Aktuality

25.4.2018

TIGGER HCP Tour už túto sobotu a 1. Šurany HCP Tour preložený na 1. mája

Milí golfoví priatelia,

nezabudnite na 1. TIGGER HCP Tour, ktorý je už túto sobotu so štartom o 9:00. Natrénovali ste v zime švih?? Kto zahrá najlepší výsledok a kto bude longest a nearest? Žitavské vína sú skvelé, a hlavná cena je prekrásna – však dámy?

Jedna malá zmena: vo štvrtok má byť zlé počasie, a v utorok budúci týždeň je sviatok (navyše dobrá predpoveď), tak to využijeme na turnajový deň… Takže sme prehodili 1. ŠURANY HCP Tour na utorok 1.mája 2018 so štartom o 9:30 – plánujeme vám pripraviť pekné dopoludnie na greenoch.

Na oba turnaje sa prihlasujte na www.skga.sk , alebo na www.teetime.cz alebo na recepcii klubu 0918 555 550.

Tešíme sa na vás!

23.4.2018

1. Šurany HCP Tour už tento štvrtok!

Milí golfoví priatelia,

opäť jeden krásny víkend za nami a keď nám to s počasím takto pekne vydrží, máme sa na čo tešiť…

Čo vás u nás čaká tento týždeň:

 • streda 25. 04.2018 – AFTER WORK na 9 jamiek so štartom o 16:30.
 • štvrtok 26.04.2018 – 1. ŠURANY HCP Tour – so štartom o 14:00. Prvé kolo celosezónnej túry, kde počas celej túry hráte „na rany netto“ (zahraté skóre – rany brutto mínus váš hrací HCP), vašich 7 najlepších výsledkov sa počíta, a tak môžete byť jedným z víťazov, pretože sa môžete rovnať aj so skutočne dobrými hráčmi. Máme pre vás pripravené rôzne ceny od partnerov túry, ktoré budú vylosované pri vyhodnotení turnaja zo všetkých score kariet zúčastnených hráčov. Na celkového víťaza čaká exkluzívny zážitok v roku 2019 – prezradíme, že to bude prekvapenie v kolíske golfu! Tešíte sa?
 • Piatok detský tréning od 16:30… Keďže v nedeľu plánujeme prvý Junior championship, vezmeme deti v rámci tréningu aj na ihrisko, aby sme si prešli aspoň pár jamiek!
 • SOBOTA 28.04.2018 – 1. TIGGER HCP Tour so štartom o 9:00. Propozície v skratke – a čítajte pozorne, pretože pre každého sú zaujímavé…
 • Každý z troch turnajov sa hrá sa na stbf netto (tento je prvý v poradí), nebudú chýbať ani doplnkové súťaže „Longest drive“ a „Nearest to pin“… Do finále postupujú všetci hráči, ktorí majú odohraté aspoň dva turnaje – a dva najlepšie výsledky plus výsledok z finálového kola vygeneruje troch najlepších v celej túre. Avšak aj pre tých, ktorí nezahrajú svoje optimálne výsledky, je pripravená skvelá motivácia – pre troch hráčov, ktorí odohrajú aspoň dve kolá a zúčastnia sa aj finálového kola, sú pripravené tiež exkluzívne ceny od hlavného partnera túry, a tieto budú vylosované. Hlavným partnerom je spol. TIGGER – exkluzívne kabelky (ako názov napovedá, máte sa na čo tešiť), a produktovým partnerom sú Žitavské vinice.
 • Nedeľa 29.04.2018 – 1. Junior championship so štartom o 10:00. Turnaj je určený pre deti a juniorov, hrá sa zo skrátených odpalísk, nemusia byť v klube, a nemusia mať HCP :) Hráme 9 jamiek! (klasický detský tréning o 10:00 nebude)
 • Už je známy aj kalendár turnajov regionálnej TON: http://skga.sk/…ej-ton-2018/ Nájdete tam aj naše ihrisko, ale aj iné 9 jamkové ihriská na Slovensku.

Dovolíme si ešte dať do pozornosti akciu plánovanú na prvú májovú sobotu 05.05.2018 – ROTARY GOLF CUP 2018. Už tretí ročník golfového aj footgolfového turnaja, ktorý je nielen pre hráčov, ale aj nehráčov, rodiny, juniorov… Zapojiť sa môže naozaj každý, ide len o to vybrať si :) Srdečne vás pozývame!

Prihlasovanie na všetky turnaje cez www.skga.sk alebo na www.teetime.cz alebo na recepcii klubu +421 918 555 550

Majte pekný týždeň!

18.4.2018

Novinky AGC

Milí golfoví priatelia,

víkend ubehol v znamení krásneho jarného počasia, navyše na golfe… takže skvele… Postupne si aj zvykáte na prítomnosť trénera, čo je aj pre nás dobrá správa, pretože sme práve vám chceli dať príležitosť necestovať za trénerom, ale mať ho k dispozícii počas víkendu, čo je najlepšia príležitosť na hodiny… takže neváhajte, rezervujte si hodinu s PRO na našej recepcii.

Čo pripravujeme tento týždeň: ako obvykle AFTER WORK turnajová streda so štartom o 16:00 v piatok detský tréning od 16:30 a v nedeľu od 10:00

V priebehu nedele prosíme o pochopenie, nakoľko jamky budú uzavreté z dôvodu konania Slovenskej footgolfovej ligy, a to v čase od cca 9.30 do cca 12:30. Detský tréning bude v plánovanom čase. Ďakujeme za porozumenie!

Nezabudnite, že už budúci víkend – v sobotu 28.04.2018 sa bude hrať prvé kolo TIGGER HCP Tour – prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii klubu. Nielenže vás čaká prvý turnaj z tejto série o hodnotné ceny spol. TIGGER a produktového partnera Žitavské vinice (poznáte z minulého roka), ale aj raňajky na terase klubu a welcome drink – nie je nad to začať deň tak, že je o vás postarané…

Krátke správy z klubu: máme nové vlajky na ihrisku. Golfisti – hráte najnovšie na oranžové vlajky, footgolfisti na biele. Pozrite si aké zľavy ponúkame na partnerských ihriskách a keď cestujete tým smerom, nezabudnite si zahrať :)

9.4.2018

Apríl bohatý na turnaje

Milí golfoví priatelia,

máme za sebou aprílový víkend, konečne v jarnej atmosfére… Jar sme privítali aj turnajom – Texasom – doteraz sme Texas – ešte k tomu funny vždy hrali na 9 jamiek. Ale keďže veľakrát „nestačilo“, tak tentoraz sme si dali 18-ku. Mnohí z vás si prešli 18 jamiek vôbec po prvýkrát, ale hádam sme vás motivovali k tomu, že toto je golf, a toto je turnaj a prídete aj inokedy. Vylosované dvojice si „odniesli“ ceny ako – hodinu s PRO a štartovné na ďalší turnaj – podľa výberu. Veríme, že sa vám páčilo! Keďže tréner k nám chodí už od piatku, je vám k dispozícii počas celého víkendu – na tréningové hodiny sa môžete nahlasovať na t.č. recepcie 0918 555 550.

Čo vás čaká tento týždeň:

 • AFTER WORK turnaj na 9 jamiek v stredu 11.04.2018 so štartom o 16:00.
 • Detský tréning v piatok o 16:30 a v nedeľu o 10:00

Ďalšie akcie počas apríla, ktoré vás čakajú:

 • 1.ŠURANY HCP Tour – vo štvrtok 26.04.2018 so štartom o 14:00 – podobný koncept ako minuloročný Amibus HCP Tour – t. j. máme pripravených cca 10 cien, ktoré budú losované zo score kariet zúčastnených hráčov. A keďže aj mesto Šurany má tento rok svoje 880. výročie založenia, dohodli sme sa s vedením mesta, že turnaj pôjde pod záštitou mesta Šurany – určite sa máte na čo tešiť.
 • 1.TIGGER HCP Tour – v sobotu 28.04.2018 – spomínate si z minulej sezóny? Jedna z túr, ktorej sme veľmi radi, že sa nám ju podarilo zachovať a ponúknuť aj v tomto roku, veríme a vieme, že si postupne nájde svojich „pravidelných“ hráčov :)
 • Nedeľa 29.04.2018 – 1. Junior championship – prvý z tohtoročných turnajov pre deti a juniorov – skrátené odpaliská, 9 jamiek. Vôbec nejde o znižovanie HCP, skôr chceme, aby sme juniorov učili pohybovať sa na ihrisku a turnajovo žiť!

Na všetky turnaje sa dá prihlásiť na www.skga.sk alebo na t.č.recepcie 0918 555 550.

A ešte jedna informácia, aby ste si vedeli zapísať do golfových kalendárov: Vzhľadom k organizačným zmenám sme prispôsobili termín RYDER cup turnaja Šurany vs. Levice na víkend 23. – 24. jún 2018, a tým pádom sme aj turnaj 2. MERCEDES HCP Tour zmenili na sobotu 16. júna 2018. Ďakujeme za pochopenie!

Do pozornosti dávame golfové tábory počas letných prázdnin pre všetky deti od 5 – 15 rokov. Na výber máte 3 termíny a prihlasovať sa môžete cez náš web v sekcii Golfové tábory. Na všetkých sa tešíme!

Majte pekný týždeň!

3.4.2018

Family texas scrable dvojíc už túto sobotu 7. apríla

Mílí golfoví priatelia,

veríme, že ste mali sviatky plné oddychu, a možno aj pekných golfových zážitkov.

Máme apríl, a začíname slnečnými pracovnými dňami, ale už v stredu máte opäť šancu zahrať si tzv. „AFTER WORK“ turnaj na 9 jamiek. Kto je nedočkavý, a ešte nemal kedy začať, najlepšia príležitosť a ešte aj motivácia, keďže hráte turnajové kolo a iba na 9 jamiek – aj pre tých, čo máte nižšie HCP :) Štart o 16:00. Tento turnaj budeme opakovať každú stredu, chceme vám dať možnosť, ako si zahrať po práci, vyzvať ihrisko a seba, a zároveň ponúknuť hru na ihrisku v turnajovom formáte.

V sobotu konečne privítame JAR – nevieme sa dostatočne radovať z toho, že je naozaj dobrá predpoveď na celý týždeň aj víkend… A čo nás / vás čaká? V prvom rade FUNNY turnaj, keďže to bude FAMILY Texas scramble dvojíc – vezmite so sebou priateľa, partnerku, menších či väčších, budete sa dopĺňať, ved viete – niečo dobre zahráte vy, a niečo sa podarí tomu druhému. Výsledok sa ráta za rodinu :) Privítame vás výdatnými raňajkami a welcome drinkom. A po hre pripravíme jarný raut a už teraz sa tešíme na posedenie pri drinku na terase club housu. Štartujeme o 10:00 a prihlásiť sa môžete na www.skga.sk alebo na recepcii klubu 0918 555 550.

Do letných prázdnin máme ešte tri mesiace, ale všetci plánujeme, a snažíme sa svojim deťom pripraviť plnohodnotný čas v priebehu prázdnin. Podľa minulých rokov sa naše tábory tešili veľkej obľube juniorov, veríme, že aj tento rok tomu bude tak… Preberte si termíny na „rodinnej rade“, o program sa postaráme my… Už teraz sa tešíme!!!

Detský tréning už aj v piatok – 06.04.2018 o 16:30 a v nedeľu o 10:00.

Majte pekný týždeň!

27.3.2018

Od zajtra každú stredu "After work" a turnaj "Vítanie jari" už 7. apríla!

Milí golfoví priatelia,

turnaj „Vítanie jari“ sme preložili na prvú aprílovú sobotu – 07.04.2018… Už nech svieti slniečko a jar nech je cítiť vo vzduchu.

V nedeľu sme začali detským tréningom, a to prvým – nazvime ho „zácvikovým“, kedy aj PRO Aleš sa predstavil a zoznámil s juniormi, a my sme sa snažili predstaviť zámery detského golfového programu na celú sezónu. Keďže sa blížia sviatky Veľkej noci, počas víkendu chystáme jeden tréning:v nedeľu 01.04.2018 o 10:00.

Spomeniem trénera ešte raz – radi by sme ho dostali do vášho povedomia, ako aj začlenili do klubového života… Takže ak by ste mali záujem o hodinu so skúseným PRO trénerom, môžete kontaktovať našu recepciu 0918 555 550 a dohodnúť si termín priamo u nás. Aleš má skúsenosti aj s pokročilými golfistami, taktiež pripravuje na „zelené karty“, venuje sa juniorom a začiatočníkom… Ale ako sa vraví, treba vyskúšať, pretože koľko ľudí – toľko chutí :)

od tejto stredy máte k dispozícii turnaje „AFTER WORK“, na HCP turnaj 9 jamiek, s možnosťou úpravy HCP pre všetkých od hcp 4,5. Tak pokiaľ máte chuť a čas, ani sa nemusíte vopred registrovať, stačí prísť na recepciu a nahlásiť, že si idete turnajovo zahrať. Nie je určený čas štartu, je to na vás, avšak treba začať najmenej cca 2 hodinky pred zotmením.

Ešte pár info, ale len tak bodovo: Na spestrenie klubového života a pre rôznorodosť ponuky služieb v krátkom čase plánujeme ponúknuť „lukostreľbu“ na terče. Zdá sa, že je to čoraz viac populárny šport, takže prečo nie? – Budeme včas informovať. Terče budú umiestnené samozrejme mimo golfových aj footgolfových jamiek :) Blíži sa čas termínu daňových priznaní, stále môžete prispieť 2%-tami do klubu a môžete si tak znížiť budúcoročný členský príspevok do klubu Parkovisko pred clubhousom je rozšírené o ďalšie dve parkovacie miesta – tieto dávame do ponuky, môžete si ich „predkúpiť“ na sezónu a budú len vaše

Majte pekný týždeň!

20.3.2018

Kvôli nepriazni počasia do stredy 21.3. zatvorené

Milí golfoví priatelia,

priskoro sme sa tešili z teplejšieho počasia, minulý víkend sme od radosti videli, že aj tráva sa už zelená… Nuž, tento týždeň nás predpoveď (aj realita) pribrzdila natoľko, že sme uzavreli ihrisko, aj club house – nočné a denné mrazy nám nepomáhajú… Takže dnes (v utorok), a možno aj v stredu budeme ZATVORENÍ. Ospravedlňujeme sa vám! Včas dáme vedieť na webe, aj na FB.

Napriek tomu veríme, že už víkend nám bude naklonený, a preto stále zostávame optimisti, a spomínaný turnaj – Family Texas – na sobotu 24.03.2018 nerušíme. Prihlasovať sa môžete na recepcii (0918 555 550), alebo na www.skga.sk. Ak nemáte dvojicu a radi by ste si zahrali, pridelíme vám sparing partnera. Budeme sa na vás tešiť! Hráme 9 jamiek!

V sobotu k nám zavíta aj PRO Aleš Svěntek, takže budete mať príležitosť sa s ním zoznámiť, prípadne zahrať. Tiež plánujeme už prvý „zoznamovací“ detský tréning na nedeľu 25.03.2018 o 10:00. Keďže by sme vám radi predstavili juniorský program na tento rok, ako si predstavujeme spoluprácu klub – rodič – dieťa, zoznámili deti s novým trénerom a koncepciou, toto všetko by sme s vami – rodičmi radi prebrali, preto uvítame návštevu každého z vás – či ste, alebo nie ste z minulého roka v juniorskom tíme.

Tiež by sme radi informovali, že členovia AGC – juniori – NEPLATIA príspevok 1 € za hru na ihrisku.

A ešte jedna spáva – prezídium SKGA schválilo termín Národného dňa golfu na 19. mája 2018. Samozrejme aj my sa zapojíme, takže už sa tešíme na všetkých „negolfistov“, aj vo vašom sprievode…

Majte pekný týždeň!

13.3.2018

OTVORENÉ!

Milí golfisti,

po dlhej zime je teda otvorené, dokonca v plnej prevádzke  – aj jamky na letné greeny sa hrajú… Tešíme sa o to viac, že cez víkend ihrisko nezívalo prázdnotou, a mnohí ste si povedali, že už je čas oprášiť palice a zahájiť sezónu.

Do prvého turnaja máme ešte pár dní, takže sa určite stihnete dostať do svojho švihu.Plánujeme privítať jar family Texasom, pravdepodobne v sobotu 24.03.2018. Nakoľko však predpovede na budúci týždeň sú mrazivé, prispôsobíme sa počasiu a upravíme aj termín turnaja. Zatiaľ prihlasovanie na www.skga.sk alebo na t.č. recepcie 0918 555 55, a priebežne budeme informovať o prípadných zmenách.

Keďže posledné týždne zimy boli najtuhšie, nebolo možné pracovať s dokončením parkoviska pred club housom – prosíme preto o strpenie, pracuje sa na tom, a v priebehu tohto týždňa by sme dotiahli parkovisko do jeho kvalitnejšej podoby. Týmto ďakujeme p. Jaroslavovi Moldovi a p. Petrovi Majerčíkovi, ktorí výdatne prispeli k jeho vynoveniu .

Taktiež ďakujeme mladej juniorskej hráčke Miriam Mesárošovej, dvojnásobnej majsterke nášho klubu za podporu klubu darovaním juniorských palíc a vozíkov pre našich detských a juniorských hráčov – takže máme vybavenie aj pre ľavákov, veľmi nám to pomôže. Ďakujeme a držíme palce v sľubnej golfovej kariére!

Dovolím si pripomenúť, že klub môžete podporiť aj svojimi 2%. Ďakujeme za vašu dôveru a podporu.

Majte pekný týždeň!

6.3.2018

Otvárame v piatok 9. marca!

Priatelia,

cítime v kostiach, že sa otepľuje…aj my lyžiari :) Zatiaľ, podľa predpovede, by sme otvorili už v piatok 9. marca (teda čochvíľa) – club house a driving určite… Ostatné hracie plochy podľa počasia a odporúčaní greenkeeprov.

Preto vás, členov klubu – poprosíme – z minulého roka máte u seba drivingové karty, ktoré boli využiteľné do konca roka 2017. Pokiaľ ste si zakúpili členstvo s drivingovou kartou – pri prvej návšteve ihriska si ich nezabudnite priniesť, aby sme vám ich vedeli načipovať. Pokiaľ ste si zakúpili členstvo BEZ drivingovej karty – poprosíme vás kartu vrátiť na recepcii klubu.

Na recepcii sa na vás bude tešiť nová recepčná – Ivana – mnohých z vás pozná, mnohých však nie, preto poprosíme o trpezlivosť, kým sa spriatelí s prostredím, „oťuká“, a nabehne na golfovú terminológiu :) Určite to nebude problém, je milá, ústretová, akčná, preto verím, že sa zapracuje veľmi rýchlo…

Už sa veľmi tešíme, nech nám slniečko praje!

Majte pekný týždeň!

26.2.2018

Podporte klub 2% z dane a znížte si tým členský príspevok na budúcu sezónu!

Milí priatelia,

zima praje lyžiarom :) My golfisti si musíme na podmienky ešte chvíľku počkať. V každom prípade, aby sme boli tip top – cez víkend upratujeme, chystáme, a snáď v týždni počas jarných prázdnin aj otvoríme a sprístupníme niektoré z hracích plôch a aj klub. Všetko včas oznámime. Zatiaľ žiaľ, zostávame na semafore na červenej – mrzne a mrzne…

A viete, že SKGA rozdala ocenenia golfistom roka 2017 počas reprezentačného plesu golfistov v Trnave? Prehľad víťazov si môžete pozrieť na stránke SKGA.

V tomto roku sme sa ešte nepripomenuli 2%-ami, ktorými môžete podporiť náš klub, navyše si tak viete znížiť členský príspevok na nasledujúcu sezónu… Tlačivo nájdete na našom webe. Budeme vďační!

A viete, ako to je s letom a dovolenkami – pripraveným šťastie praje :) premyslené termíny a prelúskané destinácie… Pouvažujte o plnohodnotne (golfovo :) strávenom čase a o netradičnej destinácii v lete, ale zase o „zážitku“ na celý život:

Prajeme pekné dni!