Aktuality

27.8.2018

Otvorené MAJSTROVSTVÁ KLUBU AGC už tento víkend!

Milí golfoví priatelia,

máme pred sebou posledný prázdninový týždeň, leto sa nám chýli ku koncu – ideálny čas, ako stráviť víkendy na turnajoch, na golfe…

Avizovaný spojený turnaj „by Piritovská alej“ a 3. TIGGER HCP je už v túto stredu so štartom o 9:30… Určite sa potešíte aj doplnkovým súťažiam – „longest drive“ a „nearest to pin“, ktoré budú ocenené krásnymi vecnými cenami. Stále sa môžete prihlásiť na www.skga.sk

Cez víkend vás pozývame na Otvorené MAJSTROVSTVÁ KLUBU AGC… Keďže „otvorené“, turnaj je určený nielen členom klubu – aj keď „majstrom/ majsterkou“, a teda celkovým víťazom turnaja sa môže stať iba člen AGC. Avšak, budeme súťažiť iba medzi sebou? Môžu nás predsa potrápiť aj iní hráči :) Zatiaľ nás je veľmi málo, verím, že sa to počas týždňa zmení a turnaj sa naplní… Ja viem, veľa rôznych turnajov je aj všade inde, avšak klubové majstrovstvá sú len raz v roku, a keďže je to „športová“ udalosť – nájdime v sebe súťaživého ducha a dajme zo seba čo vieme – veď podľa olympijského hesla: „Nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa“ :) Čakajú na vás krásne trofeje a vecné ceny od našich verných partnerov…

Blíži sa september, a ako zvykneme dať vedieť vopred mesačný prehľad turnajov, tak nech sa páči:

 • 8. september 2018 – 3. MERCEDES HCP Tour so štartom o 9:00
 • 15. september 2018 – 6. ročník turnaja „ O putovný pohár primátora mesta Šurany“ so štartom o 9:30
 • 22. september 2018 – 8. HCP Šurany „by Piritovská alej“ so štartom o 9:30
 • 29. september 2018 – „O pohár mesta Levice“

Všetky turnaje sú otvorené a je možné sa prihlásiť na www.skga.sk alebo na recepcii klubu.

Do pozornosti všetkých: PRO tréner Aleš je k dispozícii výnimočne aj počas týchto dní – až do stredy 29. augusta 2018. Počas dní 30. august – 2. september je odcestovaný, nebude u nás na ihrisku – vaše hodiny si môžete rezervovať na dni 6. – 9. september.

Náš štandardný program počas týždňa zostáva nasledovný:

AFTER work stredy – každú stredu možnosť zahrať si turnajovo 9 jamiek so štartom od 16:00 K programu našich juniorov:

Detské tréningy – s úpravou: piatok 31. augusta od 16:30, Nedeľa 2. september – tréning nebude!!! Piatok 7. september o 16:30 Plánujeme ďalší z turnajov AGC junior championship a to v termíne – v nedeľu 9. septembra 2018 od 10:00. Bližšie informácie priebežne posielame rodičom juniorov.

Ešte jedna informácia k prevádzke ihriska: vo štvrtok 6. septembra bude ihrisko z dôvodu súkromnej akcie uzatvorené. K dispozícii budú hráčom len driving a tréningové plochy – a samozrejme PRO tréner Aleš.

Tešíme sa na vás, majte pekný týždeň!

21.8.2018

Turnaj by "Piritovská alej" a posledný turnaj TIGGER HCP tour už v stredu 29.8.

Milí golfoví priatelia,

veľmi nás teší úspešný sobotný turnaj za skvelej účasti hráčov, dobrým výsledkom. Vedomie, že ste sa cítili výborne, mali dobrý pocit z príjemne stráveného dňa je pre nás ukazovateľom, že „takto sa to robí“. Fotky z akcie si môžete pozrieť na našom FB profile.

Úvodný turnaj „by Piritovská alej“ je teda za nami, ale už čoskoro nás čaká ďalší, a to v stredu 29. augusta 2018. Dovolili sme si na základe dohody riaditeľov turnajov a hlavných partnerov spojiť tento turnaj s posledným kolom TIGGER HCP Tour. Naozaj verím, že sme neprestrelili (dátumovo), a viete si sobotu (kedy mal byť TIGGER HCP) presunúť na sviatočný deň – v stredu. Keďže každá z tour má iné propozície (Piritovská – rany netto, TIGER – stbl.), vyhodnotíme každý turnaj zvlášť, zahráte si však „len“ jednu 18ku :) Štartujeme o 9:30. Každého z nás poteší štartovací balíček, pekná trofej, pretože na turnaj chodíme kvôli hre, alebo lepšie povedané kvôli sebe a ihrisku – ukázať mu, že dnes to dám – ale keď sa pridružia naozaj krásne ceny, nemôže tomu nič chýbať. Navyše, produktovým partnerom turnaja budú Žitavské vinice – takže dobré vínko pre najlepších nebude chýbať. Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii klubu. Tešíme sa na vás!

Prvý septembrový víkend by sme vás srdečne chceli pozvať na Otvorené Majstrovstvá klubu v hre na rany. Už po štvrtýkrát sa budú hrať na našom ihrisku, takže sa dá povedať, že je to už tradícia… Opäť raz máte šancu zabojovať o Majstra / Majsterku klubu – aj keď samozrejme stanovená kategória „hra na rany“ akosi „predurčuje“ víťazov, ale na druhej strane, zúčastniť sa – je pre nás všetkých „palec hore“… Ak vám to aj nevyjde z akýchkoľvek dôvodov hrať dva dni po sebe, môžete si zahrať aj jeden deň… Prihlasovanie na www.skga.sk

Majte pekný týždeň!

15.8.2018

Čo nás najbližšie čaká

Milí priatelia,

pripomíname sa s turnajmi počas víkendu a nasledujúcich dní… Krátia sa nám „prázdniny“ a my máme pre vás pripravené víkendy plné golfu…

Už teraz v sobotu 6. HCP Šurany by Piritovská alej… Štart až od 9:30, nakoľko začíname welcome drinkom a malým občerstvením, aby ste mali čas na rozcvičku a „pokec“ pred turnajom… Ceny pripravené pre víťazov, občerstvenie počas hry a raut po hre… Ihrisko je vo veľmi dobrej kondícii – aj po tých horúcich dňoch, budeme sa na vás po dlhšom čase tešiť!!! Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii klubu.

Ďalšie turnaje, ktoré nás čakajú:

 • Sobota – 25. august 2018 – 3. TIGGER HCP Tour – hráte o exkluzívne talianske kožené kabelky a doplnky od hlavného partnera TIGGER. A samozrejme každý hráč obdrží poukážku na nákup v online shope www.tigger.sk. Inšpirujte sa už teraz, motivácia na hru ako vyšitá :)
 • Streda (sviatok) – 29. august 2018 – ďalší zo série turnajov „by Piritovská alej“.
 • Sobota a nedeľa (1. a 2. septembra 2018) – OTVORENÉ MAJSTROVSTVÁ KLUBU AGC V HRE NA RANY – dvojdňové majstrovstvá, ktoré sme doplnili aj o turnaj „O malého majstra klubu“ – aby si vedeli zahrať aj tí z vás, ktorí napr. tento rok začali s golfom, alebo si chcú odohrať len 9 jamiek, alebo z akéhokoľvek časového či iného dôvodu. Prečo dvojdňový turnaj? – len na vysvetlenie – pretože áno, je to časovo náročnejší turnaj, a áno, golfom strávite celý víkend – klubové majstrovstvá sú v každom klube dvojdňovou záležitosťou, hlavne z dôvodu, aby ste ako hráč zahrali po dva dni výsledok, ktorý je buď konzistentný alebo aspoň vyrovnaný… T. j. jeden deň sa darí a druhý nie? Napríklad. V každom prípade, uhrať dobrý výsledok po dva dni je výzva. Je to spravodlivejšie, férovejšie a „športovejšie“.

Prihlasovanie na www.skga.sk

Majte pekné letné dni!

7.8.2018

Novinky AGC

Milí golfoví priatelia,

tak rýchlo nám prešli dva týždne, že už je tu opäť ďalší z newsletrov (jasné, že práve tie prázdninové utekajú najrýchlejšie)…

Ale hlavne, prečo to spomínam – máme vám čo povedať, napísať, takže nech sa páči: Niežeby bola úplná uhorková sezóna, ale turnajov je akosi naozaj pomenej, hlavne v tých horúčavách nám to aj celkom padne vhod :) Ale už za necelé dva týždne sa rozšupneme, pretože v sobotu 18. augusta 2018 nás čaká jeden zo štyroch turnajov zo série HCP Šurany, s podporou partnera Piritovská alej…

Tak ako aj pri realizácii je pre partnera dôležitá top spokojnosť klienta, je nám potešením, že tip-top prevedenie je samozrejmosťou aj pri organizovaní turnaja. Každý hráč obdrží štartovací balíček a počas turnaja vás čaká bohaté občerstvenie. Nebudú chýbať hostesky, takže určite bude o vás dobre postarané! A jasné, nemôžu chýbať ani skvelé ceny… Nech sa páči, presvedčte sa aspoň virtuálne, že spojenie Piritovská alej – sú „Domy pre vaše rodiny“. Srdečne vás pozývame – začíname welcome drinkom, turnaj štartuje o 9.30! Prihlasovanie na www.skga.sk, e-mailom, alebo na recepcii klubu. Tešíme sa na vás!

Čo vás čaká v nasledujúcom období:

 • Nedeľa 19. augusta 2018 bude patriť footgolfu – na ihrisku bude prebiehať finále letnej footgolfovej ligy. Ihrisko bude samozrejme k dispozícii, len poprosíme o trpezlivosť medzi 10:00 až 11:00, kedy budú footgolfisti štartovať. Preto je dobré naplánovať si tee time mimo tejto hodiny. Ďakujeme!
 • Sobota 25. augusta 2018 bude patriť už poslednému kolu TIGGER HCP Tour – zatiaľ len dávame do povedomia, ale určite už turnaj máte v kalendári – ešte sa určite pripomenieme!
 • 29. augusta 2018 je streda, ale máme sviatok, ideálny čas na ďalší turnaj – druhý zo série Šurany HCP Tour by Piritovská alej…
 • Blížia sa nám OTVORENÉ MAJSTROVSTVÁ KLUBU, ktoré už tradične mávame v prvé dva septembrové dni… Radi by sme, keby sa majstrovstiev zúčastnilo čo najviac klubových hráčov, nakoľko nie všetci máme ambície stať sa majstrami klubu, turnaj bude sprevádzať aj doplnková súťaž o malého majstra klubu – takto chceme dať priestor čo najväčšiemu počtu hráčov, aby mali možnosť zúčastniť sa vrcholnej klubovej súťaže.
 • Pripomíname JAMKOVKU – prosíme odohrať ďalšie kolo jamkovky do konca augusta… Víťazi minulých kôl a aj najočakávanejší adepti na tohtoročných víťazov stihli vypadnúť v jednotlivých kolách, takže UŽ URČITE budeme mať nového Majstra jamkovky medzi mužmi.

Pokračujeme v detských tréningoch, odteraz už každý piatok od 16:30, a v nedele od 10:00. A takisto aj „After work“ stredách.

Majte pekný týždeň!

24.7.2018

Aktuálne novinky

Milí golfoví priatelia,

máme za sebou ďalší golfový kemp, ktorý sme tentokrát spojili s Foodrevolution, takže podľa hesla v zdravom tele zdravý duch – a pridali sme k športovým aktivitám zdravú zeleninku… Náš program, a veselé foto si môžete pozrieť na FB.

Tento týždeň nás čaká „NIGHT GOLF“ – v piatok 27.07.2018 – vybavili sme špeciálny spln, a poučení z minulého roka, večeru si dáme ešte pred „turnajom“ – nakoľko v noci o jednej to nikomu nielenže neprospeje, ale nebodaj aj uškodí – a to by sme neradi… Takže – začneme welcome drinkom, večerou, rozdelením do dvojíc… cca o 19:30… a hrať začneme po zotmení Canon štartom o 21:30… Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii klubu. Tešíme sa na vás! Bude to FUNNY!

K spomínaným turnajom pod názvom ŠURANY HCP Tour powered by Piritovská alej, sme sa s organizátormi dohodli, že turnaje budú v nasledovných termínoch:

 • 18. august 2018
 • 29. august 2018
 • 22. september 2018
 • Finále 20. októbra 2018

Takže sa už teraz tešíme na prvý, prihlasovanie je otvorené na www.skga.sk, ale tiež sa môžete obrátiť na náš mail alebo recepciu klubu. Pridajte si ich do kalendára – síce nečakane, v strede sezóny, ale iste „neobanujete“.

Nasledujúce dni nás ešte čakajú:

 • After work – každú stredu so začiatkom o 16:00
 • Detský tréning v piatok 27.07 – o 16:30, v nedeľu 29.07 – o 10:00.
 • V piatok 3. augusta – tréning vynechávame (opäť táborový týždeň).

Od pondelka máme ďalšiu partiu detí na tábore, takže opäť bude rušnejšie ako zvyčajne :)

Majte pekný týždeň!

9.7.2018

Novinky na leto

Milí golfoví priatelia,

po prvom táborovom týždni sa hlásime s newslettrom… Leto je také „uhorkové obdobie“, aj keď pre nás určite nie, akurát tých turnajov je pomenej…

Na začiatok leta sa hodí pár informácií, ako a čo sa bude diať v klube počas nasledujúcich týždňov. Určite máte svoje naplánované dovolenky a výlety, preto by možno nebolo na škodu, keby ste vedeli aj náš „golfový program“ a prípadne si zapísali do letného golfového kalendára…

Stručný prehľad počas leta:

 • Sobota 14.07.2018 – 5. HCP Šurany by Piritovská alej – s novým partnerom sa uskutočnia 4 kolá Šurany HCP Tour, a my sme veľmi radi, že aj takto sa podarí ponúknuť vám viac – hodnotné ceny pre prvých troch víťazov… Žrebované score karty budú samozrejme tiež, takže je sa na čo tešiť, tomu verte! Prihlasovanie na www.skga.sk
 • V nedeľu 15.07.25018 – prebieha u nás 3. kolo letnej footgolfovej ligy, preto prosíme o strpenie, nakoľko flajty budú štartovať od 10:00 do cca 11:00. Golfisti, je dobré začať s hrou pred, alebo po tomto čase… Ďakujeme za pochopenie.
 • V týždni 16. – 20.07.2018 bude na ihrisku ozaj rušno – druhý termín tábora je plný detí – veľkých aj malých, ale určite sa zmestíme :) A vy, golfisti, keď si prídete zahrať, budete pre ne inšpiráciou, možno si vás „požičiame“ ako príklad a budeme vás nasledovať na pár jamkách… Takto sa nám to stalo aj pri dvojici na jamkovke, a veru, chlapci by vedeli rozprávať, čo je to hrať pod tlakom ďalších „pár“ očí…
 • Jedna z tých zaujímavých a obľúbených akcií roka – Nočný turnaj, alebo aj „night golf“ – v piatok 27.07.2018 so začiatkom o 19:00 – začíname welcome drinkom, večerou a rozdelením do dvojíc… Greeny osvetlené, svietiace lopty nachystané pre každého, výhodou je čelovka… Hrá sa s troma palicami, takže žiaden veľký turnaj, len funny zábava… Presne na túto noc vychádza spln, tak už len aby sme „vybavili“ počasie… Prihlasovanie otvorené na www.skga.sk alebo na recepcii klubu.
 • Sobota 04.08.2018 – ďalší z HCP turnajov Šurany by Piritovská alej… Prihlasovanie otvorené na www.skga.sk
 • Sobota 25.08.2018 – posledné kolo TIGGER HCP Tour – 3. kolo túry s hodnotnými a krásnymi cenami od partnerov túry TIGGER a Žitavské vinice. Prihlasovanie možné na www.skga.sk. Po minulých kolách iste viete, že je to jedna z túr, ktorú sme chceli vyprofilovať ako jednu z TOP, veríme, že sa nám to aj týmto kolom podarí…

Štandardný program ako AFTER Work turnaje každú stredu, a detské tréningy v piatky a nedele zostávajú nezmenené. Sledujte aj náš Facebook, všetky udalosti tam nájdete pohromade, a uvádzame tam vždy aj aktualizované detské tréningy.

Ešte informácia k aquariu – a k vyzbieraným príspevkom na mládež: za máj to bolo 286 € a v júni 233 €.

PS. … a už trénujete na Majstrovstvá klubu??? Najvyšší čas… prvý a druhý september je za dverami :) A aktualizovaný pavúk jamkovky je na našom webe…

Majte pekný týždeň, opäť sa ohlásime za dva týždne s newslettrom.

26.6.2018

Novinky na tento týždeň - zmena termínu nočného turnaja na sobotu večer 30.6.

Milí golfoví priatelia,

sobotňajšie ráno patrilo spomienke na Jána Peča II., naši chlapi golfisti si jeho pamiatku uctili minútou ticha pred ryder cupovým zápasom… Víkend sa teda niesol v znamení ryderového zápolenia, a po sobotňajšom vyrovnanom dni, sa v nedeľu odohrali single jamkovky… Fotky nájdete na našom FB profile. Taktiež máme odohraté takmer všetky prvé kolá jamkovky… Rozpis a postupy nájdete na našom webe.

Program na tento týždeň / víkend: V sobotu 30.06.2018 – 5. základné kolo US KIDS golf – so štartom o 10:00. Prihlasovanie na www.skga.sk Nočný turnaj prekladáme z pôvodne plánovaného piatku na sobotu večer  – 30.06.2018 (vzhľadom na nie veľmi priaznivú predpoveď počasia) – sledujte náš FB, resp. prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii klubu. Jasné, že nočný turnaj sa hrá v noci, takže pripraviť čelovky, dve palice a dobrú náladu. Jamky osvetlíme, svietiace loptičky a občerstvenie zabezpečíme. Nedeľa sa týka hlavne footgolfistov – pretože bude prebiehať druhé kolo letnej footgolfovej ligy. Vás golfistov poprosíme o strpenie, nakoľko od 10:00 do cca 11:00 budú štartovať footgolfové flajty, preto je dobré si naplánovať hru predtým alebo potom.

Klasická streda „AFTER WORK“ so štartom o 16:00, a aj detské tréningy – v piatok o 16:30 a v nedeľu o 10:00 sú k dispozícii.

Budúci týždeň nám začínajú detské golfové kempy (od 2. júla), ale ihrisko aj tréningové plochy sú samozrejme k dispozícii – akurát bude možno rušnejšie ako zvyčajne…

Majte pekný týždeň!

18.6.2018

Prekvapenie pre členov aj nečlenov. Iba v AGC.

Milí golfoví priatelia,

víkend nám ubehol veľmi rýchlo, a opäť turnajovo, nakoľko v sobotu sme mali už druhé kolo MERCEDES HCP Tour a v nedeľu footgolfovú ligu. Prestriedali sme aktivity a opäť raz sme boli radi, že na našom ihrisku to žije :) Fotky z turnaja nájdete na našom FB profile. Ešte by som rada spomenula, že počas celého piatku prebiehal na ihrisku teambuilding pre zamestnancov MOTOR CAR Nové Zámky – nášho partnera MERCEDES túry, a bolo nám potešením byť pri tom, že športom sa utužuje kolektív. Takže väčšina hrala footgolf, vyskúšali si golf aj lukostreľbu a zmerali si sily v patovacom turnaji. Ďakujeme!

Prejdime na tento týždeň, lebo veselo bude na ihrisku:

 • Poznáte RYDER cup, však áno. Keď ste ho aj nehrali, tak ho určite máte napozeraný.

Súboj tímov Levice vs. Šurany nás čaká cez víkend. Kapitáni pripravení, hráči nasadení. Počas dvoch dní sa bude hrať foursome, fourball, a single jamkovka. Je sa na čo tešiť, navyše, tím Levíc vraj bude stanovať na ihrisku, takže ak im chcete spríjemniť večer – len do toho :) Samozrejme vítame každého, kto chce povzbudiť a vychutnať si atmosféru tímovej hry. Ihrisko je samozrejme k dispozícii, budeme sa tešiť!

 • Máme malé prekvapenie pre riadnych členov klubu:

V spolupráci s Wellness & Relax Palárikovo – ako partnera klubu, sme pre každého z vás pripravili poukážky do bazénového sveta. Tešíme sa takejto podpore a sme vďační, zároveň veríme, že vám urobíme radosť a spríjemníme niektorý z vašich dní mimo golfu :)

 • Pre golfistov mimo nášho klubu, tzv. „cezpoľných“, sme takisto pripravili niečo viac ako fajn na nasledujúce mesiace:

Čo tým sledujeme? Chceme, aby sa aj golfisti nielen nášho klubu presvedčili o tom, že na naše ihrisko sa oplatí prísť, že je fajn zahrať si ho, a možno pre niekoho to bude aj challange. A potom, viete ako to je cez týždeň – aj my budeme radi, ak začiatkom týždňa trošku viac vyťažíme ihrisko, pretože tieto dni sú také „pracovné“…

Pár doplňujúcich informácií:

 • Podnikatelia, ak ste si posunuli daňové priznania, myslite na nás a nedajte prepadnúť 2%, pomôže to rozvoju klubu a vy si tým viete vyriešiť časť svojho členského príspevku na rok 2019.
 • Garden golf party sa v navrhovanom termíne neuskutoční, je obdobie dovoleniek, mnohí máte svoj program už dlho vopred stanovený, takže radšej akciu presúvame na neskorší termín – pravdepodobne ako rozlúčku s letom – niekedy začiatkom septembra. Určite včas dáme vedieť!
 • AFTER WORK streda so štartom o 16:00
 • Detské tréningy v piatok o 16:30 a v nedeľu o 10:00
 • Prvý letný týždeň začíname táborom – detským kempom, tento termín (02. – 06. júl 2018) ešte nemáme naplnený, takže ak ako rodičia rozmýšľate, kam s dieťaťom počas prázdnin – šup s ním na golfový tábor :)

Majte pekný týždeň!

12.6.2018

Letná FOOTGOLFOVÁ TOUR začína už túto nedeľu!

Milí golfoví priatelia,

opäť tu máme nový týždeň… slnečný, horúci, golfový… Cez víkend súťažili juniori, tento víkend čaká turnajová sobota vás :) V sobotu sme mali na ihrisku regionálne kolo TON – túry olympijských nádejí – fotky z akcie našich juniorov nájdete na našej FB stránke.

Čo sa bude diať v klube tento týždeň:

 • Štvrtok 14. júna 2018 – ďalšie kolo ŠURANY HCP Tour – so štartom o 15:00.
 • Sobota 16. júna 2018 – 2. kolo MERCEDES HCP Tour so štartom o 9:00. Nebude chýbať welcome drink (hneď ráno), aby ste si po po hre mali možnosť vyskúšať krásne autá. Tematické vecné ceny od hlavného partnera túry MERCEDES a produktového partnera MARSEN sú už nachystané!
 • V nedeľu sa bude konať na ihrisku 1. kolo letnej Footgolfovej Tour… Flajty štartujú od 9:30 cca do 10:30. Veríme, že vás golfistov to neobmedzí, pretože môžete hrať pred tým a hneď ako odštartuje posledný flajt. Inak, ak si trúfate – nie je to určené len registrovaným footgolfistom… a keďže sa hrá o prize Money – čo keď motyka vystrelí :)

Klasiky týždňa zostávajú nezmenené:

 • AFTER WORK v stredu 13.06.2018 so štartom o 16:00 – hra na 9 jamiek
 • Detský tréning v piatok o 16:30 a v nedeľu o 10:00

Majte krásny týždeň!

4.6.2018

Garden golf party na golfe v júni - zisťujeme predbežný záujem

Milí golfoví priatelia,

máme jún, teploty také ako v lete, takže sa aj môžeme cítiť ako na dovolenke… Keď sa zobudíte do slnečného rána a viete, že po kávičke vás čaká prechádzka po ihrisku – čo viac si priať :)

Cez víkend sme odohrali 2. kolo TIGGER HCP Tour, ale aj deti súťažili už na druhom AGC junior championship… Takže ako cez víkend? – turnajovo. Fotky, aj víťazov si môžete pozrieť na našom FB profile.

Čo máme pred sebou na jún – tzv. všehochuť, pretože okrem turnajov (dospeláckych aj detských), plánujeme zopakovať akciu z minulého roka (ak sa podarí, áno, budeme aj tancovať :) Ale pekne po poriadku:

 • Už tento piatok 3. ŠURANY HCP Tour. Keďže sme zvolili piatok – prvoplánovo, v piatok už chce mať každý ten svoj program – a golf do toho spadá, a tiež sme zvolili poobedný štart o 15:00, je dosť pravdepodobné, že by sme sa mohli trafiť do vyhovujúceho termínu a času… A čo sa cien týka, veď viete – máte sa na čo tešiť – máme dvoch nových partnerov túry. Pre celkových víťazov sú pripravené poukazy na večeru v zážitkovej reštaurácii FOU ZOO (Pan Asian restaurant) v Bratislave. Ďalšieho partnera pridáme snáď čoskoro.
 • V sobotu 9. júna 2018 so štartom o 10:00: regionálna TON túra olympijských nádejí.
 • Sobota 16. júna 2018 – 2. MERCEDES HCP Tour so štartom o 9:00. Po peknom a vydarenom prvom kole už viete do čoho idete :) Opäť nebudú chýbať autá na vyskúšanie, a samozrejme, aj ich môžete vyhrať – na víkend :)
 • Tradične v júni prebieha „RYDER CUP“ – Šurany vs. Levice. Chalani, ste pripravení? Takže víkend 23. – 24. jún je pre súťaživých hráčov dvoch tímov… minulý rok patrilo ihrisko Leviciam – ale len na tesnotku… Kto chce povzbudiť – budeme sa tešiť!!!

A teraz trošku na inú tému: Minulý rok sme pripravili – podľa nás – peknú a zaujímavú akciu, kde ste sa bavili dlho do noci v dobrej nálade a hlavne – pri dobrej muzike. Opäť plánujeme zopakovať letnú garden party na golfe, a veríme, že sa stretneme s mnohými, ktorí sa budete chcieť zabaviť v spoločnosti už hádam naozaj klubovej kapely „Dominika Titková and friends“. Klubovej preto, lebo už dva plesy máme odtancované a tiež aj napočúvané skladby v podobe Dominikinho saxofónu a jej skvelej kapely.

 • Popoludnie a večer s kapelou by sa niesol v podobnom duchu ako minulý rok – t. j. v poobedných hodinách turnaj na 9 jamiek – najlepšie Texas, aby sme sa príliš neunavili, a na večer skvelá muzika. Samozrejme skvelý raut k tomu, a navyše plánujeme barmana, ktorý vám špeciálne podľa chuti namieša drinky podľa vášho výberu!
 • Keďže je však akcia spojená so zabezpečením programu – kapely, ako aj náročnejším cateringom a sprievodnými aktivitami, a z tohto dôvodu aj nie malými nákladmi, bolo by vhodné, keby sme vedeli váš predbežný záujem, t. j. s akým počtom osôb by sme mohli rátať. V závislosti od toho vieme akciu zabezpečiť a zastrešiť.
 • Preto vás pekne poprosíme nahlásiť nám predbežný záujem (na info@airportgolf.sk alebo na t.č. 0905 744 694 ), ako aj počet osôb, s ktorými by sme mohli na tento večer rátať.

Budeme sa tešiť, ak nám to spoločne vyjde, myslím, že ohlasy z minulého roka sľubujú všeličo :)

Každotýždenný program zostáva zachovaný:

 • „After work stredy“ – so štartom o 16:00
 • Detské tréningy v piatok od 16:30 a v nedeľu od 10:00

Majte pekný týždeň!