Aktuality

20.2.2018

AGC vyskúša nového trénera

Milí priatelia,

opäť sme pod snehom, a pravdepodobne nás tento týždeň na ihrisku neminú ani mrazy… Pevne veríme, že sezónu napriek tomu otvoríme v predpokladanom termíne… Dovtedy by sme vás radi informovali napríklad aj o tom, že:

Minulý týždeň (15.02.2018) sa v priestoroch Golf and country club na Sliači konala konferencia SKGA. Zo stanoviska prezidenta Tomáša Stoklasu vyberám pár záverov, ktoré by vás ako členov a golfistov mohli zaujímať:

 • „… SKGA plánuje podporiť golfové kluby aj pri ich spolupráci so školami.
 • … SKGA bude pokračovať v propagácii golfu prostredníctvom marketingových aktivít a PR, aj v roku 2018 počítame s konaním podujatia Národný deň golfu – deň otvorených dverí na golfových ihriskách.
 • Konferencia schválila aj organizáciu novej celoslovenskej golfovej túry SKGA MID-AM a SENIOR TOUR, ktorá v roku 2018 rozšíri možnosti hrať súťažný golf v kategóriách MID-AGE (30+) a SENIOR (50+).
 • Ako odpoveď na zrejme najväčšieho nepriateľa golfu, nedostatok času hráčov, plánujeme už v tejto sezóne novinku. S cieľom zatraktívniť časovo menej náročné golfové turnaje hrané na 9 jamiek, SKGA umožní aj na týchto turnajoch možnosť úpravy handicapu až po úroveň HCP 4,5. Po tejto zmene tak má 95% hráčov na Slovensku možnosť zlepšiť si svoj handicap aj na časovo menej náročných turnajoch, ktoré stihnú odohrať napríklad aj po pracovnej dobe alebo cez víkend počas doobedia. Zostane im tak dostatok potrebného času aj na prácu, aj na rodinu.“
 • K poslednému spomenutému by sme radi dodali, že s touto informáciou sme operovali už v predstihu, a preto sme zaviedli na ihrisku tzv. „After work“ – stredy, t. j. HCP turnaje na 9 jamiek s úpravou HCP. Tento turnaj si budete môcť zahrať každú stredu, už aj keď budete len dvaja…

Postupne vás informujeme aj o zmenách, ktoré nás na začiatku sezóny čakajú – tentokrát je to výraznejšia zmena, ktorá súvisí s trénerom klubu. Po úvahách a diskusiách sme sa rozhodli, že klub vyskúša nového trénera, tak nech sa páči – Czech PGA PRO – Aleš Svěntek. Aleš bude viesť aj detské tréningy, letné tábory, a verím, že so skúsenosťami, ktoré má, bude nápomocný aj hráčom s nižším HCP, nakoľko 30 rokov v golfe – to sú skúsenosti, ktoré zo dňa na deň nezískate. Aleš bude k dispozícii v piatky až nedele, a tiež podľa dohodnutých hodín.

Pre vás, ktorí chcete zostať verní Danymu, budete mať tú možnosť – naďalej si s ním môžete dohodnúť hodinu, je na našom ihrisku vítaný, a nie je preto dôvod, prečo by ste nemali s ním trénovať – podľa vášho uváženia.

Veríme, že aj táto zmena prinesie pozitívne ohlasy. Viete ako to je, zo začiatku máme z každej zmeny obavy, ale nakoniec to môže „vypáliť“ ako dobrá vec.

Majte pekný týždeň!

13.2.2018

Otvárame 3. marca

Milí priatelia,

pravdepodobne posunieme otvorenie o týždeň – predpoveď nás trošku „vyľakala“, lebo má ešte snežiť, a celkovo z dlhodobého hľadiska to vyzerá skôr na otvorenie od 3. marca. Zatiaľ treba sledovať „semafor“ – ja viem, neviete sa dočkať, verte tomu, že radosť bude o to väčšia… A tí z vás, ktorí budú cez jarné prázdniny tu na okolí, tak to určite oceníte…

Našim členom sa pripomíname s platbami za ročné členské poplatky, ktoré vás prosíme uhradiť do 20. februára 2018. V prípade nejasností nás neváhajte kontaktovať. Tí z vás, ktorí platby vykonali, túto informáciu prosím ignorujte.

Pár drobností, ktoré sa týkajú novej sezóny: Vynovili sme pre vás menu – ponúkneme vám viac, ako aj nápojový lístok Pre kávičkárov dobrá správa – z miestnej (Šurianskej) pražiarne budeme mať kvalitnú kávu a nezostaneme len pri ristrette… (mali ste možnosť ochutnať aj na plese) Žitavské vinice už poznáte z našich HCP tour, ponuka je pestrá a chutná, kedykoľvek budete mať príležitosť vybrať si z našej vínnej karty ich sortiment A veríme, že vás potešíme aj ďalšími malými „zmenami“, o ktorých vám dáme vedieť…

Majte pekný týždeň!

6.2.2018

Ponuka na výlet do Škótska!

Milí priatelia,

ani sme sa nenazdali a máme tu najkratší mesiac v roku… Za posledné dni bolo počasie ako na jar, tak bolo možné si aj zahrať – zdá sa však, že zima nás ešte len čaká… Uvidíme. V každom prípade, teraz nám mrzne, takže na ihrisku máme na semafore „červenú“.

Ďakujeme za uhradenie členských poplatkov do 31.01.2018 – všetkých vás sa týka zľava na štartovnom na nasledujúcu sezónu 2018.

A keďže máme viac času ako v plnej sezóne, v spolupráci s Lackom Smatanom sme pre vás pripravili výlet do Škótska počas letných prázdnin.

Vyberiem najdôležitejšie informácie, ktoré by vás ešte mohli zaujímať:

 • V termíne 08. – 15. júl 2018 počas pobytu prebieha „The Scottish Open“ – a tak máte jedinečnú šancu stretnúť svoju golfovú hviezdu priamo na ihrisku…
 • Dôležitý link, ktorý vás možno bude zaujímať: ubytovanie je zabezpečené priamo na 18tej jamke Old Course – New Golf Club v St. Andrews.
 • Ubytovať počas pobytu na tejto adrese vieme 12 osôb, veríme, že toľko „nadšencov“ pre Škótsko na tento termín určite nájdeme, pretože lepšiu starostlivosť počas pobytu ako od Lacka Smatanu si ani nemôžete priať.
 • V prípade záujmu je však potrebné uhradiť zálohu (do 31. marca 2018) vo výške 300 EUR, ako aj záväzne objednať letenku.
 • Vďaka dobrým vzťahom a priamym kontaktom vám ponúkame to najlepšie, čo vieme, pretože Škótsko vždy bolo a bude pre golfistu zážitkom…
 • Keďže ja osobne som domovinu golfu ešte nenavštívila, je dobré, ak sa s otázkami obrátite priamo na niekoho, kto to zažil na vlastnej koži :) +421 905 421 997

29.1.2018

Posledné 3 dni na uplatnenie si zľavy na štartovnom

Milí priatelia,

bolo nám potešením privítať mnohých z vás na druhom ročníku golfového plesu… A čo nás teší na tejto udalosti je, že je to zároveň pre nás také otvorenie sezóny, pretože nás to „nakopne“ a máme mnoho pozitívnych vnemov, s ktorými sa akosi ľahšie kráča. Plesu sa zúčastnilo aj veľa nových tvárí, čo je tiež jeden z momentov, z ktorých máme radosť. Ocenili sme aj najlepšie tancujúci pár – vyberala leaderka kapely Dominika Titková – a určite zaslúžene, pretože im patril celý parket, my sme sa učili odpozorovaním :) Keďže máme pomaly koniec januára, máte ešte posledné 3 dni na uplatnenie si zľavy na štartovnom, pokiaľ vaše členské príspevky budú uhradené do 31.01.2018. Výšku poplatku nájdete na našom webe v sekcii Cenník. V prípade otázok, výšky členského, alebo ak si neviete poradiť, neváhajte nás kontaktovať, sme vám k dispozícii.

Srdečne pozdravujeme!

15.1.2018

Termíny letných táborov zverejnené!

Milí priatelia,

cez víkend nám nasnežilo, ihrisko je tak zazimované, aspoň načas… a tak nám neostáva iné, len sa ísť lyžovať alebo trénovať na indoore :)

Leto je ešte ďaleko, ale viacerí už plánujete dovolenky, kempy a program s rodinou… My už máme vypísané termíny táborov, prihlášky nájdete na našom webe http://www.airportgolf.sk/…olfovy-tabor a termíny sú nasledovné: termín: 2.7. – 6.7.2018 termín: 16.7. – 20.7.2018 termín: 30.7. – 3.8.2018

Budeme sa tešiť :) Je to trošku komické, že v zime o letných táboroch, ale tak aspoň budete v obraze…

A na ples nám zostáva už len 12 lístkov – už sa veľmi na vás všetkých tešíme!

Majte pekný týždeň!

9.1.2018

Novoročné novinky AGC

Milí priatelia,

s mnohými z vás sme sa stretli na Trojkráľovom turnaji… a ani my sme neverili, že si 6. januára u nás zahráme golf… a veru, bolo ideálne. Tak sa nám to ukazuje, že celý tento týždeň bude veľmi priaznivé januárové počasie, takže sledujte náš semafor, a keď máte chuť na hru, tak viete, kde je „otvorené“… Fotky z Trojkráľového turnaja nájdete na našej FB stránke.

Čoskoro sa opäť stretneme s viacerými z vás, nakoľko plesová sezóna sa blíži, a ten náš golfový ples tak isto… Čiže ak ešte váhate, či ísť alebo nie, tak je asi najvyšší čas sa rozhodnúť, pretože máme posledných 16 lístkov… Skvelá kapela a tanečníci Dominiky Titkovej nielen že vám odspievajú najlepšie zo svojho bohatého repertoáru, ale aj vás naučia tancovať počas krátkych tanečných workshopov, nechajte sa prekvapiť v akom hudobnom štýle sa bude niesť večer…

Niečo k ihrisku: Na jeseň sme avizovali, že budeme robiť menšie úpravy na jamke č. 3 (potok) a jamke č. 9 (jazierko s potokom), ale vzhľadom na to, že sa to nestihlo do Vianoc a na jar nechceme „rozkopávať“ ihrisko – opäť tieto úpravy necháme až na jesenný čas. Budete mať tak ihrisko v kondícii a bez obmedzení.

Keďže máme január, dovolíme si pripomenúť sa s platbami členských príspevkov na sezónu 2018. Na našej aktualizovanej stránke v cenníku nájdete výšku členských poplatkov na novú sezónu, kde sme dali členom na výber, či si uhradia poplatok s drivingovou kartou alebo bez nej. Veríme, že aj takýmto spôsobom sme vylepšili starostlivosť o vás, resp. vyšli vám v ústrety s možnosťou rozhodnúť sa, čo je pre vás výhodnejšie. V prípade otázok či nejasností sme vám plne k dispozícii. Samozrejme aj tento rok platí, že pokiaľ uhradíte členský poplatok do 31. januára 2018, budete mať zľavu na každom štartovnom 5 EUR, alebo 50 EUR zľavu z tzv. VIP balíčka „Štartovné“.

K spomenutému VIP balíku „ Štartovné“ by som sa vrátila: pripravili sme ho predovšetkým pre vás, pretože viacerí chodíte často na naše turnaje a viete aj svoju štatistiku v rámci ihriska… Tento balíček zahŕňa štartovné na všetky AGC turnaje počas celej sezóny (spolu s „After work“ turnajmi na 9 jamiek je to približne 70 turnajov), vrátane majstrovských a funny turnajov za cenu 300 EUR. Oplatí sa to? Určite áno :) Pozrite si celý turnajový kalendár.

Majte pekný týždeň!

PS: Choďte si zahrať, máme oranžovú… a február má byť ľadový…

3.1.2018

Trojkráľový turnaj v sobotu 6. januára

Milí priatelia,

v novom roku sa vám ohlasujeme po prvýkrát, a radi by sme vám zaželali šťastný, úspešný rok plný spokojnosti v plnom zdraví… a samozrejme so švihom, ktorý vám bude každý závidieť!

Hneď na úvod roku by sme vás radi pozvali na funny Texas dvojíc – tzv. Trojkráľový, ktorý sme naplánovali tak v rýchlosti s odpozorovaním silvestrovského turnaja na Parlagu, ktorý zorganizoval Tomáš Krištof.

Takže kde: AGC Šurany (zimné greeny) Kedy: Sobota 6. január 2018 o 10:00

Štartovné: dobrá nálada a čo zostalo po sviatkoch (koláče, klobáska, slaninka, príp. niečo na zahriatie – t. j. kto čo prinesie :)

Po hre budeme mať pre vás pripravenú trojkráľovú kapustnicu a snáď aj dobrý pocit sa dostaví… Prihlasujte sa prosím na náš mail info@airportgolf.sk alebo formou sms na t.č. 0905 744 694.

A už máme aktualizovanú stránku www.airportgolf.sk kde by sme dali do pozornosti napr. novinku pre začiatočníkov – tzv. „ŠTART kartu“.

Tešíme sa na vás, majte pekný deň!

31.12.2017

Veselé Vianoce a šťastný nový rok!

28.12.2017

Aktuálny cenník a kalendár turnajov

Milí golfoví priatelia, radi by sme vám dali do pozornosti aktuálny cenník na našom webe, kde nájdete nové ceny členských poplatkov, rodinné členstvo, kalendár turnajov na sezónu 2018, termíny golfových táborov a mnoho iného. Všetky ďalšie informácie a novinky budeme priebežne pridávať.