Aktuality

30.5.2018

2. TIGGER HCP TOUR a Callaway fitting day túto sobotu

Milí golfoví priatelia,

cez víkend sme si opäť raz „zaslúžili“ slnečné počasie, takže hráči 1. MERCEDES HCP Tour si odohrali kolo, aj vyskúšali pekné autá zn. Mercedes počas krásneho popoludnia. Fotky z akcie, ako aj víťazov nájdete na našej FB stránke i na webe.

Keďže sa blíži jún, máme pre vás malý prehľad, čo nás čaká najbližšie dva týždne v novom mesiaci: 2. TIGGER HCP Tour – sobota 2. jún 2018 – so štartom o 9:00 – druhé kolo skvelej túry s krásnymi cenami (a nielen pre dámy), ale aj pre každého hráča máme pripravené hodnotné poukážky od hlavného partnera TIGGER. A ako produktový partner túry sú vám už dobre známe Žitavské vinice. Srdečne vás pozývame! Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii klubu.

V priebehu soboty sme pre vás pripravili aj Callaway fitting day. V čase od 10:00 do cca 16:00 sa vám budú venovať odborníci z Callaway… Chcete nafitovať nové palice? Potrebujete poradiť? Radi by ste vymenili starú za novú :) ?Príďte, vyskúšajte, možno sa vám niečo zapáči. Ak máte palicu, ktorú chcete vymeniť – prineste si svoju pôvodnú. Ak sa chcete objednať na konkrétnu hodinu – nech sa páči – volajte na recepciu klubu 0918 555 550. Celá akcia je pre vás a zdarma.

2. AGC junior championship – nedeľa 3. jún 2018 – so štartom o 10:00. Náš druhý tohtoročný turnaj juniorov, kde samozrejme nebude chýbať ani prekvapenie k MDD. Hrať môžu všetky deti – pripravíme opäť skrátené odpaliská, ale aj kategóriu detí, ktoré si už trúfajú hrať z riadnych odpalísk a tým pádom hrať na úpravu HCP. O všetkom budeme včas informovať. O týždeň na to, nás čaká regionálna TON (sobota 9. jún 2018) na našom ihrisku, takže dobrá predpríprava a zároveň „tréningové“ kolo.

Krátke oznamy: Ako každú stredu, aj túto si môžete zahrať AFTER WORK turnaj na 9 jamiek so štartom o 16:00. Detský tréning v piatok o 16:30, nedeľňajší bude z dôvodu turnaja AGC junior championship zrušený. Pavúk jamkovky je k dispozícii na webe, aj na recepcii klubu – prosíme o odohratie prvých a druhých kôl do konca júna. Hru prosíme zahlasovať na recepcii klubu! Od piatka 1. júna 2018 k nám nastupuje nová a milá kolegyňa na recepciu – Katarína. Prosíme preto o trpezlivosť pri vybavovaní, hoci je veľmi šikovná a ústretová, musí sa zoznámiť s pre ňu novými tvárami. Mirka neopúšťa naše rady úplne, budete sa s ňou stretávať na väčších akciách. Majte pekný týždeň!

22.5.2018

1. Mercedes HCP tour už túto sobotu!

Milí golfoví priatelia,

víkendový turnaj sa nám úspešne podaril a v spolupráci s mestom Nové Zámky sme opäť jedným krásnym podujatím mali na ihrisku full house. Navyše, deň otvorených dverí na golfe v tú istú sobotu bolo viac ako len „záležitosť pre golfistov“. Návštevnosť bola prepletená s hosťami – negolfistami na turnaji, ale mali sme sa čo obracať… Touto cestou by sme sa ešte raz radi poďakovali mestu Nové Zámky a p. primátorovi Otokarovi Kleinovi, ako aj produktovým partnerom, ktorí boli súčasťou akcie: Žitavské vinice, MARSEN a Tvrdošovské zlato.

Na poslednú májovú sobotu sme si pre vás pripravili „fungl“ nový turnaj: Sobota 26. máj 2018 – so štartom o 9:00 1. MERCEDES HCP Tour Vecné ceny od hlavného partnera túry MERCEDES, ako aj od produktového partnera MARSEN sú pripravené pre víťazov, ale tiež bude jeden zo zúčastnených vylosovaný zo score kariet, kto sa bude tešiť z auta na víkend. Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii klubu.

Klasický týždenný program zostáva zachovaný:

 • AFTER WORK streda so štartom o 16:00
 • Detský tréning v piatok o 16:30
 • Detský tréning v nedeľu o 10:00
 • Tréner Aleš je k dispozícii hráčom už od štvrtka 24.05.2018

Dávame do pozornosti program už na ďalší víkend, kedy sme pre vás pripravili:

 • CALLAWAY FITTING DAY – sobota 02. Jún 2018
 • V tento deň je zároveň aj druhé kolo TIGGER HCP Tour – kde vás srdečne pozývame!

Majte pekný týždeň!

18.5.2018

Deň otvorených dverí na golfe - už zajtra!

Nezabudnite, že zajtrajší deň je „dňom otvorených dverí“ – príďte si vyskúšať golf zdarma, navyše, ak ste golfista a prinesiete so sebou priateľa, máte šancu na výhru (bližšie info a pravidlá súťaže na www.skga.sk ). Peknú hru všetkým!

14.5.2018

3. ročník turnaja O putovný pohár primátora mesta Nové Zámky už túto sobotu

Milí golfoví priatelia,

máme za sebou (po dvoch týždňoch) kvalifikáciu jamkovky, takže sme hneď aj pripravili pavúka, aby ste vedeli s kým hrať, dohodnúť sa a zladiť si čas so spoluhráčom. Nech sa páči – na našej stránke v sekcii Majstrovské turnaje. Okrem toho bolo odohraté druhé kolo ŠURANY HCP Tour – a s radosťou, aj s takou hrdosťou môžeme oznámiť, že sa k túre pridal ako hlavný partner MOLDA s.r.o. Ďakujeme veľmi pekne za podporu! Koncept aj predpokladané hracie dni – štvrtky a voľné soboty, zostávajú nezmenené, iba to trošku „vyšperkujeme“ :)

Počas týždňa nás čaká obvyklý program (okrem nie veľmi dobrej predpovede počasia) – nižšie uvedené sú víkendové akcie:

 • AFTER WORK streda o 16:00
 • Detský tréning v piatok o 16:30
 • Detský tréning v nedeľu o 10:00

Keďže sa kalendár tréningových hodín Alešovi napĺňa závratnou rýchlosťou (čo nás mimoriadne teší), bude k nám chodiť už od štvrtka. Takže tento týždeň sa na vás teší Aleš presne od štvrtka.

V sobotu sa určite uvidíme na 3. ročníku O putovný pohár primátora mesta Nové Zámky. Turnaj vyzerá byť naplnený, ale ak máte záujem hrať, skúste nám napísať, ak sa miesto uvoľní, vieme vás pripísať na zoznam (resp. „čakačku“).

Nezabudnite, že v sobotu je taktiež „DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ NA GOLFE“ – pozývame všetkých priateľov, kolegov, rodinu, každého, kto si chce zadarmo vyskúšať golf! A vy golfisti, pokiaľ privediete negolfistu a ten sa stane členom klubu do 31.augusta 2018 – súťažíte o All inclusive golfový pobyt v Turecku, aj s feečkami a letenkou :) To je „win win“ pre obe strany, no nie?

Plus dávame do pozornosti už blížiaci sa 1. MERCEDES HCP Tour, ktorého prvé kolo sa bude hrať v sobotu 26.05.2018. Túra pozostáva z troch kôl a záverečného finálového kola. Víťazi sa môžu tešiť na ceny od hlavného partnera MERCEDES (nie, auto to nebude :), ako aj od produktového partnera MARSEN. Nech sa páči pozvánka, ste srdečne vítaní!

Ešte posledná výzva pre cestovateľov – golfistov (aj negolfistov), cez leto je stále možnosť prihlásiť sa do Škótska, radi by sme uzavreli počty a prípadné neobsadené miesta (najmä čo sa ubytovania priamo na ihrisku týka) – posunuli ďalej. Ďakujeme! Majte pekný týždeň!

7.5.2018

Kvalifikáciu jamkovky si môžete odohrať do 11. mája 2018

Milí golfoví priatelia,

turnajový máj sa nám začal takmer v letnom počasí a kalendár je na prasknutie, tak len nech nám to vydrží… Cez víkend sme mali peknú akciu ROTARY klubu Nové Zámky, a tiež regionálnu TON-ku. Fotky si môžete pozrieť na našom FB profile.

Nasledujúce dva týždne sme vám pripravili:

 • Už zajtra 08.05.2018  – kvalifikácia „Jamkovky“. Hrá sa na rany brutto a podľa výsledku vám bude pridelený partner do pavúka, s ktorým si odohráte ďalšie kolo… Jednotlivé kolá sa odohrávajú už s prihliadnutím na HCP, takže ste vyrovnaní partneri, a každá jamkovka je aj o „stratégii“ – len si to dobre naplánovať :) Prihlasovanie je možné na www.skga.sk. Tí z vás, ktorí nemáte čas zajtra, nie ste doma, alebo z iných dôvodov, a predsa by ste si jamkovku radi odohrali, môžete tak urobiť do piatku 11.05.2018 min. vo dvojici po nahlásení na recepcii klubu.
 • V sobotu 12.05.2018 – keďže sme mali „voľný víkend“ – t. j. bez turnaja, tak aj ten HCP-čkový sme zo štvrtka preložili na sobotu… Predsa len, väčšia pravdepodobnosť, že viacerí z vás si nájdu čas, a tak či tak si prídu zatrénovať… Takže v sobotu – 2. ŠURANY HCP Tour – opäť budeme losovať zo zúčastnených score kariet pekné ceny, ktoré určite využijete.
 • Sobota 19.05.2018 – 3. ročník turnaja o putovný pohár primátora mesta Nové Zámky. Už po tretíkrát sa tešíme podpore mesta vo forme organizácie turnaja, dobrej spoločnosti a skutočne výnimočnej udalosti. Nech sa páči, pozvánka:

A ešte krátka správa pre členov klubu – tak ako sme minulý rok ohlasovali, koľko sa vyzbieralo na 1EUR fee do aquaria ako podpora juniorov:

 • Za marec – 100EUR
 • Za apríl – 362 EUR

Aj podľa týchto čísiel viete, koľkokrát ste si boli zahrať na ihrisku :) Pre nás je to samozrejme veľká pomoc, pretože deti trénujú ostošesť, a tým najlepším klub hradí štartovné v plnej výške.

Majte pekný zajtrajší sviatočný deň, ako aj celý týždeň!

1.5.2018

Máj v znamení turnajov a spoločensko-športových akcií!

Milí golfoví priatelia,

víkend nám ubehol turnajovo, a nielen pre dospelých, ale aj pre našich juniorov… Sobota bola v znamení prvého TIGGER HCP Tour – popis aj fotky nájdete na našej FB stránke. Takisto ako aj nedeľný prvý tohtoročný Junior Championship… Radosť z golfu je to, čo nás teší – nech sú to hráči, juniori, či rodičia!

A teraz trošku k tomu, čo nás čaká, čo pripravujeme – máme pred sebou máj, ktorý je turnajový, plný tréningov, a tiež aj spoločensko-športových akcií…

 • 1. ŠURANY HCP Tour – už dnes 01.05.2018 od 9:30 – celú túru hráte „rany netto“, najlepších 7 výsledkov sa vám ráta (15 kôl celej túry) a hráte o zážitok v kolíske golfu! Navyše, každý turnaj budú vylosovaní hráči, ktorí získajú ceny od našich partnerov. Partneri túry: mesto Šurany, spoločnosť TIGGER – exkluzívne kabelky, Tvrdošovské zlato, pivovar ERB, GOLF centrum, Balaton Golf, Wellness centrum Palárikovo, Wellness centrum Podhájska, Aquapark Aquamarin Senec. Ďakujeme za podporu, ocenení sa určite potešia skvelým darčekom!
 • AFTER WORK každú stredu o 16:00
 • Detský tréning v piatok 04.05.2018 o 16:30
 • Sobota 05.05.2018  – ROTARY GOLF cup – už 3. ročník golfového a footgolfového turnaja „O pohár prezidenta Rotary klubu Nové Zámky“. Rodinná akcia s výborným zázemím a skvelou spoločnosťou, ako inak na golfe… Všetci ste vítaní, tí, čo hráte, aj tí, ktorí si to chcete vyskúšať, alebo zahrať footgolf či zastrieľať z luku… Budeme sa tešiť na každého! Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na l.m.keve@gmail.com.
 • Regionálna TON (Túra olympijských nádejí) – v nedeľu 06.05.2018 – pre deti do 14 rokov. Pre deti do 10 rokov je zavedená nová kategória „Malé svište“, ktorá umožňuje hráčom hrať zo skrátených odpalísk bez úpravy HCP. Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na info@airportgolf.sk
 • „Kvalifikácia jamkovky“ – turnaj sme naplánovali na voľný deň 08.05.2018, ak však nemôžete v tento deň prísť, odohrať si to viete ktorýkoľvek deň – odo dnes až do 11.05.2018, minimálne však vo dvojiciach po nahlásení hry na recepcii klubu. Kvalifikácia sa hrá sa na rany brutto, samotná jamkovka potom po nasadení do „pavúka“ sa hrá s polovičným vyrovnaním HCP – toto sme zaviedli už minulý rok vzhľadom na hráčov s vyšším HCP, napr. aby si jamkovku zahrali viacerí, aby sa nebáli pridať aj ostatné / ostatní, ktorí si ešte možno netrúfajú hrať s tými najlepšími, snažíme sa z toho trošku urobiť vyrovnaný a spravodlivý súboj :) A aj ženy si zahrajú na 18 jamiek – 9 jamiek končí veľmi rýchlo :). Postupuje 32 najlepších mužov a 16 najlepších žien.
 • V predstihu dávame vedieť, že dňa 19.05.2018 sa uskutoční Národný deň golfu – aj u nás na ihrisku máte možnosť zdarma navštíviť tréningové plochy, požičať si výstroj a vyskúšať si túto krásnu hru… Nám sa toto podujatie síce prekrýva s turnajom „O pohár primátora mesta Nové Zámky“, ale to nič nemení na veci, že sa do NDG zapojíme, možno len s obmedzením v poobedných hodinách (včas budeme informovať). Pokiaľ ide o vás, členov, aj vy sa aktívne viete NDG zúčastniť, ba dokonca podporiť golf ako taký – citujem p. Balgu z SKGA, pretože na tento rok vyhlasujú súťaž pre všetkých členov SKGA: „…do súťaže sa môže zapojiť člen SKGA, ktorý dosiahol vek 18 rokov a osobne prinesie so sebou na NDG nového záujemcu o golf, ktorý sa potom v termíne do 31.8.2018 stane registrovaným členom SKGA na základe vydaného osvedčenia o udelení HCP 54 alebo zelenej karty… Touto súťažou chceme motivovať golfistov, aby sa osobne zapojili do propagácie NDG a zasadili sa o získanie nových hráčov golfu… Atraktívnou výhrou v súťaži je golfový zájazd pre dve osoby do Turecka, all inclusive, vrátane fee a leteniek, v spolupráci s našim partnerom Gabriel Tour.“ Skvelé, čo poviete? Nezabudnite teda na sobotu 19.05.2018!

Majte pekný týždeň!

25.4.2018

TIGGER HCP Tour už túto sobotu a 1. Šurany HCP Tour preložený na 1. mája

Milí golfoví priatelia,

nezabudnite na 1. TIGGER HCP Tour, ktorý je už túto sobotu so štartom o 9:00. Natrénovali ste v zime švih?? Kto zahrá najlepší výsledok a kto bude longest a nearest? Žitavské vína sú skvelé, a hlavná cena je prekrásna – však dámy?

Jedna malá zmena: vo štvrtok má byť zlé počasie, a v utorok budúci týždeň je sviatok (navyše dobrá predpoveď), tak to využijeme na turnajový deň… Takže sme prehodili 1. ŠURANY HCP Tour na utorok 1.mája 2018 so štartom o 9:30 – plánujeme vám pripraviť pekné dopoludnie na greenoch.

Na oba turnaje sa prihlasujte na www.skga.sk , alebo na www.teetime.cz alebo na recepcii klubu 0918 555 550.

Tešíme sa na vás!

23.4.2018

1. Šurany HCP Tour už tento štvrtok!

Milí golfoví priatelia,

opäť jeden krásny víkend za nami a keď nám to s počasím takto pekne vydrží, máme sa na čo tešiť…

Čo vás u nás čaká tento týždeň:

 • streda 25. 04.2018 – AFTER WORK na 9 jamiek so štartom o 16:30.
 • štvrtok 26.04.2018 – 1. ŠURANY HCP Tour – so štartom o 14:00. Prvé kolo celosezónnej túry, kde počas celej túry hráte „na rany netto“ (zahraté skóre – rany brutto mínus váš hrací HCP), vašich 7 najlepších výsledkov sa počíta, a tak môžete byť jedným z víťazov, pretože sa môžete rovnať aj so skutočne dobrými hráčmi. Máme pre vás pripravené rôzne ceny od partnerov túry, ktoré budú vylosované pri vyhodnotení turnaja zo všetkých score kariet zúčastnených hráčov. Na celkového víťaza čaká exkluzívny zážitok v roku 2019 – prezradíme, že to bude prekvapenie v kolíske golfu! Tešíte sa?
 • Piatok detský tréning od 16:30… Keďže v nedeľu plánujeme prvý Junior championship, vezmeme deti v rámci tréningu aj na ihrisko, aby sme si prešli aspoň pár jamiek!
 • SOBOTA 28.04.2018 – 1. TIGGER HCP Tour so štartom o 9:00. Propozície v skratke – a čítajte pozorne, pretože pre každého sú zaujímavé…
 • Každý z troch turnajov sa hrá sa na stbf netto (tento je prvý v poradí), nebudú chýbať ani doplnkové súťaže „Longest drive“ a „Nearest to pin“… Do finále postupujú všetci hráči, ktorí majú odohraté aspoň dva turnaje – a dva najlepšie výsledky plus výsledok z finálového kola vygeneruje troch najlepších v celej túre. Avšak aj pre tých, ktorí nezahrajú svoje optimálne výsledky, je pripravená skvelá motivácia – pre troch hráčov, ktorí odohrajú aspoň dve kolá a zúčastnia sa aj finálového kola, sú pripravené tiež exkluzívne ceny od hlavného partnera túry, a tieto budú vylosované. Hlavným partnerom je spol. TIGGER – exkluzívne kabelky (ako názov napovedá, máte sa na čo tešiť), a produktovým partnerom sú Žitavské vinice.
 • Nedeľa 29.04.2018 – 1. Junior championship so štartom o 10:00. Turnaj je určený pre deti a juniorov, hrá sa zo skrátených odpalísk, nemusia byť v klube, a nemusia mať HCP :) Hráme 9 jamiek! (klasický detský tréning o 10:00 nebude)
 • Už je známy aj kalendár turnajov regionálnej TON: http://skga.sk/…ej-ton-2018/ Nájdete tam aj naše ihrisko, ale aj iné 9 jamkové ihriská na Slovensku.

Dovolíme si ešte dať do pozornosti akciu plánovanú na prvú májovú sobotu 05.05.2018 – ROTARY GOLF CUP 2018. Už tretí ročník golfového aj footgolfového turnaja, ktorý je nielen pre hráčov, ale aj nehráčov, rodiny, juniorov… Zapojiť sa môže naozaj každý, ide len o to vybrať si :) Srdečne vás pozývame!

Prihlasovanie na všetky turnaje cez www.skga.sk alebo na www.teetime.cz alebo na recepcii klubu +421 918 555 550

Majte pekný týždeň!

18.4.2018

Novinky AGC

Milí golfoví priatelia,

víkend ubehol v znamení krásneho jarného počasia, navyše na golfe… takže skvele… Postupne si aj zvykáte na prítomnosť trénera, čo je aj pre nás dobrá správa, pretože sme práve vám chceli dať príležitosť necestovať za trénerom, ale mať ho k dispozícii počas víkendu, čo je najlepšia príležitosť na hodiny… takže neváhajte, rezervujte si hodinu s PRO na našej recepcii.

Čo pripravujeme tento týždeň: ako obvykle AFTER WORK turnajová streda so štartom o 16:00 v piatok detský tréning od 16:30 a v nedeľu od 10:00

V priebehu nedele prosíme o pochopenie, nakoľko jamky budú uzavreté z dôvodu konania Slovenskej footgolfovej ligy, a to v čase od cca 9.30 do cca 12:30. Detský tréning bude v plánovanom čase. Ďakujeme za porozumenie!

Nezabudnite, že už budúci víkend – v sobotu 28.04.2018 sa bude hrať prvé kolo TIGGER HCP Tour – prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii klubu. Nielenže vás čaká prvý turnaj z tejto série o hodnotné ceny spol. TIGGER a produktového partnera Žitavské vinice (poznáte z minulého roka), ale aj raňajky na terase klubu a welcome drink – nie je nad to začať deň tak, že je o vás postarané…

Krátke správy z klubu: máme nové vlajky na ihrisku. Golfisti – hráte najnovšie na oranžové vlajky, footgolfisti na biele. Pozrite si aké zľavy ponúkame na partnerských ihriskách a keď cestujete tým smerom, nezabudnite si zahrať :)

9.4.2018

Apríl bohatý na turnaje

Milí golfoví priatelia,

máme za sebou aprílový víkend, konečne v jarnej atmosfére… Jar sme privítali aj turnajom – Texasom – doteraz sme Texas – ešte k tomu funny vždy hrali na 9 jamiek. Ale keďže veľakrát „nestačilo“, tak tentoraz sme si dali 18-ku. Mnohí z vás si prešli 18 jamiek vôbec po prvýkrát, ale hádam sme vás motivovali k tomu, že toto je golf, a toto je turnaj a prídete aj inokedy. Vylosované dvojice si „odniesli“ ceny ako – hodinu s PRO a štartovné na ďalší turnaj – podľa výberu. Veríme, že sa vám páčilo! Keďže tréner k nám chodí už od piatku, je vám k dispozícii počas celého víkendu – na tréningové hodiny sa môžete nahlasovať na t.č. recepcie 0918 555 550.

Čo vás čaká tento týždeň:

 • AFTER WORK turnaj na 9 jamiek v stredu 11.04.2018 so štartom o 16:00.
 • Detský tréning v piatok o 16:30 a v nedeľu o 10:00

Ďalšie akcie počas apríla, ktoré vás čakajú:

 • 1.ŠURANY HCP Tour – vo štvrtok 26.04.2018 so štartom o 14:00 – podobný koncept ako minuloročný Amibus HCP Tour – t. j. máme pripravených cca 10 cien, ktoré budú losované zo score kariet zúčastnených hráčov. A keďže aj mesto Šurany má tento rok svoje 880. výročie založenia, dohodli sme sa s vedením mesta, že turnaj pôjde pod záštitou mesta Šurany – určite sa máte na čo tešiť.
 • 1.TIGGER HCP Tour – v sobotu 28.04.2018 – spomínate si z minulej sezóny? Jedna z túr, ktorej sme veľmi radi, že sa nám ju podarilo zachovať a ponúknuť aj v tomto roku, veríme a vieme, že si postupne nájde svojich „pravidelných“ hráčov :)
 • Nedeľa 29.04.2018 – 1. Junior championship – prvý z tohtoročných turnajov pre deti a juniorov – skrátené odpaliská, 9 jamiek. Vôbec nejde o znižovanie HCP, skôr chceme, aby sme juniorov učili pohybovať sa na ihrisku a turnajovo žiť!

Na všetky turnaje sa dá prihlásiť na www.skga.sk alebo na t.č.recepcie 0918 555 550.

A ešte jedna informácia, aby ste si vedeli zapísať do golfových kalendárov: Vzhľadom k organizačným zmenám sme prispôsobili termín RYDER cup turnaja Šurany vs. Levice na víkend 23. – 24. jún 2018, a tým pádom sme aj turnaj 2. MERCEDES HCP Tour zmenili na sobotu 16. júna 2018. Ďakujeme za pochopenie!

Do pozornosti dávame golfové tábory počas letných prázdnin pre všetky deti od 5 – 15 rokov. Na výber máte 3 termíny a prihlasovať sa môžete cez náš web v sekcii Golfové tábory. Na všetkých sa tešíme!

Majte pekný týždeň!