Aktuality

14.11.2018

Novinky na tento týždeň

Milí golfoví priatelia,

na november máme veľmi príjemné počasie, stále sme otvorení, hráme, trénujeme… Greeny síce budú naši greenkeeperi erifikovať v priebehu tohto týždňa, avšak ihrisko je hrateľné a stále k dispozícii.

Detské tréningy sme preložili na sobotu a nedeľu od 10:00. V prípade horšieho počasia sa budeme venovať teórii.

Indoor golf je už otvorený a teplé počasie je nadobro preč, navyše tma je už o štvrtej – PRO Aleš je od budúceho týždňa každý utorok a v stredu k dispozícii, ak by ste si chceli zatrénovať pod dohľadom na indoore. V popoludňajších hodinách medzi 13:00 – 18:00 bude viesť juniorov v nahlásenom čase.

Sledujte našu FB stránku, všetky informácie nájdete aj tam :)

Majte pekný týždeň!

6.11.2018

Aktuality AGC

Milí golfoví priatelia,

víkend sme si spestrili maskami a turnajovým Texasom dvojíc… a nedeľu aj posledným AGC junior championship… Hrali sme, bavili sa a chytali slnko – pretože 20 °C v novembri, to si treba vybehnúť na green!

A zrejme ešte s pekným počasím nekončíme…

Pár info k nasledujúcemu týždňu:

 • V sobotu 10.11.2018 sme pridali HCP turnaj – takže ak si chcete zahrať na úpravu HCP a stráviť deň na ihrisku – nech sa páči – prihlasovanie na www.skga.sk. Odštartujeme vás, vyhodnotíme, a vy sa nemusíte ponáhľať domov, lebo aj obed vám zabezpečíme.
 • PRO Aleš vám bude k dispozícii ešte aj tento týždeň / víkend – od štvrtka do soboty (v prípade záujmu aj od stredy do nedele – podľa vopred nahlásených hodín). Hodiny si prosím nahlasujte priamo na recepcii klubu. Bude sa na vás tešiť :)
 • Zákulisná info k budúcoročnej sezóne – Aleš u nás zostáva, naďalej bude k dispozícii počas víkendov a tiež bude naďalej viesť našich juniorov.
 • Detský tréning z piatka sme preložili na sobotu o 10:00, a nedeľa o 10:00 zostáva nezmenená

V aquariu sa za mesiac október vyzbieralo 183 eur.

Krátka správa z iného súdka: Prípravy na golfový ples 2019 sú v plnom prúde – prezradíme, že sa môžete tešiť na nové miesto – a to krásne prostredie vinice St. Petrus Vini vo Svätom Petri, a tiež oživíme aj repertoár tanečných skladieb v podaní ľudovej hudby… A áno, bude aj Dominika Titková and friends… Kedy? V piatok 18. januára 2018… Bude nám potešením!

Ale zatiaľ využite ešte peknú predpoveď a hrajte čo to dá :)

Majte pekný týždeň!

29.10.2018

Halloweensky texas už túto sobotu!

Milí priatelia golfu,

voľné dni sú možno ideálne aj na aktívne strávený čas v prírode…a jeseň je krásna vo všetkých svojich farbách… ešte stále sa hrá fajn, netreba byť zimne naobliekaný, a keď doslova neleje, tak to treba využiť :)

V sobotu sa na vás tešíme na tradičnom HALLOWEEN Texase dvojíc… Štartujeme o 10:00, samozrejme v maskách, a ako inak, je to funny turnaj, naozaj každá dvojica si príde na svoje – na texase hráte predsa z lepšej lopty, výhodnejšej pozície, takže áno, ihrisko sa dá zahrať na nevídaný výsledok. Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii klubu. Ak by ste nemali parťáka, určite niečo vymyslíme…

Keďže v sobotu budú u nás na ihrisku aj footgolfoví hráči, a ich turnaj (Maďarsko versus Slovensko) bude štartovať o 9:00, poprosíme o trpezlivosť, nakoľko na ihrisku, ale aj v club house bude „ hustejšie“… Ono sa to uvoľní hneď po štarte – takže nemajte obavu, všetko vieme komfortne zvládnuť.

Tréner Aleš je u nás od stredy – pravdepodobne do nedele (4. november), a zrejme to bude aj posledný víkend… (potom opäť až na jar, resp. v indoore).

Detské tréningy ešte stále pokračujú:

 • v piatok o 16:00 – putovací turnaj
 • v nedeľu o 10:00 – keďže máme „neturnajovú“ nedeľu – môžeme skúsiť (vzhľadom na počet juniorov a aj počasie) zorganizovať AGC junior championship. Rodičia, budem vás kontaktovať!

Tešíme sa ešte na pekné dni na greenoch!

Majte pekný týždeň!

23.10.2018

Halloweensky texas už 3. novembra!

Milí golfoví priatelia,

skutočná jeseň už rozvoniava aj na ihrisku… Aj sme radi – pretože má svoje čaro – a tak ako aj príroda, aj my zvoľníme tempo… Cez víkend sme absolvovali posledný z turnajov by „Oliva indoor golf a Piritovská alej“, oslávili golf tematicky – burčiakom a zavŕšili skvelou diskotékou… Ďakujeme partnerovi – od novembra sa vidíme aj v Oliva indoor golf!!!

Avšak, stále sa golfuje, a od nás pár info k nasledujúcim dňom:

 • V sobotu sme pridali HCP deň – turnaj – spojený s obedom, iba tak, aby ste mali šancu zahrať si turnajovo aj u nás – možno nemáte čas ísť na celý deň na golf na iné ihrisko, u nás to máte odohraté šup šup, a aj s obedom ste doma o 14tej. A možno ešte aj s pekným výsledkom. V prípade záujmu sa viete prihlásiť na www.skga.sk
 • Halloweensky Texas sme preložili na sobotu 3. novembra. Očakávame vás v maskách a budeme radi, ak čo najviac dvojíc zahrá ihrisko pod pár :) vo dvojke sa to dáááá!!!

K ďalším aktivitám:

 • Detské tréningy v piatok začínajú od 16:00, v nedeľu od 10:00
 • Stále si môžete prísť zahrať „After work“ ako aj „ After school“
 • Pre rodičov juniorov: v nedeľu 28.10.2018 plánujeme štvrté kolo „AGC junior championship“ – štart od 10:00. Bližšie info posielam v samostatnom maili. Prihlasovanie otvorené na www.skga.sk

Pripravujeme ples – na viac informácií sa môžete tešiť už čoskoro!

Informácia k vyzbieraným príspevkom – 1€ do aquaria – v júli 290 €, v auguste 173 € a v septembri 174 €.

Majte pekný týždeň!

16.10.2018

Novinky AGC a posledné kolo HCP Šurany "by Piritovská alej"

Milí golfoví priatelia,

krásny golfový víkend za nami… a taktiež aj vrcholný turnaj „O pohár prezídia AGC“, ktorý sa odohral v nedeľu 14.10.2018. A keďže po turnaji sme nevyhodnotili „len“ jeho víťazov jednotlivých kategórií, ale sme aj ocenili golfovú hru niektorých z vás, dovoľte mi, aby som to spomenula pár slovami. Celkovým víťazom turnaja a držiteľom putovného pohára prezídia klubu sa stal Martin Oremus – víťazné sako mu sadlo ako uliate, môžete sa presvedčiť na fotkách na našej FB stránke. V tento deň boli odovzdané aj nasledovné ceny:

 • Najlepší hráč sezóny – Milan Výrostko, ktorý prevzal cenu od minuloročného držiteľa ocenenia Igora Foltína.
 • Najlepšou hráčkou sezóny sa stala – Monika Kolejáková, ktorej odovzdala cenu z minulého roka Ivana Mandáková.
 • Skokanom roka sme stanovili Ivana Kočkoviča, a cenu „fair play“ získal Peter Rýdzi.
 • Najaktívnejším hráčom sezóny bol jednoznačne Miroslav Šesták.

  Taktiež sme vyhodnotili aj „Jamkovku“ – kde sa Majstrom stal Ladislav Igaz a Majsterkou Ivana Mandáková.
  Srdečne všetkým gratulujeme! Navyše sme turnaj zakončili bohatou tombolou – VEĽKÁ VĎAKA patrí našim partnerom, pretože iba Vďaka nim sme mohli byť takí štedrí.

Ale keďže tzv. „záverečných“ turnajov nie je nikdy dosť, ani u nás ešte sezóna nekončí… V sobotu – 20.10.2018 vás srdečne očakávame na poslednom kole HCP Šurany „by Piritovská alej a Oliva Indoor golf“.

Ako som už spomínala, závery sú najlepšie, a vy sa môžete tešiť na funky diskotéku v prevedení Kotlára, ktorý, verím tomu, vás všetkých roztancuje… Ceny pre víťazov sú nielen hodnotné, ale aj veľmi tematické, nakoľko poukážky na indoor golf sa na jeseň a hlavne v zime určite zídu…

Predbežný harmonogram akcie:

 • 8:30 – 9:30 registrácia hráčov. Pri registrácii každý hráč obdrží štartovací balíček.
 • 9:30 začiatok turnaja
 • 10:30 – 12:30 škola golfu s Alešom / pre negolfistov – vítané sú sprevádzajúce osoby – či už ako caddies, alebo ako nehráči, ktorí si golf môžu vyskúšať

Počas turnaja bude pre hráčov pripravené občerstvenie / half way: ovocie, štrúdla, pagáče, alko (víno, burčiak) a nealko.

 • 15:00 – 15:30 vyhodnotenie turnaja a raut pre hráčov

Pre zúčastnených hráčov sú pripravené losovateľné ceny po vyhodnotení turnaja: 3-hodinové poukážky do Oliva Indoor golfu, golfové čiapky, loptičky, uteráky.

 • 16:00 – after party pre účastníkov turnaja, pozvaných hostí, a sprevádzajúce osoby / funky disko s DJ Lacom Kotlárom
 • 19:00 – raut / zabíjačkové špeciality
 • 21:00 – ohňostroj a zábava až do rána

Prihlasovanie na turnaj na www.skga.sk alebo na recepcii klubu. Tešíme sa na vás!!

Oliva indoor golf otvára už 1. novembra, určite skvelá príležitosť, ako nezanevrieť na švih a neskúšať to v obývačke…

K programu na tento týždeň:

 • After work streda od 14:00
 • Detský tréning POSÚVAME na 16:00 v piatok, nedeľa o 10:00. V piatok si dáme putovací turnaj?? – Včas budeme informovať, na tréning čakáme každého :)

Majte pekný týždeň!

1.10.2018

Novinky AGC a blížiaci sa turnaj "O pohár prezídia AGC"

Milí golfoví priatelia,

už tradične sme sa zišli na levickom turnaji v hojnom počte… čo nás teší, že vás bolo viac takých, ktorí nechodíte pravidelne, ale „Putovný pohár mesta Levice“ si nenecháte ujsť… Vďaka vám všetkým bola atmosféra veľmi priateľská, presne takéto turnaje majú „drive“… a srandy kopec… Fotky nájdete na našom FB profile.

A keďže október len začína, dokonca nám predpovedajú babie leto – máme víkendy plné turnajov: Najbližšie „Finále TIGGER & MERCEDES HCP Tour“ – v nedeľu 07.10.2018. Pripravili sme pre vás priebežné poradie v jednotlivých tours, nech sa páči – pozrite si umiestnenie. Samozrejme nekončíme, do celkového skóre sa vám zaráta výsledok z finálového kola. Ak ste hrali obe túry, tak do oboch. V každom prípade vyhodnotíme prvé tri miesta turnaja, ako aj celkové umiestnenia každej z tour – určite sa máte na čo tešiť! Turnaj nie je určený iba pre finalistov, ale samozrejme pre každého, ako som spomínala, vyhodnotí sa aj finálové kolo samostatne. Hlavní partneri TIGGER a MERCEDES, ako aj produktoví partneri Žitavské vinice a MARSEN sú zárukou hodnotných vecných cien. Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii klubu. Tešíme sa na vás!!!

Zároveň si vás dovoľujeme pozvať na druhý ročník „O putovný pohár prezídia“, ktorý sme preložili na nedeľu 14.10.2018. Dámy aj páni, z minulých rokov iste viete, že toto je jeden z vrcholných turnajov sezóny – pre nás, aj taký „posledný náš“, na ktorom si vás dovolíme pohostiť v našom mene, v mene prezídia AGC, a na záver sezóny športovo zasúťažiť o krásne vecné ceny a samozrejme v klube neprehliadnuteľný putovný pohár. Tak, ako je zvykom, nebude chýbať bohatá tombola po turnaji! A čo bude iné oproti minulým rokom? Určite sledujete aj golf channel, a teda viete, že napríklad na takom turnaji ako je „The Masters“, víťaz „berie“ zelené sako… My sme vám pripravili niečo podobné – a teda víťazné sako vyhrá jeden z vás! Nie, nebude zelené, ale je krásne, kvalitné a veľmi šik :) a ušijú vám ho na mieru od odevného štúdia PRESTIGE (www.oblekyprestige.sk)… Už teraz sa tešíme, ako vám sadne!!! (Foto zavesíme hneď, ako bude ušitý model na vystavenie v klube).

Ešte pár informácií na záver:

 • V sobotu 06.10.2018 – na ihrisku bude prebiehať finále „Slovenská footgolfová tour“  – flajty budú štartovať od 10:00, v tomto čase cca do 11:30 bude ihrisko k dispozícii hráčom footgolfu. Prosíme preto o pochopenie, nakoľko jamky budú golfistom k dispozícii až po 11:30. Tréningové plochy sú k dispozícii počas celého dňa :) Ďakujeme!
 • Detský tréning – v piatok o 16:30, ako aj v nedeľu o 10:00
 • After work streda so štartom o 16:00
 • Nezabudnite na svojich juniorov – „AFTER SCHOOL“ turnaj je vám k dispozícii v ktorýkoľvek deň – inštrukcie boli zasielané všetkým rodičom – ak náhodou máte otázky, neváhajte sa na nás obrátiť.

Majte pekný týždeň!

25.9.2018

Turnaj O pohár mesta Levice už túto sobotu!

Milí priatelia,

leto nám skončilo – akoby šibnutím čarovného prútika… V sobotu to na golf neťahalo snáď nikoho, ale snáď nás čaká pekné babie leto a užijeme si ešte jesennú sezónu na golfe… Mrzí nás, že sme museli zrušiť 8. HCP Šurany „by Piritovská alej a Oliva Indoor golf“ (vzhľadom na poveternostné podmienky a aj váš komfort :) – hľadáme pre vás vhodný termín tak, aby sme záverečný turnaj (20.10.2018) z tejto série nemuseli posúvať. Včas budeme informovať.

Už tento týždeň nás čaká 5. ročník „ O pohár mesta Levice“  – srdečne vás pozývame!

Už štandardne, ako takéto turnaje začíname – privítame vás welcome drinkom, pred hrou sa posilníte raňajkami, a po hre pripravíme skvelý divinový guláš. Počas hry nebudú chýbať vložené súťaže, hrá sa v dvoch kategóriách (na stbl. aj na rany), a vyhodnotíme prvé tri miesta, avšak putovný pohár získa hráč s najnižším počtom zahraných rán. Tak, Levice – do toho!!! Ukážte sa, aká ste partia :) Prihlasovanie na www.skga.sk. No a Ryder cup určite stíhate – dovtedy to budete mať nielen odohraté, ale si aj stihnete oddýchnuť.

Nezabudnite – že sa blíži aj finále TIGGER a MERCEDES HCP Tour. Priebežné poradie zverejníme čoskoro na našom webe.

Klasika cez týždeň zostáva nezmenená:

 • After work v stredu o 16:00
 • Detské tréningy v piatok o 16:30 a v nedeľu o 10:00

Pre juniorov sme vymysleli nový koncept turnaja: „AFTER SCHOOL“ Stretávame vás – rodičov, starých rodičov aj deti na ihrisku, ako si idete zahrať pár jamiek, možno aj deviatku. Tak prečo nie turnajovo – keď máte chuť… Takže odteraz, kedykoľvek si budete chcieť zahrať turnaj so svojimi deťmi – nech sa páči, nahlásite sa na recepcii klubu, obdržíte score karty, ktoré vyplnené po hre odovzdáte na recepcii klubu. Výsledok vám dodatočne nahodím. A prečo kedykoľvek? – nechceme vás obmedzovať – sama viem ako mama, že krúžkov a povinností do školy je viac než dosť, preto je ťažké nájsť jeden vyhovujúci termín, ktorý sa bude opakovať (napr. ako „after work stredy“). Takže ako na turnaj? – stačí 1 dospelá osoba + 1 dieťa…Score karty na recepcii… a šup na deviatku. Juniori samozrejme hrajú z červených odpalísk…

Majte pekný týždeň

13.9.2018

6. ročník turnaja O pohár primátora mesta Šurany už túto sobotu 15.9.

Priatelia,

v sobotu sa na vás tešíme na turnaji „O pohár primátora mesta Šurany“. Šiesty ročník by sme radi zahájili v príjemnej spoločnosti golfistov, ale aj negolfistov, ktorí budú môcť okúsiť golf na tréningových plochách.

Časový harmonogram akcie: 8:00 – 9:00: registrácia hráčov, raňajky, welcome drink a privítanie hráčov 9:30 – postupný štart z jamky č.1 Občerstvenie počas turnaja 14:00 bohatý bufet po turnaji 15:00 vyhodnotenie Pripravené sú vecné ceny pre víťazov, ako aj doplnkové súťaže – longest a nearest – a samozrejme putovný pohár, ktorý čaká na celkového víťaza. Prihlasovanie na www.skga.sk, alebo na recepcii klubu. Majte pekný deň!

11.9.2018

Čo nás čaká najbližšie

Milí golfoví priatelia,

opäť máme za sebou jeden golfový víkend, kedy turnajovo žili nielen dospelí, ale aj deti… Posledné kolo MERCEDES HCP Tour, ako aj 3. AGC Junior Championship dopadol na výbornú – oba turnaje majú svojich víťazov, a krásne fotky od FOTOMAGMA – Ladislav Kuštek nájdete aj na našom FB profile. Navyše, deti mali plnú hlavu skákacieho hradu, ktorý bol pripravený po turnaji – ďakujeme Peter Varga, myslím, že to nemalo chybu!!! Taktiež ďakujeme Jurajovi Vyskočovi za skvelú pizzu, ktorá juniorom vždy chutí! Jednoducho to bola párty ako sa patrí!

V sobotu sa tešíme na všetkých vás, ktorí si prídete zahrať už 6. ročník „O putovný pohár primátora mesta Šurany“.

Prihlasovanie je možné na www.skga.sk alebo na recepcii klubu. Štartujeme od 9:30, predtým vás však privítame a pohostíme.

Štandardný program,

 • v stredu „After work“ o 16:00,
 • detský tréning v piatok o 16:30 a v nedeľu o 10:00,

zostáva zachovaný.

PRO Aleš je vám k dispozícii až do stredy tohto týždňa (detský tréning napriek tomu bude :) ).

Majte pekný týždeň!

4.9.2018

Aktuálne novinky

Milí golfoví priatelia,

po dvojdňových majstrovstvách klubu máme nového majstra aj majsterku klubu, sú nimi Igor Foltín a Martina Ploigová! Srdečne gratulujeme a zároveň všetkým ďakujeme za účasť a snahu zabojovať… Najbližší turnaj, ktorý nás čaká, je v sobotu – 08. septembra 2018 – 3. MERCEDES HCP Tour, a radi by sme vás týmto srdečne pozvali. Produktovým partnerom túry je MARSEN – môžete sa tešiť na destiláty, ktoré partner poskytol víťazom aj do tohto kola.

Onedlho tu máme už 6. ročník turnaja „O putovný pohár primátora mesta Šurany“. Na každý turnaj sa môžete prihlásiť na serveri www.skga.sk alebo na recepcii klubu. Budeme sa na vás tešiť!!!

V rámci partnerskej spolupráce by sme radi poďakovali fi. TECHNIA s.r.o., poskytli klubu „fungl“ nový grill a v spolupráci s profi kuchárom pripravíme pre vás „nedeľný brunch“ – dúfajme, že čoskoro… Nechajme(te) sa prekvapiť!

Pár info k prebiehajúcemu týždňu:

 • PRO Aleš bude na ihrisku od stredy 05.09.2018 – do stredy 12.09.2018
 • Stále platí „after work“ streda
 • Vo štvrtok (06.09.2018) sme avizovali, že z dôvodu súkromnej akcie budú jamky uzatvorené, ale veľmi radi vás privítame na tréningových plochách, ktoré sú vám k dispozícii.
 • V piatok (07.09.2018) platí detský tréning od 16:30
 • V nedeľu sa tešíme na všetkých juniorských golfistov – plánujeme 3. Junior AGC championship

Prajeme vám pekný týždeň, ako aj úspešný štart do nového školského roka!