) Čakajú na vás krásne trofeje a vecné ceny od našich verných partnerov…

Blíži sa september, a ako zvykneme dať vedieť vopred mesačný prehľad turnajov, tak nech sa páči:

 • 8. september 2018 – 3. MERCEDES HCP Tour so štartom o 9:00
 • 15. september 2018 – 6. ročník turnaja „ O putovný pohár primátora mesta Šurany“ so štartom o 9:30
 • 22. september 2018 – 8. HCP Šurany „by Piritovská alej“ so štartom o 9:30
 • 29. september 2018 – „O pohár mesta Levice“

Všetky turnaje sú otvorené a je možné sa prihlásiť na www.skga.sk alebo na recepcii klubu.

Do pozornosti všetkých: PRO tréner Aleš je k dispozícii výnimočne aj počas týchto dní – až do stredy 29. augusta 2018. Počas dní 30. august – 2. september je odcestovaný, nebude u nás na ihrisku – vaše hodiny si môžete rezervovať na dni 6. – 9. september.

Náš štandardný program počas týždňa zostáva nasledovný:

AFTER work stredy – každú stredu možnosť zahrať si turnajovo 9 jamiek so štartom od 16:00 K programu našich juniorov:

Detské tréningy – s úpravou: piatok 31. augusta od 16:30, Nedeľa 2. september – tréning nebude!!! Piatok 7. september o 16:30 Plánujeme ďalší z turnajov AGC junior championship a to v termíne – v nedeľu 9. septembra 2018 od 10:00. Bližšie informácie priebežne posielame rodičom juniorov.

Ešte jedna informácia k prevádzke ihriska: vo štvrtok 6. septembra bude ihrisko z dôvodu súkromnej akcie uzatvorené. K dispozícii budú hráčom len driving a tréningové plochy – a samozrejme PRO tréner Aleš.

Tešíme sa na vás, majte pekný týždeň!

21.8.2018

Turnaj by "Piritovská alej" a posledný turnaj TIGGER HCP tour už v stredu 29.8.

Milí golfoví priatelia,

veľmi nás teší úspešný sobotný turnaj za skvelej účasti hráčov, dobrým výsledkom. Vedomie, že ste sa cítili výborne, mali dobrý pocit z príjemne stráveného dňa je pre nás ukazovateľom, že „takto sa to robí“. Fotky z akcie si môžete pozrieť na našom FB profile.

Úvodný turnaj „by Piritovská alej“ je teda za nami, ale už čoskoro nás čaká ďalší, a to v stredu 29. augusta 2018. Dovolili sme si na základe dohody riaditeľov turnajov a hlavných partnerov spojiť tento turnaj s posledným kolom TIGGER HCP Tour. Naozaj verím, že sme neprestrelili (dátumovo), a viete si sobotu (kedy mal byť TIGGER HCP) presunúť na sviatočný deň – v stredu. Keďže každá z tour má iné propozície (Piritovská – rany netto, TIGER – stbl.), vyhodnotíme každý turnaj zvlášť, zahráte si však „len“ jednu 18ku :) Štartujeme o 9:30. Každého z nás poteší štartovací balíček, pekná trofej, pretože na turnaj chodíme kvôli hre, alebo lepšie povedané kvôli sebe a ihrisku – ukázať mu, že dnes to dám – ale keď sa pridružia naozaj krásne ceny, nemôže tomu nič chýbať. Navyše, produktovým partnerom turnaja budú Žitavské vinice – takže dobré vínko pre najlepších nebude chýbať. Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii klubu. Tešíme sa na vás!

Prvý septembrový víkend by sme vás srdečne chceli pozvať na Otvorené Majstrovstvá klubu v hre na rany. Už po štvrtýkrát sa budú hrať na našom ihrisku, takže sa dá povedať, že je to už tradícia… Opäť raz máte šancu zabojovať o Majstra / Majsterku klubu – aj keď samozrejme stanovená kategória „hra na rany“ akosi „predurčuje“ víťazov, ale na druhej strane, zúčastniť sa – je pre nás všetkých „palec hore“… Ak vám to aj nevyjde z akýchkoľvek dôvodov hrať dva dni po sebe, môžete si zahrať aj jeden deň… Prihlasovanie na www.skga.sk

Majte pekný týždeň!

15.8.2018

Čo nás najbližšie čaká

Milí priatelia,

pripomíname sa s turnajmi počas víkendu a nasledujúcich dní… Krátia sa nám „prázdniny“ a my máme pre vás pripravené víkendy plné golfu…

Už teraz v sobotu 6. HCP Šurany by Piritovská alej… Štart až od 9:30, nakoľko začíname welcome drinkom a malým občerstvením, aby ste mali čas na rozcvičku a „pokec“ pred turnajom… Ceny pripravené pre víťazov, občerstvenie počas hry a raut po hre… Ihrisko je vo veľmi dobrej kondícii – aj po tých horúcich dňoch, budeme sa na vás po dlhšom čase tešiť!!! Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii klubu.

Ďalšie turnaje, ktoré nás čakajú:

 • Sobota – 25. august 2018 – 3. TIGGER HCP Tour – hráte o exkluzívne talianske kožené kabelky a doplnky od hlavného partnera TIGGER. A samozrejme každý hráč obdrží poukážku na nákup v online shope www.tigger.sk. Inšpirujte sa už teraz, motivácia na hru ako vyšitá :)
 • Streda (sviatok) – 29. august 2018 – ďalší zo série turnajov „by Piritovská alej“.
 • Sobota a nedeľa (1. a 2. septembra 2018) – OTVORENÉ MAJSTROVSTVÁ KLUBU AGC V HRE NA RANY – dvojdňové majstrovstvá, ktoré sme doplnili aj o turnaj „O malého majstra klubu“ – aby si vedeli zahrať aj tí z vás, ktorí napr. tento rok začali s golfom, alebo si chcú odohrať len 9 jamiek, alebo z akéhokoľvek časového či iného dôvodu. Prečo dvojdňový turnaj? – len na vysvetlenie – pretože áno, je to časovo náročnejší turnaj, a áno, golfom strávite celý víkend – klubové majstrovstvá sú v každom klube dvojdňovou záležitosťou, hlavne z dôvodu, aby ste ako hráč zahrali po dva dni výsledok, ktorý je buď konzistentný alebo aspoň vyrovnaný… T. j. jeden deň sa darí a druhý nie? Napríklad. V každom prípade, uhrať dobrý výsledok po dva dni je výzva. Je to spravodlivejšie, férovejšie a „športovejšie“.

Prihlasovanie na www.skga.sk

Majte pekné letné dni!

7.8.2018

Novinky AGC

Milí golfoví priatelia,

tak rýchlo nám prešli dva týždne, že už je tu opäť ďalší z newsletrov (jasné, že práve tie prázdninové utekajú najrýchlejšie)…

Ale hlavne, prečo to spomínam – máme vám čo povedať, napísať, takže nech sa páči: Niežeby bola úplná uhorková sezóna, ale turnajov je akosi naozaj pomenej, hlavne v tých horúčavách nám to aj celkom padne vhod :) Ale už za necelé dva týždne sa rozšupneme, pretože v sobotu 18. augusta 2018 nás čaká jeden zo štyroch turnajov zo série HCP Šurany, s podporou partnera Piritovská alej…

Tak ako aj pri realizácii je pre partnera dôležitá top spokojnosť klienta, je nám potešením, že tip-top prevedenie je samozrejmosťou aj pri organizovaní turnaja. Každý hráč obdrží štartovací balíček a počas turnaja vás čaká bohaté občerstvenie. Nebudú chýbať hostesky, takže určite bude o vás dobre postarané! A jasné, nemôžu chýbať ani skvelé ceny… Nech sa páči, presvedčte sa aspoň virtuálne, že spojenie Piritovská alej – sú „Domy pre vaše rodiny“. Srdečne vás pozývame – začíname welcome drinkom, turnaj štartuje o 9.30! Prihlasovanie na www.skga.sk, e-mailom, alebo na recepcii klubu. Tešíme sa na vás!

Čo vás čaká v nasledujúcom období:

 • Nedeľa 19. augusta 2018 bude patriť footgolfu – na ihrisku bude prebiehať finále letnej footgolfovej ligy. Ihrisko bude samozrejme k dispozícii, len poprosíme o trpezlivosť medzi 10:00 až 11:00, kedy budú footgolfisti štartovať. Preto je dobré naplánovať si tee time mimo tejto hodiny. Ďakujeme!
 • Sobota 25. augusta 2018 bude patriť už poslednému kolu TIGGER HCP Tour – zatiaľ len dávame do povedomia, ale určite už turnaj máte v kalendári – ešte sa určite pripomenieme!
 • 29. augusta 2018 je streda, ale máme sviatok, ideálny čas na ďalší turnaj – druhý zo série Šurany HCP Tour by Piritovská alej…
 • Blížia sa nám OTVORENÉ MAJSTROVSTVÁ KLUBU, ktoré už tradične mávame v prvé dva septembrové dni… Radi by sme, keby sa majstrovstiev zúčastnilo čo najviac klubových hráčov, nakoľko nie všetci máme ambície stať sa majstrami klubu, turnaj bude sprevádzať aj doplnková súťaž o malého majstra klubu – takto chceme dať priestor čo najväčšiemu počtu hráčov, aby mali možnosť zúčastniť sa vrcholnej klubovej súťaže.
 • Pripomíname JAMKOVKU – prosíme odohrať ďalšie kolo jamkovky do konca augusta… Víťazi minulých kôl a aj najočakávanejší adepti na tohtoročných víťazov stihli vypadnúť v jednotlivých kolách, takže UŽ URČITE budeme mať nového Majstra jamkovky medzi mužmi.

Pokračujeme v detských tréningoch, odteraz už každý piatok od 16:30, a v nedele od 10:00. A takisto aj „After work“ stredách.

Majte pekný týždeň!

24.7.2018

Aktuálne novinky

Milí golfoví priatelia,

máme za sebou ďalší golfový kemp, ktorý sme tentokrát spojili s Foodrevolution, takže podľa hesla v zdravom tele zdravý duch – a pridali sme k športovým aktivitám zdravú zeleninku… Náš program, a veselé foto si môžete pozrieť na FB.

Tento týždeň nás čaká „NIGHT GOLF“ – v piatok 27.07.2018 – vybavili sme špeciálny spln, a poučení z minulého roka, večeru si dáme ešte pred „turnajom“ – nakoľko v noci o jednej to nikomu nielenže neprospeje, ale nebodaj aj uškodí – a to by sme neradi… Takže – začneme welcome drinkom, večerou, rozdelením do dvojíc… cca o 19:30… a hrať začneme po zotmení Canon štartom o 21:30… Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii klubu. Tešíme sa na vás! Bude to FUNNY!

K spomínaným turnajom pod názvom ŠURANY HCP Tour powered by Piritovská alej, sme sa s organizátormi dohodli, že turnaje budú v nasledovných termínoch:

 • 18. august 2018
 • 29. august 2018
 • 22. september 2018
 • Finále 20. októbra 2018

Takže sa už teraz tešíme na prvý, prihlasovanie je otvorené na www.skga.sk, ale tiež sa môžete obrátiť na náš mail alebo recepciu klubu. Pridajte si ich do kalendára – síce nečakane, v strede sezóny, ale iste „neobanujete“.

Nasledujúce dni nás ešte čakajú:

 • After work – každú stredu so začiatkom o 16:00
 • Detský tréning v piatok 27.07 – o 16:30, v nedeľu 29.07 – o 10:00.
 • V piatok 3. augusta – tréning vynechávame (opäť táborový týždeň).

Od pondelka máme ďalšiu partiu detí na tábore, takže opäť bude rušnejšie ako zvyčajne :)

Majte pekný týždeň!

9.7.2018

Novinky na leto

Milí golfoví priatelia,

po prvom táborovom týždni sa hlásime s newslettrom… Leto je také „uhorkové obdobie“, aj keď pre nás určite nie, akurát tých turnajov je pomenej…

Na začiatok leta sa hodí pár informácií, ako a čo sa bude diať v klube počas nasledujúcich týždňov. Určite máte svoje naplánované dovolenky a výlety, preto by možno nebolo na škodu, keby ste vedeli aj náš „golfový program“ a prípadne si zapísali do letného golfového kalendára…

Stručný prehľad počas leta:

 • Sobota 14.07.2018 – 5. HCP Šurany by Piritovská alej – s novým partnerom sa uskutočnia 4 kolá Šurany HCP Tour, a my sme veľmi radi, že aj takto sa podarí ponúknuť vám viac – hodnotné ceny pre prvých troch víťazov… Žrebované score karty budú samozrejme tiež, takže je sa na čo tešiť, tomu verte! Prihlasovanie na www.skga.sk
 • V nedeľu 15.07.25018 – prebieha u nás 3. kolo letnej footgolfovej ligy, preto prosíme o strpenie, nakoľko flajty budú štartovať od 10:00 do cca 11:00. Golfisti, je dobré začať s hrou pred, alebo po tomto čase… Ďakujeme za pochopenie.
 • V týždni 16. – 20.07.2018 bude na ihrisku ozaj rušno – druhý termín tábora je plný detí – veľkých aj malých, ale určite sa zmestíme :) A vy, golfisti, keď si prídete zahrať, budete pre ne inšpiráciou, možno si vás „požičiame“ ako príklad a budeme vás nasledovať na pár jamkách… Takto sa nám to stalo aj pri dvojici na jamkovke, a veru, chlapci by vedeli rozprávať, čo je to hrať pod tlakom ďalších „pár“ očí…
 • Jedna z tých zaujímavých a obľúbených akcií roka – Nočný turnaj, alebo aj „night golf“ – v piatok 27.07.2018 so začiatkom o 19:00 – začíname welcome drinkom, večerou a rozdelením do dvojíc… Greeny osvetlené, svietiace lopty nachystané pre každého, výhodou je čelovka… Hrá sa s troma palicami, takže žiaden veľký turnaj, len funny zábava… Presne na túto noc vychádza spln, tak už len aby sme „vybavili“ počasie… Prihlasovanie otvorené na www.skga.sk alebo na recepcii klubu.
 • Sobota 04.08.2018 – ďalší z HCP turnajov Šurany by Piritovská alej… Prihlasovanie otvorené na www.skga.sk
 • Sobota 25.08.2018 – posledné kolo TIGGER HCP Tour – 3. kolo túry s hodnotnými a krásnymi cenami od partnerov túry TIGGER a Žitavské vinice. Prihlasovanie možné na www.skga.sk. Po minulých kolách iste viete, že je to jedna z túr, ktorú sme chceli vyprofilovať ako jednu z TOP, veríme, že sa nám to aj týmto kolom podarí…

Štandardný program ako AFTER Work turnaje každú stredu, a detské tréningy v piatky a nedele zostávajú nezmenené. Sledujte aj náš Facebook, všetky udalosti tam nájdete pohromade, a uvádzame tam vždy aj aktualizované detské tréningy.

Ešte informácia k aquariu – a k vyzbieraným príspevkom na mládež: za máj to bolo 286 € a v júni 233 €.

PS. … a už trénujete na Majstrovstvá klubu??? Najvyšší čas… prvý a druhý september je za dverami :) A aktualizovaný pavúk jamkovky je na našom webe…

Majte pekný týždeň, opäť sa ohlásime za dva týždne s newslettrom.