Aktuality

11.7.2017

Novinky AGC

Milí pritelia,

ubehol nám prvý júlový týždeň, niekomu dovolenkový, nám táborový, ale hlavne úspešný, s veľkým množstvom zážitkov. Niekedy je obdobie, kedy máte behom dňa toľko podnetov, že máte pocit ako by bol už aj koniec týždňa. Veď to predsa nemôže byť za jeden deň… Verím, že aj deti to tak vnímali, pretože ohlasy boli skvelé, a niektorí sa vrátia aj na ďalšie turnusy. Máme za sebou aj tohtoročný „NIGHT GOLF“. Vždy sa ho snažíme naplánovať tak, aby bol spln mesiaca a čaro tejto noci tak bolo dokonalé. Tento krát to vyšlo na 100%, pretože nielenže bol spln, ale aj teplá letná noc, a hralo sa skutočne výborne. Birdies a páry padali jedna radosť. Nechýbala grilovačka, ohňostroj bol tohtoročným prekvapením a spestrením noci. Určite si to zopakujeme :) Čo nás čaká nasledujúci týždeň:

 • Štvrtok 13. júl 2017 už 11. AMIBUS powered by OAKLEY. Štartuje sa o 16:00 a prihlasovanie na www.skga.sk
 • Sobota 15.júl 2017 – druhý z turnajov TIGGER TOUR… Pre kategóriu 37–54 sme stanovili (zmenili), že sa bude hrať len 9 jamiek. Na prvom turnaji v tejto kategórii nebol prihlásený nikto, preto by sme boli radi, ak by to bolo atraktívnejšie a aj táto kategória sa zaplnila hráčmi. Ceny sú krásne (TIGGER, Žitavské vinice, Tvrdošovské zlato), a prečo si nespestriť letnú sobotu aj turnajom?

Majte pekný týždeň!

3.7.2017

Tento týždeň sme začali detským golfovým táborom

Milí priatelia,

začali sme prázdniny prvým golfovým táborom – skvelá účasť, skvelá partia detí, verím, že sa bude páčiť všetkým, ktorí si vybrali stráviť prázdninový čas športom a aktivitami v prírode.

Tento týždeň, v skratke, čo nás čaká:

AMIBUS powered by OAKLEY – už desiaty v poradí – ale preložili sme ho na sviatočný deň, a teda na stredu 05.07.2017 so štartom o 10:00. Prihlasovanie na www.skga.sk. Snáď sme neurobili chybu, ale zvolili sme deň voľna na miesto klasických štvrtkových poobedí…

NOČNÝ TURNAJ – už v túto sobotu – 08.07.2017 – hrá sa s lampášom, resp. čelovkou a svietiacou loptičkou, čaká vás uvítací drink a teplý grill raut a samozrejme kopec zábavy. Začíname o 19:00 rozdelením na dvojice a flajty a o 21:00 začíname cannon štart. Hrá sa 2×6 jamiek – nakoľko po minuloročnom kole a odohraní šiestich jamiek ste prichádzali do club housu so slovami: „to bolo málo!“.

V nedeľu – 09.07.2017 – 4. MARSEN HCP Tour – tí, ktorí nehrajú nočný turnaj, určite radi prídu na ďalší z „Marsenov“ so štartom o 9:00. Prihlasovanie na www.skga.sk.

Majte pekný týždeň!

26.6.2017

Novinky AGC

Milí priatelia,

máme za sebou jeden z tých milších a pestrejších víkendov na golfe. Iste viete, že sme plánovanú Garden Golf Party by Dominika Titková and friend's spojili aj s golfom – ako inak, že? Ale nebol to turnaj ako taký, ale funny Texas na 6 jamiek, kde hrali dvojice golfista – negolfista. Golfista hral s troma palicami a negolfista putoval. Takto sme chceli dať možnosť všetkým tým, ktorí by si chceli vyskúšať golf zahrať si reálne na ihrisku, zoznámiť sa s pravidlami, prejsť si jamky, zistiť, že golf je krásna hra. Navyše v spoločnosti priateľov, s výkladom. Verím, že každý golfista, ktorý mal svojho „negolfového“ parťáka to urobil rád, pretože kto to už len vysvetlí a ukáže lepšie ako kamarát, čo hrá z radosti… No nielen to, večer nás čakala nesmierne skvelá Dominika Titková a jej kapela, hudba v štýle salsy, čače, bailanda aj funky, a verte, roztočili sme to na zelenom parkete čo to dalo, hoci aj naboso. Miešané drinky najlepšie chutia pod hviezdnou oblohou, taká ozajstná garden party! Týmto ďakujeme skvelému pivovaru ERB, ako aj Emilovým sadom, že boli súčasťou večera, a samozrejme ďakujeme a tešíme sa z vašej spoločnosti! Nočnými akciami nekončíme :) V júli (08.07.2017) nás čaká prvý tohtoročný „Nočný turnaj“, kedy so svietiacimi loptičkami odohráme 6 jamiek (ak ich nájdeme). Viete, že je to fun, pôjdeme do toho v rovnakých podmienkach – každý vidí iba to, čo osvetlí čelovka a loptička svieti každému rovnako…

 • Tento týždeň aj AMIBUS powered by OAKLEY – vo štvrtok so štartom o 16:00. Minulý týždeň ste chceli hrať viacerí, tak dúfam, že ani tento týždeň tomu nebude inak.
 • cez víkend – sobota 01.07.2017 – 3. MARSEN HCP tour so štartom o 9:00

nedeľa 02.07.2017 – 1. kolo letnej Footgolfovej ligy – naša klubová prvotina – a netýka sa len footgolfistov, pripravili sme ju tak, aby aj „neprofesionálni“ footgolfisti (resp. ktokoľvek, kto si chce zakopať) mohli vyhrať nie hocijaké ceny, ale hneď PRIZE MONEY. Víťazi (prvé tri miesta) sa totiž losujú zo score kariet – bez ohľadu na výsledok :)

Ešte jedna prosba – resp. pripomenutie – prosím odohrajte si prvé zápasy jamkovky do nedele 2. júla, aby sme v lete mohli pokračovať ďalšími kolami. Ďakujem.

Majte pekný týždeň!

19.6.2017

Milí golfisti,

ďalší júnový týždeň je za nami, a vraj nás čakajú horúce letné týždne, tak to je dobrá správa :)

Už ôsmy turnaj AMIBUS powered by OAKLEY prebehol minulý štvrtok, takže niečo málo zo štatistiky: Zatiaľ si túto túru zahralo 50 hráčov, najviac odohraných turnajov jedným hráčom je zatiaľ 5, čo ešte nestačí na vyhodnotenie najlepších 7 výsledkov, ale stále nás čaká ďalších 12 turnajov. Priebežné hodnotenie si môžete stiahnuť na našom webe v sekcii Turnaje – HCP tour – pod Amibus powered by Oakley.Verím, že je to pre každého z vás motivujúce, pretože – veď viete čo je v hre :) Tento týždeň nie je turnaj, a nasledujúci 9. AMIBUS nás čaká opäť vo štvrtok 29. júna 2017 so štartom o 16:00. Prihlasovanie na www.skga.sk

Prvá regionálna TON prebehla na ihrisku v sobotu. Zúčastnilo sa jej 19 detí, z toho mnohí juniori z nášho klubu. Teší nás to o to viac, že viacerí z nich si prvý krát odchodili a odohrali ihrisko (9 jamiek), vyskúšali si turnajovú atmosféru, započítavali každú jednu ranu (neškrtalo sa), odpaliská neboli posunuté a deti do 12 rokov hrali z červených, no a teda počasie nemali vôbec ideálne. Fotky, ako aj výsledky si môžete pozrieť na našej FB stránke. Určite plánujeme aj ďalšie kolo. Gratulujeme každému, boli ste super!

Nezabudnite, tento týždeň v piatok 23. júna PARTY na ihrisku by Dominika Titková and friend´s. Poprosíme všetkých, ktorí majú záujem a chcú prísť, lístky sú v predaji. Radi by sme sa vyvarovali nečakaných príchodov v deň akcie, kedy je priestor aj catering nadimenzovaný na určitý počet ľudí (vopred nahlásených). Preto poprosíme všetky požiadavky na lístky a prípadnú účasť na funny texase (golfista + negolfista) smerovať na t.č. 0905 744 694. Ďakujeme za porozumenie. Už sa nevieme dočkať!

Cez víkend predsa len jeden turnaj – „AFTER ZK by Slovakiapharm“ – druhý v poradí v tomto roku. Pre väčšinu z vás je už dôverne známy, ale čo ste možno nepostrehli – na záver sa vám budú rátať 3 najlepšie výsledky (vrátane finálového kola). Zhrniem však trochu info, pre koho je turnaj určený: HCP 37–54, tí, čo ste ešte nestihli absolvovať nejaký turnaj, ale 18 jamiek sa vám zdá veľa (hrá sa len deviatka), a všetci vy, čo sa už neviete po ZK dočkať, kedy konečne vyrazíte na ihrisko a zažijete turnajovú atmosféru. Prihlasovanie možné na www.skga.sk

Nakoniec si pozrite aktualizovaného „pavúka“ jamkovky. Na odohratie jednotlivých zápasov máte ešte dva týždne (do 2. júla 2017), poprosíme vopred nahlasovať na recepcii, aby sme vám mohli pripraviť score karty na hru.

Ďakujeme a majte pekný týždeň!

18.6.2017

Regionálna TON 2017

9-jamkový turnaj pre deti do 14 rokov dopadol na výbornú a navyše bez búrky a dažďa. Vo vetre to síce nebolo jednoduché, ale každý statočne odchodil a odohral každú jamku. Niektorí dokonca vôbec po prvýkrát.

Výsledky

 • Kat. Midi Boys (13–14r.): 1 .miesto: David Peczár, 2. miesto: Daniel Hruška, 3. miesto: Daniel Mitrovič.
 • Kat. Mini Boys (do 12r.): 1.miesto: Jakub Pollák, 2.miesto: Adam Labanc, 3. miesto: Tomáš Ravas.
 • Kat. Mini girls (do 12r.): 1.miesto: Eliška Jančovičová, 2. miesto: Mia Pohanková, 3.miesto: Lucia Széplakyová.

Zvlášť chcem poďakovať našim juniorom z klubu, je ich čoraz viac, čo nás veľmi teší: Peter Farkaš jr., Igor Kolárik, Marian Kollár, Tomáš Krištof, Rebeka Očadlíková, David Peczár, Mia Pohanková, Michal Slobodník, Lucia Széplakyová, Patrik Šulák. Ďakujeme! Chalani, baby, ste super! Hrajte golf :-) a čo sa mi páčilo najviac z tohto turnaja – deti sú úžasné – žiadne nervy, žiaden stres, len čistá radosť z hry :-)

Fotky z turnaja si môžete pozrieť na našej FB stránke.

12.6.2017

Aktuálne novinky

Milí priatelia,

máme za sebou skvelý Ryder cup-ový víkend. Dva dni na golfe, skvelá športová atmosféra a pekná hra… Levice posilnili tím, pripravili sa na Šurany naozaj zodpovedne, dámy si tento rok v tímoch nezahrali, ale nakoniec to nebola čisto len mužská záležitosť. V sobotu ešte Levice viedli 5.5 vs 2.5, takže Šurany museli na víťazstvo získať 6 bodov v jednotlivých hrách počas nedeľňajšieho kola. Nuž a teda po dvoch rokoch so skóre 8.5 vs 7.5 (Levice vs. Šurany) LEVICE zvíťazili! Čakali sme však do poslednej chvíle, pretože ako to už býva zvykom (zatiaľ to tak bolo každý rok) pri poslednej dohrávajúcej dvojici sa rozhodovalo :) Napínavé! Fotky z akcie si môžete pozrieť na našej FB stránke.

Čo nás čaká tento týždeň:

 • Štvrtok – 15.06.2017 – 8. AMIBUS powered by Oakley
 • Sobota – 17.06.2017 – regionálne TON – túra olympijských nádejí 2017: pre juniorov do 14 rokov, rozdelená do štyroch kategórií. Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii 0918 555 550.
 • Sobota – 17.06.2017 – 3. Žitavské vinice HCP tour. Tretí turnaj celosezónnej túry s vyhodnotením prvých troch miest. Prihlasovanie na serveri SKGA.
 • Nedeľa – 18.06.2017 – Futbalshop Cup – 4. Kolo Slovenskej footgolfovej tour 2017. V čase od 9:30 do cca 12:00 bude pohyb na ihrisku obmedzený, nakoľko tu prebieha Slovenská footgolfová liga. Prosíme preto o porozumenie. Všetky tréningové plochy sú však k dispozícii. Ďakujeme.

Od plesu najočakávanejšia spoločenská udalosť: GARDEN GOLF PARTY by Dominika Titková and friends. Pozývame vás na spoločenskú akciu, vôbec prvú takéhoto formátu u nás na ihrisku. Budeme veľmi radi, ak sa pridáte a užijete si v dobrej spoločnosti krásny letný večer. Pozvánku nájdete na úvodnej obrazovke nášho webu.

6.6.2017

Novinky na tento týždeň

Milí golfisti,

opäť nám ubehol týždeň a s ním aj mesiac máj. Počasie nám prialo, a tak máme za sebou krásne turnaje, skvelé akcie, príjemné víkendy.

Jún sme začali AMIBUS turnajom, už šiestym v poradí, a teší nás, že sa postupne zbierate a hráte. Asi sme to aj s tým štartom vymysleli dobre, že sme ho posunuli na 16:00. Ďalší z Amibus turnajov nás čaká už tento štvrtok – 8.6. 2017, prihlasovanie na www.skga.sk

Medzinárodný deň detí už tradične organizujeme aj v našom klube, nebolo tomu inak ani v túto prvú júnovú sobotu, kedy sa malí aj veľkí zapojili do patovacieho turnaja. Obišli si 5 jamiek, spočítali najlepšie skóre a vyhodnotili prvé tri miesta. Diplom za účasť, sladkú a zdravú odmenu však u nás dostal každý!

Veríme, že obľúbeným turnajom tejto sezóny sa stane aj TIGGER HCP tour. Prvý sme odohrali v nedeľu, a padali skutočne krásne výsledky, nebola núdza o birdies, a myslím, že spoločnosť TIGGER a partneri túry vás potešili perfektnými cenami. V tejto túre sa rátajú dva najlepšie výsledky a výsledok z finálového kola, a verte nám, je sa na čo tešiť. Fotky z turnaja nájdete na našej FB stránke.

Cez víkend 10. – 11. jún 2017 sa koná naša srdcová záležitosť sezóny RYDER CUP Levice vs. Šurany. Čo myslíte, ktorý tím to dá tento rok? Prepáčte mi tú zaujatosť, ale žeby Šuranyyyy? :) (Keď dostaneme na frak, prijímam sťažnosti na tomto maili…) Poďte podporiť svoj tím, každoročne panuje v clubhouse aj na ihrisku skvelá nálada a je to skutočne ukážková akcia klubového života. Takto sa nám to páči, a verím, že aj vám!

Pár informácií iba tak bodovo:

Rozdelenie do pavúka jamkovky si môžete pozrieť na tomto odkaze. Ten, kto nemá pri sebe hráča, má „voľnú kartu“ a postupuje automaticky. Ďalšie kolo by sme poprosili odohrať v priebehu júna – je na vás, ako sa so spoluhráčom dohodnete a ktorý deň si odohráte toto kolo. Prosíme len o nahlásenie na recepcii. Za máj sa na podporu juniorov vyzbieralo 365 € (1-eurové fee platené do akvária) Women´s golf day / zajtra od 16:00 – všetky dámy hrajú a skúšajú golf zdarma! Nový textil a doplnky v clubhouse s 20%-nou zľavou. 17.jún 2017 – Regionálna TON (túra olympijských nádejí) – pre deti do 14 rokov rozdelená do 4 kategórií. V každej kategórii budú vyhodnotené prvé tri miesta. Prihlasovanie možné na www.skga.sk

Pekný týždeň želáme!

2.6.2017

Oslávte s nami MDD!

Milí golfisti,

už zajtra na vaše deti a ich kamarátov čaká pekné dopoludnie v rámci MDD, nenechajte si ho ujsť. Po hre zaslúžená odmena – grilovačka a zdravá dobrota. V nedeľu prvý z turnajov TIGGER – hrá sa v dvoch kategóriách, a v každej budú vyhodnotené prvé tri miesta. Vyššie HCP zatiaľ ani nemáme prihlásené, nebojte sa toho, veď kde inde ako na turnaji zistíte, že ste súťaživé typy… Tešíme sa na vás! Pekný víkend prajeme!

30.5.2017

Aktuálne novinky

Milí golfisti,

ako obvykle každý týždeň, teším sa, že opäť môžem niečo nové napísať a potešiť vás, nás a vôbec všetkých, čo nám fandia, aj keď k nám nechodia tak často, ale sledujú nás a náš klubový život…

Začneme milou správou: minulý týždeň náš klub navštívil Maestro Milan Lasica, a nie, nesedeli sme len na kávičke, aj si zahral :) Potešila nás odozva, že aj s priateľom boli milo prekvapení kvalitou a náročnosťou ihriska, máme byť na čo pyšní… Narástli sme o päť centimetrov! Ďakujeme!

Vo štvrtok sa hral AMIBUS – konečne sme rozdali (vylosovali) ceny od všetkých partnerov :) To znamená, že vás prišlo viac ako zvyčajne. Pozor!!! Aj tento štvrtok, v poradí už šiesty AMIBUS powered by OAKLEY, ale štart sme upravili, a ide sa od 16:00!

Spomeniem ešte kvalifikáciu jamkovky – ak ste si ju neodohrali v nedeľu s nami, môžete ešte do piatku 2. júna 2017, stačí, ak budete dvaja vo flajte. Dámy hrajú len deviatku! Pokiaľ nemáte „sparinga“, pokojne nám zavolajte, dáme kontakt, kto ešte nehral, a rád by, a tiež možno k sebe hľadá niekoho do flajtu. Cez víkend pripravíme pavúka – dvojice, ktoré si to medzi sebou odohrajú v priebehu júna (kedykoľvek) – takže času dosť, netreba sa obávať, že by ste to nestihli!

Tento víkend len jeden turnaj – TIGGER TOUR – podľa ohlasov sme ho zo soboty preložili na NEDEĽU 4. júna 2017 (mnohí z vás sú v sobotu na iných turnajoch, a bola by škoda, keby ste sa nevedeli zúčastniť). Nedeľa je deň oddychu, po turnaji vás čaká dobrý obed, takže dámy – nemusíte variť :) Hrá sa na rany s vyrovnaním (4–36 HCP), ale aj na stb. netto (37–54), a budú vyhodnotené v každej kategórii prvé tri miesta. Určite to stojí za to, pozrite, aké krásne ceny má pre vás spoločnosť TIGGER. Navyše túra je podporená partnermi Žitavské vinice a Tvrdošovské zlato. Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii 0918 555 550.

Prvý jún patrí deťom, u nás tomu tak bude v sobotu, pretože sme pre malých aj veľkých pripravili v rámci Medzinárodného dňa detí detskú golfovú akadémiu. Budú si môcť vyskúšať hru na tréningových plochách, zahráme sa s nimi a zasúťažíme na puttingu a na obed im pripravíme malú grilovačku. Samozrejme jazda autíčkom a sladká odmena ich neminie :) Začíname o 9:30!

Pripravujeme pre vás nové score karty, iba pár vecí sa zmení, ale najmä nás zaujíma, či sa vám páči „cover foto“. Nám áno, je stále aktuálna, ale ak by ste mali svoj návrh – sem s ním. A ak by ste sa chceli pridať medzi partnerov klubu alebo partnerov jamky, budeme radi, a vieme vás zaradiť medzi ostatných našich partnerov na score karte. Do konca tohto týždňa by sme to radi uzavreli a dali na tlač, ďakujeme za spoluprácu!

Pár rýchlo-info k nadchádzajúcim júnovým dňom:

Utorok 6.6.2017 – od 16:00 Women´s golf day – dámy hrajú zdarma! Víkend 10. – 11. 6.2017 – Ryder cup Šurany vs. Levice Sobota 17. 6. 2017 – Regionálna TON túra 2017 Piatok 23. 6.2017 – GARDEN GOLF PARTY s Dominikou Titkovou and friend´s – v krátkom čase pošlem bližšie informácie. Ak však máte záujem – niektorí z vás kapelu poznáte z prvého golfového plesu, a ešte ste nepotvrdili, poprosím o spätné info, aby sme predbežne vedeli pracovať s počtom osôb. Sobota 24. 6.2017 – ďalší z turnajov „After ZK“

AMIBUS HCP turnaje už budú s upraveným štartom o 16:00 vo štvrtky.

Majte pekný týždeň!

25.5.2017

Kvalifikácia jamkovky - možnosť odohrať aj 9 jamiek

Milí golfisti, rozhodli sme sa, že nadchádzajúci turnaj – Kvalifikáciu jamkovky vám trošku uľahčíme, najmä dámam. Keďže vieme, že odohrať 18 jamiek je časovo aj fyzicky náročné pre mnohé z nás, tak nielen kvalifikáciu, ale aj jednotlivé kolá vám stačí odohrať 9 jamiek. Pre pánov zostávajú podmienky nezmenené, ale tiež majú možnosť zahrať si o „Malého majstra jamkovky“, keď sa rozhodnú, že budú hrať len 9 jamiek. Víťazi vo finálových kolách budú odmenení hodnotnými vecnými cenami od našich partnerov.