Aktuality

15.1.2018

Termíny letných táborov zverejnené!

Milí priatelia,

cez víkend nám nasnežilo, ihrisko je tak zazimované, aspoň načas… a tak nám neostáva iné, len sa ísť lyžovať alebo trénovať na indoore :)

Leto je ešte ďaleko, ale viacerí už plánujete dovolenky, kempy a program s rodinou… My už máme vypísané termíny táborov, prihlášky nájdete na našom webe http://www.airportgolf.sk/…olfovy-tabor a termíny sú nasledovné: termín: 2.7. – 6.7.2018 termín: 16.7. – 20.7.2018 termín: 30.7. – 3.8.2018

Budeme sa tešiť :) Je to trošku komické, že v zime o letných táboroch, ale tak aspoň budete v obraze…

A na ples nám zostáva už len 12 lístkov – už sa veľmi na vás všetkých tešíme!

Majte pekný týždeň!

9.1.2018

Novoročné novinky AGC

Milí priatelia,

s mnohými z vás sme sa stretli na Trojkráľovom turnaji… a ani my sme neverili, že si 6. januára u nás zahráme golf… a veru, bolo ideálne. Tak sa nám to ukazuje, že celý tento týždeň bude veľmi priaznivé januárové počasie, takže sledujte náš semafor, a keď máte chuť na hru, tak viete, kde je „otvorené“… Fotky z Trojkráľového turnaja nájdete na našej FB stránke.

Čoskoro sa opäť stretneme s viacerými z vás, nakoľko plesová sezóna sa blíži, a ten náš golfový ples tak isto… Čiže ak ešte váhate, či ísť alebo nie, tak je asi najvyšší čas sa rozhodnúť, pretože máme posledných 16 lístkov… Skvelá kapela a tanečníci Dominiky Titkovej nielen že vám odspievajú najlepšie zo svojho bohatého repertoáru, ale aj vás naučia tancovať počas krátkych tanečných workshopov, nechajte sa prekvapiť v akom hudobnom štýle sa bude niesť večer…

Niečo k ihrisku: Na jeseň sme avizovali, že budeme robiť menšie úpravy na jamke č. 3 (potok) a jamke č. 9 (jazierko s potokom), ale vzhľadom na to, že sa to nestihlo do Vianoc a na jar nechceme „rozkopávať“ ihrisko – opäť tieto úpravy necháme až na jesenný čas. Budete mať tak ihrisko v kondícii a bez obmedzení.

Keďže máme január, dovolíme si pripomenúť sa s platbami členských príspevkov na sezónu 2018. Na našej aktualizovanej stránke v cenníku nájdete výšku členských poplatkov na novú sezónu, kde sme dali členom na výber, či si uhradia poplatok s drivingovou kartou alebo bez nej. Veríme, že aj takýmto spôsobom sme vylepšili starostlivosť o vás, resp. vyšli vám v ústrety s možnosťou rozhodnúť sa, čo je pre vás výhodnejšie. V prípade otázok či nejasností sme vám plne k dispozícii. Samozrejme aj tento rok platí, že pokiaľ uhradíte členský poplatok do 31. januára 2018, budete mať zľavu na každom štartovnom 5 EUR, alebo 50 EUR zľavu z tzv. VIP balíčka „Štartovné“.

K spomenutému VIP balíku „ Štartovné“ by som sa vrátila: pripravili sme ho predovšetkým pre vás, pretože viacerí chodíte často na naše turnaje a viete aj svoju štatistiku v rámci ihriska… Tento balíček zahŕňa štartovné na všetky AGC turnaje počas celej sezóny (spolu s „After work“ turnajmi na 9 jamiek je to približne 70 turnajov), vrátane majstrovských a funny turnajov za cenu 300 EUR. Oplatí sa to? Určite áno :) Pozrite si celý turnajový kalendár.

Majte pekný týždeň!

PS: Choďte si zahrať, máme oranžovú… a február má byť ľadový…

3.1.2018

Trojkráľový turnaj v sobotu 6. januára

Milí priatelia,

v novom roku sa vám ohlasujeme po prvýkrát, a radi by sme vám zaželali šťastný, úspešný rok plný spokojnosti v plnom zdraví… a samozrejme so švihom, ktorý vám bude každý závidieť!

Hneď na úvod roku by sme vás radi pozvali na funny Texas dvojíc – tzv. Trojkráľový, ktorý sme naplánovali tak v rýchlosti s odpozorovaním silvestrovského turnaja na Parlagu, ktorý zorganizoval Tomáš Krištof.

Takže kde: AGC Šurany (zimné greeny) Kedy: Sobota 6. január 2018 o 10:00

Štartovné: dobrá nálada a čo zostalo po sviatkoch (koláče, klobáska, slaninka, príp. niečo na zahriatie – t. j. kto čo prinesie :)

Po hre budeme mať pre vás pripravenú trojkráľovú kapustnicu a snáď aj dobrý pocit sa dostaví… Prihlasujte sa prosím na náš mail info@airportgolf.sk alebo formou sms na t.č. 0905 744 694.

A už máme aktualizovanú stránku www.airportgolf.sk kde by sme dali do pozornosti napr. novinku pre začiatočníkov – tzv. „ŠTART kartu“.

Tešíme sa na vás, majte pekný deň!

31.12.2017

Veselé Vianoce a šťastný nový rok!

28.12.2017

Aktuálny cenník a kalendár turnajov

Milí golfoví priatelia, radi by sme vám dali do pozornosti aktuálny cenník na našom webe, kde nájdete nové ceny členských poplatkov, rodinné členstvo, kalendár turnajov na sezónu 2018, termíny golfových táborov a mnoho iného. Všetky ďalšie informácie a novinky budeme priebežne pridávať.