Aktuality

26.6.2018

Novinky na tento týždeň - zmena termínu nočného turnaja na sobotu večer 30.6.

Milí golfoví priatelia,

sobotňajšie ráno patrilo spomienke na Jána Peča II., naši chlapi golfisti si jeho pamiatku uctili minútou ticha pred ryder cupovým zápasom… Víkend sa teda niesol v znamení ryderového zápolenia, a po sobotňajšom vyrovnanom dni, sa v nedeľu odohrali single jamkovky… Fotky nájdete na našom FB profile. Taktiež máme odohraté takmer všetky prvé kolá jamkovky… Rozpis a postupy nájdete na našom webe.

Program na tento týždeň / víkend: V sobotu 30.06.2018 – 5. základné kolo US KIDS golf – so štartom o 10:00. Prihlasovanie na www.skga.sk Nočný turnaj prekladáme z pôvodne plánovaného piatku na sobotu večer  – 30.06.2018 (vzhľadom na nie veľmi priaznivú predpoveď počasia) – sledujte náš FB, resp. prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii klubu. Jasné, že nočný turnaj sa hrá v noci, takže pripraviť čelovky, dve palice a dobrú náladu. Jamky osvetlíme, svietiace loptičky a občerstvenie zabezpečíme. Nedeľa sa týka hlavne footgolfistov – pretože bude prebiehať druhé kolo letnej footgolfovej ligy. Vás golfistov poprosíme o strpenie, nakoľko od 10:00 do cca 11:00 budú štartovať footgolfové flajty, preto je dobré si naplánovať hru predtým alebo potom.

Klasická streda „AFTER WORK“ so štartom o 16:00, a aj detské tréningy – v piatok o 16:30 a v nedeľu o 10:00 sú k dispozícii.

Budúci týždeň nám začínajú detské golfové kempy (od 2. júla), ale ihrisko aj tréningové plochy sú samozrejme k dispozícii – akurát bude možno rušnejšie ako zvyčajne…

Majte pekný týždeň!

18.6.2018

Prekvapenie pre členov aj nečlenov. Iba v AGC.

Milí golfoví priatelia,

víkend nám ubehol veľmi rýchlo, a opäť turnajovo, nakoľko v sobotu sme mali už druhé kolo MERCEDES HCP Tour a v nedeľu footgolfovú ligu. Prestriedali sme aktivity a opäť raz sme boli radi, že na našom ihrisku to žije :) Fotky z turnaja nájdete na našom FB profile. Ešte by som rada spomenula, že počas celého piatku prebiehal na ihrisku teambuilding pre zamestnancov MOTOR CAR Nové Zámky – nášho partnera MERCEDES túry, a bolo nám potešením byť pri tom, že športom sa utužuje kolektív. Takže väčšina hrala footgolf, vyskúšali si golf aj lukostreľbu a zmerali si sily v patovacom turnaji. Ďakujeme!

Prejdime na tento týždeň, lebo veselo bude na ihrisku:

 • Poznáte RYDER cup, však áno. Keď ste ho aj nehrali, tak ho určite máte napozeraný.

Súboj tímov Levice vs. Šurany nás čaká cez víkend. Kapitáni pripravení, hráči nasadení. Počas dvoch dní sa bude hrať foursome, fourball, a single jamkovka. Je sa na čo tešiť, navyše, tím Levíc vraj bude stanovať na ihrisku, takže ak im chcete spríjemniť večer – len do toho :) Samozrejme vítame každého, kto chce povzbudiť a vychutnať si atmosféru tímovej hry. Ihrisko je samozrejme k dispozícii, budeme sa tešiť!

 • Máme malé prekvapenie pre riadnych členov klubu:

V spolupráci s Wellness & Relax Palárikovo – ako partnera klubu, sme pre každého z vás pripravili poukážky do bazénového sveta. Tešíme sa takejto podpore a sme vďační, zároveň veríme, že vám urobíme radosť a spríjemníme niektorý z vašich dní mimo golfu :)

 • Pre golfistov mimo nášho klubu, tzv. „cezpoľných“, sme takisto pripravili niečo viac ako fajn na nasledujúce mesiace:

Čo tým sledujeme? Chceme, aby sa aj golfisti nielen nášho klubu presvedčili o tom, že na naše ihrisko sa oplatí prísť, že je fajn zahrať si ho, a možno pre niekoho to bude aj challange. A potom, viete ako to je cez týždeň – aj my budeme radi, ak začiatkom týždňa trošku viac vyťažíme ihrisko, pretože tieto dni sú také „pracovné“…

Pár doplňujúcich informácií:

 • Podnikatelia, ak ste si posunuli daňové priznania, myslite na nás a nedajte prepadnúť 2%, pomôže to rozvoju klubu a vy si tým viete vyriešiť časť svojho členského príspevku na rok 2019.
 • Garden golf party sa v navrhovanom termíne neuskutoční, je obdobie dovoleniek, mnohí máte svoj program už dlho vopred stanovený, takže radšej akciu presúvame na neskorší termín – pravdepodobne ako rozlúčku s letom – niekedy začiatkom septembra. Určite včas dáme vedieť!
 • AFTER WORK streda so štartom o 16:00
 • Detské tréningy v piatok o 16:30 a v nedeľu o 10:00
 • Prvý letný týždeň začíname táborom – detským kempom, tento termín (02. – 06. júl 2018) ešte nemáme naplnený, takže ak ako rodičia rozmýšľate, kam s dieťaťom počas prázdnin – šup s ním na golfový tábor :)

Majte pekný týždeň!

12.6.2018

Letná FOOTGOLFOVÁ TOUR začína už túto nedeľu!

Milí golfoví priatelia,

opäť tu máme nový týždeň… slnečný, horúci, golfový… Cez víkend súťažili juniori, tento víkend čaká turnajová sobota vás :) V sobotu sme mali na ihrisku regionálne kolo TON – túry olympijských nádejí – fotky z akcie našich juniorov nájdete na našej FB stránke.

Čo sa bude diať v klube tento týždeň:

 • Štvrtok 14. júna 2018 – ďalšie kolo ŠURANY HCP Tour – so štartom o 15:00.
 • Sobota 16. júna 2018 – 2. kolo MERCEDES HCP Tour so štartom o 9:00. Nebude chýbať welcome drink (hneď ráno), aby ste si po po hre mali možnosť vyskúšať krásne autá. Tematické vecné ceny od hlavného partnera túry MERCEDES a produktového partnera MARSEN sú už nachystané!
 • V nedeľu sa bude konať na ihrisku 1. kolo letnej Footgolfovej Tour… Flajty štartujú od 9:30 cca do 10:30. Veríme, že vás golfistov to neobmedzí, pretože môžete hrať pred tým a hneď ako odštartuje posledný flajt. Inak, ak si trúfate – nie je to určené len registrovaným footgolfistom… a keďže sa hrá o prize Money – čo keď motyka vystrelí :)

Klasiky týždňa zostávajú nezmenené:

 • AFTER WORK v stredu 13.06.2018 so štartom o 16:00 – hra na 9 jamiek
 • Detský tréning v piatok o 16:30 a v nedeľu o 10:00

Majte krásny týždeň!

4.6.2018

Garden golf party na golfe v júni - zisťujeme predbežný záujem

Milí golfoví priatelia,

máme jún, teploty také ako v lete, takže sa aj môžeme cítiť ako na dovolenke… Keď sa zobudíte do slnečného rána a viete, že po kávičke vás čaká prechádzka po ihrisku – čo viac si priať :)

Cez víkend sme odohrali 2. kolo TIGGER HCP Tour, ale aj deti súťažili už na druhom AGC junior championship… Takže ako cez víkend? – turnajovo. Fotky, aj víťazov si môžete pozrieť na našom FB profile.

Čo máme pred sebou na jún – tzv. všehochuť, pretože okrem turnajov (dospeláckych aj detských), plánujeme zopakovať akciu z minulého roka (ak sa podarí, áno, budeme aj tancovať :) Ale pekne po poriadku:

 • Už tento piatok 3. ŠURANY HCP Tour. Keďže sme zvolili piatok – prvoplánovo, v piatok už chce mať každý ten svoj program – a golf do toho spadá, a tiež sme zvolili poobedný štart o 15:00, je dosť pravdepodobné, že by sme sa mohli trafiť do vyhovujúceho termínu a času… A čo sa cien týka, veď viete – máte sa na čo tešiť – máme dvoch nových partnerov túry. Pre celkových víťazov sú pripravené poukazy na večeru v zážitkovej reštaurácii FOU ZOO (Pan Asian restaurant) v Bratislave. Ďalšieho partnera pridáme snáď čoskoro.
 • V sobotu 9. júna 2018 so štartom o 10:00: regionálna TON túra olympijských nádejí.
 • Sobota 16. júna 2018 – 2. MERCEDES HCP Tour so štartom o 9:00. Po peknom a vydarenom prvom kole už viete do čoho idete :) Opäť nebudú chýbať autá na vyskúšanie, a samozrejme, aj ich môžete vyhrať – na víkend :)
 • Tradične v júni prebieha „RYDER CUP“ – Šurany vs. Levice. Chalani, ste pripravení? Takže víkend 23. – 24. jún je pre súťaživých hráčov dvoch tímov… minulý rok patrilo ihrisko Leviciam – ale len na tesnotku… Kto chce povzbudiť – budeme sa tešiť!!!

A teraz trošku na inú tému: Minulý rok sme pripravili – podľa nás – peknú a zaujímavú akciu, kde ste sa bavili dlho do noci v dobrej nálade a hlavne – pri dobrej muzike. Opäť plánujeme zopakovať letnú garden party na golfe, a veríme, že sa stretneme s mnohými, ktorí sa budete chcieť zabaviť v spoločnosti už hádam naozaj klubovej kapely „Dominika Titková and friends“. Klubovej preto, lebo už dva plesy máme odtancované a tiež aj napočúvané skladby v podobe Dominikinho saxofónu a jej skvelej kapely.

 • Popoludnie a večer s kapelou by sa niesol v podobnom duchu ako minulý rok – t. j. v poobedných hodinách turnaj na 9 jamiek – najlepšie Texas, aby sme sa príliš neunavili, a na večer skvelá muzika. Samozrejme skvelý raut k tomu, a navyše plánujeme barmana, ktorý vám špeciálne podľa chuti namieša drinky podľa vášho výberu!
 • Keďže je však akcia spojená so zabezpečením programu – kapely, ako aj náročnejším cateringom a sprievodnými aktivitami, a z tohto dôvodu aj nie malými nákladmi, bolo by vhodné, keby sme vedeli váš predbežný záujem, t. j. s akým počtom osôb by sme mohli rátať. V závislosti od toho vieme akciu zabezpečiť a zastrešiť.
 • Preto vás pekne poprosíme nahlásiť nám predbežný záujem (na info@airportgolf.sk alebo na t.č. 0905 744 694 ), ako aj počet osôb, s ktorými by sme mohli na tento večer rátať.

Budeme sa tešiť, ak nám to spoločne vyjde, myslím, že ohlasy z minulého roka sľubujú všeličo :)

Každotýždenný program zostáva zachovaný:

 • „After work stredy“ – so štartom o 16:00
 • Detské tréningy v piatok od 16:30 a v nedeľu od 10:00

Majte pekný týždeň!

30.5.2018

2. TIGGER HCP TOUR a Callaway fitting day túto sobotu

Milí golfoví priatelia,

cez víkend sme si opäť raz „zaslúžili“ slnečné počasie, takže hráči 1. MERCEDES HCP Tour si odohrali kolo, aj vyskúšali pekné autá zn. Mercedes počas krásneho popoludnia. Fotky z akcie, ako aj víťazov nájdete na našej FB stránke i na webe.

Keďže sa blíži jún, máme pre vás malý prehľad, čo nás čaká najbližšie dva týždne v novom mesiaci: 2. TIGGER HCP Tour – sobota 2. jún 2018 – so štartom o 9:00 – druhé kolo skvelej túry s krásnymi cenami (a nielen pre dámy), ale aj pre každého hráča máme pripravené hodnotné poukážky od hlavného partnera TIGGER. A ako produktový partner túry sú vám už dobre známe Žitavské vinice. Srdečne vás pozývame! Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii klubu.

V priebehu soboty sme pre vás pripravili aj Callaway fitting day. V čase od 10:00 do cca 16:00 sa vám budú venovať odborníci z Callaway… Chcete nafitovať nové palice? Potrebujete poradiť? Radi by ste vymenili starú za novú :) ?Príďte, vyskúšajte, možno sa vám niečo zapáči. Ak máte palicu, ktorú chcete vymeniť – prineste si svoju pôvodnú. Ak sa chcete objednať na konkrétnu hodinu – nech sa páči – volajte na recepciu klubu 0918 555 550. Celá akcia je pre vás a zdarma.

2. AGC junior championship – nedeľa 3. jún 2018 – so štartom o 10:00. Náš druhý tohtoročný turnaj juniorov, kde samozrejme nebude chýbať ani prekvapenie k MDD. Hrať môžu všetky deti – pripravíme opäť skrátené odpaliská, ale aj kategóriu detí, ktoré si už trúfajú hrať z riadnych odpalísk a tým pádom hrať na úpravu HCP. O všetkom budeme včas informovať. O týždeň na to, nás čaká regionálna TON (sobota 9. jún 2018) na našom ihrisku, takže dobrá predpríprava a zároveň „tréningové“ kolo.

Krátke oznamy: Ako každú stredu, aj túto si môžete zahrať AFTER WORK turnaj na 9 jamiek so štartom o 16:00. Detský tréning v piatok o 16:30, nedeľňajší bude z dôvodu turnaja AGC junior championship zrušený. Pavúk jamkovky je k dispozícii na webe, aj na recepcii klubu – prosíme o odohratie prvých a druhých kôl do konca júna. Hru prosíme zahlasovať na recepcii klubu! Od piatka 1. júna 2018 k nám nastupuje nová a milá kolegyňa na recepciu – Katarína. Prosíme preto o trpezlivosť pri vybavovaní, hoci je veľmi šikovná a ústretová, musí sa zoznámiť s pre ňu novými tvárami. Mirka neopúšťa naše rady úplne, budete sa s ňou stretávať na väčších akciách. Majte pekný týždeň!

22.5.2018

1. Mercedes HCP tour už túto sobotu!

Milí golfoví priatelia,

víkendový turnaj sa nám úspešne podaril a v spolupráci s mestom Nové Zámky sme opäť jedným krásnym podujatím mali na ihrisku full house. Navyše, deň otvorených dverí na golfe v tú istú sobotu bolo viac ako len „záležitosť pre golfistov“. Návštevnosť bola prepletená s hosťami – negolfistami na turnaji, ale mali sme sa čo obracať… Touto cestou by sme sa ešte raz radi poďakovali mestu Nové Zámky a p. primátorovi Otokarovi Kleinovi, ako aj produktovým partnerom, ktorí boli súčasťou akcie: Žitavské vinice, MARSEN a Tvrdošovské zlato.

Na poslednú májovú sobotu sme si pre vás pripravili „fungl“ nový turnaj: Sobota 26. máj 2018 – so štartom o 9:00 1. MERCEDES HCP Tour Vecné ceny od hlavného partnera túry MERCEDES, ako aj od produktového partnera MARSEN sú pripravené pre víťazov, ale tiež bude jeden zo zúčastnených vylosovaný zo score kariet, kto sa bude tešiť z auta na víkend. Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii klubu.

Klasický týždenný program zostáva zachovaný:

 • AFTER WORK streda so štartom o 16:00
 • Detský tréning v piatok o 16:30
 • Detský tréning v nedeľu o 10:00
 • Tréner Aleš je k dispozícii hráčom už od štvrtka 24.05.2018

Dávame do pozornosti program už na ďalší víkend, kedy sme pre vás pripravili:

 • CALLAWAY FITTING DAY – sobota 02. Jún 2018
 • V tento deň je zároveň aj druhé kolo TIGGER HCP Tour – kde vás srdečne pozývame!

Majte pekný týždeň!

18.5.2018

Deň otvorených dverí na golfe - už zajtra!

Nezabudnite, že zajtrajší deň je „dňom otvorených dverí“ – príďte si vyskúšať golf zdarma, navyše, ak ste golfista a prinesiete so sebou priateľa, máte šancu na výhru (bližšie info a pravidlá súťaže na www.skga.sk ). Peknú hru všetkým!

14.5.2018

3. ročník turnaja O putovný pohár primátora mesta Nové Zámky už túto sobotu

Milí golfoví priatelia,

máme za sebou (po dvoch týždňoch) kvalifikáciu jamkovky, takže sme hneď aj pripravili pavúka, aby ste vedeli s kým hrať, dohodnúť sa a zladiť si čas so spoluhráčom. Nech sa páči – na našej stránke v sekcii Majstrovské turnaje. Okrem toho bolo odohraté druhé kolo ŠURANY HCP Tour – a s radosťou, aj s takou hrdosťou môžeme oznámiť, že sa k túre pridal ako hlavný partner MOLDA s.r.o. Ďakujeme veľmi pekne za podporu! Koncept aj predpokladané hracie dni – štvrtky a voľné soboty, zostávajú nezmenené, iba to trošku „vyšperkujeme“ :)

Počas týždňa nás čaká obvyklý program (okrem nie veľmi dobrej predpovede počasia) – nižšie uvedené sú víkendové akcie:

 • AFTER WORK streda o 16:00
 • Detský tréning v piatok o 16:30
 • Detský tréning v nedeľu o 10:00

Keďže sa kalendár tréningových hodín Alešovi napĺňa závratnou rýchlosťou (čo nás mimoriadne teší), bude k nám chodiť už od štvrtka. Takže tento týždeň sa na vás teší Aleš presne od štvrtka.

V sobotu sa určite uvidíme na 3. ročníku O putovný pohár primátora mesta Nové Zámky. Turnaj vyzerá byť naplnený, ale ak máte záujem hrať, skúste nám napísať, ak sa miesto uvoľní, vieme vás pripísať na zoznam (resp. „čakačku“).

Nezabudnite, že v sobotu je taktiež „DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ NA GOLFE“ – pozývame všetkých priateľov, kolegov, rodinu, každého, kto si chce zadarmo vyskúšať golf! A vy golfisti, pokiaľ privediete negolfistu a ten sa stane členom klubu do 31.augusta 2018 – súťažíte o All inclusive golfový pobyt v Turecku, aj s feečkami a letenkou :) To je „win win“ pre obe strany, no nie?

Plus dávame do pozornosti už blížiaci sa 1. MERCEDES HCP Tour, ktorého prvé kolo sa bude hrať v sobotu 26.05.2018. Túra pozostáva z troch kôl a záverečného finálového kola. Víťazi sa môžu tešiť na ceny od hlavného partnera MERCEDES (nie, auto to nebude :), ako aj od produktového partnera MARSEN. Nech sa páči pozvánka, ste srdečne vítaní!

Ešte posledná výzva pre cestovateľov – golfistov (aj negolfistov), cez leto je stále možnosť prihlásiť sa do Škótska, radi by sme uzavreli počty a prípadné neobsadené miesta (najmä čo sa ubytovania priamo na ihrisku týka) – posunuli ďalej. Ďakujeme! Majte pekný týždeň!

7.5.2018

Kvalifikáciu jamkovky si môžete odohrať do 11. mája 2018

Milí golfoví priatelia,

turnajový máj sa nám začal takmer v letnom počasí a kalendár je na prasknutie, tak len nech nám to vydrží… Cez víkend sme mali peknú akciu ROTARY klubu Nové Zámky, a tiež regionálnu TON-ku. Fotky si môžete pozrieť na našom FB profile.

Nasledujúce dva týždne sme vám pripravili:

 • Už zajtra 08.05.2018  – kvalifikácia „Jamkovky“. Hrá sa na rany brutto a podľa výsledku vám bude pridelený partner do pavúka, s ktorým si odohráte ďalšie kolo… Jednotlivé kolá sa odohrávajú už s prihliadnutím na HCP, takže ste vyrovnaní partneri, a každá jamkovka je aj o „stratégii“ – len si to dobre naplánovať :) Prihlasovanie je možné na www.skga.sk. Tí z vás, ktorí nemáte čas zajtra, nie ste doma, alebo z iných dôvodov, a predsa by ste si jamkovku radi odohrali, môžete tak urobiť do piatku 11.05.2018 min. vo dvojici po nahlásení na recepcii klubu.
 • V sobotu 12.05.2018 – keďže sme mali „voľný víkend“ – t. j. bez turnaja, tak aj ten HCP-čkový sme zo štvrtka preložili na sobotu… Predsa len, väčšia pravdepodobnosť, že viacerí z vás si nájdu čas, a tak či tak si prídu zatrénovať… Takže v sobotu – 2. ŠURANY HCP Tour – opäť budeme losovať zo zúčastnených score kariet pekné ceny, ktoré určite využijete.
 • Sobota 19.05.2018 – 3. ročník turnaja o putovný pohár primátora mesta Nové Zámky. Už po tretíkrát sa tešíme podpore mesta vo forme organizácie turnaja, dobrej spoločnosti a skutočne výnimočnej udalosti. Nech sa páči, pozvánka:

A ešte krátka správa pre členov klubu – tak ako sme minulý rok ohlasovali, koľko sa vyzbieralo na 1EUR fee do aquaria ako podpora juniorov:

 • Za marec – 100EUR
 • Za apríl – 362 EUR

Aj podľa týchto čísiel viete, koľkokrát ste si boli zahrať na ihrisku :) Pre nás je to samozrejme veľká pomoc, pretože deti trénujú ostošesť, a tým najlepším klub hradí štartovné v plnej výške.

Majte pekný zajtrajší sviatočný deň, ako aj celý týždeň!

1.5.2018

Máj v znamení turnajov a spoločensko-športových akcií!

Milí golfoví priatelia,

víkend nám ubehol turnajovo, a nielen pre dospelých, ale aj pre našich juniorov… Sobota bola v znamení prvého TIGGER HCP Tour – popis aj fotky nájdete na našej FB stránke. Takisto ako aj nedeľný prvý tohtoročný Junior Championship… Radosť z golfu je to, čo nás teší – nech sú to hráči, juniori, či rodičia!

A teraz trošku k tomu, čo nás čaká, čo pripravujeme – máme pred sebou máj, ktorý je turnajový, plný tréningov, a tiež aj spoločensko-športových akcií…

 • 1. ŠURANY HCP Tour – už dnes 01.05.2018 od 9:30 – celú túru hráte „rany netto“, najlepších 7 výsledkov sa vám ráta (15 kôl celej túry) a hráte o zážitok v kolíske golfu! Navyše, každý turnaj budú vylosovaní hráči, ktorí získajú ceny od našich partnerov. Partneri túry: mesto Šurany, spoločnosť TIGGER – exkluzívne kabelky, Tvrdošovské zlato, pivovar ERB, GOLF centrum, Balaton Golf, Wellness centrum Palárikovo, Wellness centrum Podhájska, Aquapark Aquamarin Senec. Ďakujeme za podporu, ocenení sa určite potešia skvelým darčekom!
 • AFTER WORK každú stredu o 16:00
 • Detský tréning v piatok 04.05.2018 o 16:30
 • Sobota 05.05.2018  – ROTARY GOLF cup – už 3. ročník golfového a footgolfového turnaja „O pohár prezidenta Rotary klubu Nové Zámky“. Rodinná akcia s výborným zázemím a skvelou spoločnosťou, ako inak na golfe… Všetci ste vítaní, tí, čo hráte, aj tí, ktorí si to chcete vyskúšať, alebo zahrať footgolf či zastrieľať z luku… Budeme sa tešiť na každého! Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na l.m.keve@gmail.com.
 • Regionálna TON (Túra olympijských nádejí) – v nedeľu 06.05.2018 – pre deti do 14 rokov. Pre deti do 10 rokov je zavedená nová kategória „Malé svište“, ktorá umožňuje hráčom hrať zo skrátených odpalísk bez úpravy HCP. Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na info@airportgolf.sk
 • „Kvalifikácia jamkovky“ – turnaj sme naplánovali na voľný deň 08.05.2018, ak však nemôžete v tento deň prísť, odohrať si to viete ktorýkoľvek deň – odo dnes až do 11.05.2018, minimálne však vo dvojiciach po nahlásení hry na recepcii klubu. Kvalifikácia sa hrá sa na rany brutto, samotná jamkovka potom po nasadení do „pavúka“ sa hrá s polovičným vyrovnaním HCP – toto sme zaviedli už minulý rok vzhľadom na hráčov s vyšším HCP, napr. aby si jamkovku zahrali viacerí, aby sa nebáli pridať aj ostatné / ostatní, ktorí si ešte možno netrúfajú hrať s tými najlepšími, snažíme sa z toho trošku urobiť vyrovnaný a spravodlivý súboj :) A aj ženy si zahrajú na 18 jamiek – 9 jamiek končí veľmi rýchlo :). Postupuje 32 najlepších mužov a 16 najlepších žien.
 • V predstihu dávame vedieť, že dňa 19.05.2018 sa uskutoční Národný deň golfu – aj u nás na ihrisku máte možnosť zdarma navštíviť tréningové plochy, požičať si výstroj a vyskúšať si túto krásnu hru… Nám sa toto podujatie síce prekrýva s turnajom „O pohár primátora mesta Nové Zámky“, ale to nič nemení na veci, že sa do NDG zapojíme, možno len s obmedzením v poobedných hodinách (včas budeme informovať). Pokiaľ ide o vás, členov, aj vy sa aktívne viete NDG zúčastniť, ba dokonca podporiť golf ako taký – citujem p. Balgu z SKGA, pretože na tento rok vyhlasujú súťaž pre všetkých členov SKGA: „…do súťaže sa môže zapojiť člen SKGA, ktorý dosiahol vek 18 rokov a osobne prinesie so sebou na NDG nového záujemcu o golf, ktorý sa potom v termíne do 31.8.2018 stane registrovaným členom SKGA na základe vydaného osvedčenia o udelení HCP 54 alebo zelenej karty… Touto súťažou chceme motivovať golfistov, aby sa osobne zapojili do propagácie NDG a zasadili sa o získanie nových hráčov golfu… Atraktívnou výhrou v súťaži je golfový zájazd pre dve osoby do Turecka, all inclusive, vrátane fee a leteniek, v spolupráci s našim partnerom Gabriel Tour.“ Skvelé, čo poviete? Nezabudnite teda na sobotu 19.05.2018!

Majte pekný týždeň!